Hra s ohněm

Hra s ohněm https://www.databazeknih.cz/img/books/47_/474674/bmid_hra-s-ohnem-3ll-474674.jpg 4 540 540

Milostný příběh poznamenaný bolestí a zpečetěný lží. West je „bad boy“ na cestě ke sebezničení, Grace zjizvená dívka, která nemá cíl. On je problém, ona lúzr. Potom co West vpadne do jejího klidného života, Grace se do něj bezhlavě zamiluje. Ale když si člověk hraje s ohněm, může se spálit...

Literatura světová Pro ženy
Vydáno: , Baronet

Playing with Fire , 2020

Ketfl
08.12.2021 5 z 5

Prásknu na sebe, že mám normálně s knihami od této autorky trochu problém. Ty její charaktery mi přijdou prostě hrozně obludný a ač jsou knihy vždy čtivě napsané, mě se to díky tomu dost špatně čte. V případě této knihy nemám ale co vytknout. Bylo to opravdu pěkné, čtivé, obě hlavní postavy se potýkaly s dost velkými vlastními problémy, díky kterým měly jizvy jak navenek, tak uvnitř. Ale láska všechno zachrání. Já jsem tedy velice spokojená.

evineckY
07.12.2021 5 z 5

Fakt jsem alergická na slovo číča - v knize asi tisíc krát !
Ale příběh je moc pěkný, emocionální, plný bolesti i naděje.
Tex - Texas - Grace - hodná holka, trpělivá
West - na první dojem - lump, děvkař a rváč a na druhý - starostlivý a zodpovědný
- oba s jizvami jak vevnitř, tak vně.

2688
07.12.2021 5 z 5

Bože bylo to vážně tak, tak no prostě
,, Žratelnej příběh “ se vším klišé zlého a zlomeného kluka a Grace Bože jak já jí fandila aby se z ní stal Fénix .
Celý příběh jsem hltala slovo od slova a nechtěla aby příběh skončil a pokračoval ale bohužel přišla poslední kapitola :-(
(sladký konce samozřejmě )

„Nikdy není pozdě stát se tím, kým byste mohli být.“

„Občas jedeme po silnici tak temný, až někdy ani nepoznáme, že máme zavřený oči.
Dokud se neobjeví paprsek světla.“ ⭐

milst

Nádherná knížka.

fa.sci.ko
06.12.2021 5 z 5

„Never miss a good chance to shut up.“

Klišé, klišé, klišé a ještě trochu víc klišé. A víte co? Já jsem to absolutně žrala. Od začátku až do konce.
Čtení jsem si neskutečně užívala, párkrát jsem se zasmála a hlavně se nechala příjemně překvapit. Za mě jednoznačně nejlepší kniha od autorky.
Co mi jako jediné vadilo byly ty kecy o fénixech, ačkoliv je to taky klišé. Neexistuje nic horšího k čemu se můžete přirovnat. Nesnáším ty prupovídky o tom, že si někdo myslí, že je jakože úžasnej fénix, co padl k zemi a pak povstal z popela. Meh. Prosím, moc prosím fénixové už nikdy víc.

„She's not my type.“
„You don't have a type. You hate everyone.“

Lexina1991
06.12.2021 5 z 5

Panebože ANO!!!!! Tohle bylo po dlouhé době něco! Nemám slov. Pro mě velmi inspirující přibeh a oba hlavní hrdiny sem si zamilovala.

lusitta05
06.12.2021 5 z 5

Toto je pre mňa veľmi emotívny príbeh. Grace sa mi veľmi páčila a som rada že všetko dobre dopadlo.

LenRan
05.12.2021 5 z 5

Srdce drásající příběh o dvou lidech s jizvami uvnitř i venku a jejich vzájemné přitažlivosti. Grace byla inspirující postava s charakterem, který může většina lidí jen závidět. Příběh, dvou lidí co překonávají temnotu v sobě, aby našly světlo nejen v sobě, ale i v tom druhém. Toto je určitě jedna z knih na které nezapomenu a časem se k ní vrátím.
Díky LJ :)

MarKy95
04.12.2021 5 z 5

Moc pěkná kniha.

eliska9700
04.12.2021 odpad!

L J Shen miluji,ale tohle je strašný... Přijde mi , že podle komentářů čtu úplně jinou hnihu...

zuzak82
03.12.2021 4 z 5

Tohle se zařadí u mě mezi nejlepší knihy od L.J.Shen.

Příběh mě bavil od začátku skoro až do konce. West a Grace mají mezi sebou chemii již od začátku. Bavili mě jejich vzájemné hašteření, poznávání i milostné scény. Jejich vztah se vyvíjel postupně, což mám ráda.

Grace se mi líbila nejvíc ze všech hrdinek, co jsem zatím v knihách od L.J.Shen četla. Byla nesobecká, milá a kamarádská, ale uměla být i kousavá a nebála se dát najevo svůj názor. Zároveň však z ní cítíte i bolest, kterou se snaží skrývat před světem a životem, který dokáže být krutý.
West byl plný protikladů a často mi to přišlo až moc, jak rychle měnil své postoje a charakter (bezcitný/ hodný kluk/ holkař/ kamarád/ rváč/ kamarád s výhodami/ přítel/ ...).

Osobně si myslím, že bych se úplně obešla bez ultra šťastného epilogu, kdy i největší hajzl knihy prozřel a začal sekat latinu.

Pawca33
03.12.2021 5 z 5

Tak tohle jsem necekala.I slza ukapla%(Nekolik.Krasna knizka.

KlosKa
03.12.2021 5 z 5

(SPOILER) Shen jako autorku miluju. Všechny její knihy a tato není výjimkou.
Oba hrdinové jsou poznamenaní - fyzicky i psychicky. Kniha vám ubíhá pod očima, protože je to Shen, která píše poutavé a ani chvíli se nenudíte. Dynamika, s jakou je to napsáno, je skvělá. Je to drsné, pikantní, romantické, smutné a na konci i sladké
Rozhodně doporučuji.
„Hrajeme si s ohněm,“ pronesl ochraptěle.
Přikývla jsem a zadívala se mu na rty. Chtěla jsem pokračovat. V jeho náručí jsem si nepřipadala ošklivá, ani když se rukou dotýkal mojí jizvy.
„Už jsem ohněm prošla, takže vím, do čeho jdu.“ Chvěl se mi hlas, ale každé slovo chutnalo jako vykoupení a změna. Jako znovuzrození. „Jsem ochotná tu cenu zaplatit.“
Zavřel oči, ostře se nadechl, jako by ho ta věta zabolela.

ElikaS
03.12.2021 5 z 5

L.J.Shen jsem si hrozně oblíbila. Podle mě je jedna z nejlepších autorek romantiky typu "láska - nenávist". V jejích knížkách je vždycky skvěle vykreslená chemie mezi hlavními postavami. Příběhy mají parádní atmosféru, kde hltáte každé slovo a pořád čekáte, jak to bude dál. Tahle knížka v tomhle není výjimkou.

"Když jsi měkká, zvládneš toho víc. A když toho zvládneš víc, svět tě nedokáže zlomit.“

Okamžitě jsme si zamilovala Westa a Grace a jejich vztah měl obrovskou dynamiku a moc mě bavil. Navíc ty jejich přirovnání, které po sobě házely byly dokonalý a fakt jsem se u nich nasmála - "Od toho telefonátu jsi byla užitečná jako jeptiška v bordelu."

"Tenkrát mi došlo, že ne všichni hrdinové mají plášť. Někteří nosí špinavé džíny Diesel, blundstonky a otrhaná trička."

Přece jen se, ale tato knížka od ostatních knížek L. J. Shen něčím liší, a to tím že má podle mě větší hloubku. Postavy jsou skvěle propracované a tvrdě poznamenané tím, co zažily. Vše navíc působí celkem uvěřitelně. Protože proč by se West nemohl chovat jako West, když musí žít s takovou tíhou.

"Důvěra znamená vložit svůj optimismus do někoho jinýho, teda přesná definice hlouposti."

Za mě opravdu parádní knížka, kterou jsem si užila od první do poslední stránky.

"Zapomněl jsem, jak mám dýchat, aby to nebolelo. Zapomněl jsem, že život je o něčem víc než o vydělávání peněz a přežívání. Zapomněl jsem, že když si hrajete s ohněm, nakonec se spálíte."