Hra s ohněm

Hra s ohněm https://www.databazeknih.cz/img/books/47_/474674/bmid_hra-s-ohnem-3ll-474674.jpg 4 540 540

Milostný příběh poznamenaný bolestí a zpečetěný lží. West je „bad boy“ na cestě ke sebezničení, Grace zjizvená dívka, která nemá cíl. On je problém, ona lúzr. Potom co West vpadne do jejího klidného života, Grace se do něj bezhlavě zamiluje. Ale když si člověk hraje s ohněm, může se spálit...

Literatura světová Pro ženy
Vydáno: , Baronet

Playing with Fire , 2020

MAU256
24.09.2022 5 z 5

"Do prdele s kamarádstvím. Chybí mi tvoje rty." Uvolnila se, jako by přestala zadržovat dech. "Taky jim chybíš." Odmlčela se. "Tvůj zbytek ani ne." Tahle holka mi to dává sežrat. A dostává od světa pořádně zahulit.

Krásný příběh Grace "Texas" Shawové, která, ač byla poznamenaná požárem, se nedala jen tak zlomit. Ale srdce tak odolné není. West, který byl zničený svou minulostí, jen přežíval, chtěl zemřít, než poznal ji. Bylo to dokonalé, než to pokazil.

"Nechoď." Mlčky jsem ho studovala. "Neopouštěj mě. Moc dobře poznám, když se někdo loučí, a jakmile vyjdeš ze dveří, už nikdy se sem nevrátíš." Nemýlil se.

Bylo to krásně čtivé, určitě romantickým dušičkám mohu jen doporučit.

Njangu
21.09.2022 5 z 5

Po maličko pomalém rozjezdu, teda asi jenom pro mně ;) , protože jsem se nemohla začíst, ale to trvalo tak asi 4 kapitoly, vstal z popela Fénix a opět to byla jízda. Nebyla to nejspíš chyba knížky, ale mého malého čtecího bloku. Obdivuhodně mě z toho dokázala tahle knížka vytáhnout.
Obdivuji, jak nám dokáže L.J. Shen připravit neotřelý příběh a udržet si naší pozornost až do úplného závěru. Bez přestávky!!! Její knížky jsou nabité emocemi.
Šetřím si její knihy, protože moje spotřeba mnohonásobně převyšuje nabídku.

Lucika002
11.09.2022 5 z 5

L. J. Shen prostě zbožňuji a touto knihou mě dostala zase o něco víc. Bylo to příjemné čtení, u kterého jsem se pobavila. Zároveň si i párkrát musela dát pauzu, abych zpracovala některé situace. Oba hrdiny jsem si po chvilce zamilovala a knihu mohu jen doporučit!

ivetapl
17.08.2022 5 z 5

ak dlouho jsem ji odkládala....
Proč sakra?!
5/5⭐
Knihy od autorky mi vždy rozlámou srdce a zase ho slepí. Její příběhy jsou plné bolesti, ale i plné něčeho... nádherného. ️
,,Člověk si nevybírá, do koho se zamiluje."
,,Možná, ale může si vybrat, jak s tím naložit."
West mi přišel jako solidní blbec. Ale s každou další stránkou, jsem si ho víc a víc zamilovávala. Zlomený kluk. S motorkou, kdo by odolal? ️
Grace jsem obdivovala. Chápala. Být v její situaci neviditelná? Víc bych si nepřála víc...Jenže ne vždy to jde. Zvlášť s jedním z nejznámějších kluků ze školy za zadkem...️
,,Tak ven s tím."
,,Přál jsem si, abych už nechtěl umřít."
,,Pak si to budu přát taky."
Zamilovaní těhle dvou bylo tak nádherné, ale i bolestné pozorovat. Jak si člověk myslí, že ochrání toho druhého i přes to, že ví, že mu tím ublíží. Jak se snaží si získat zpět ztracenou důvěru...
Některé postavy bych nakopala do zadku za jejich chování vůdči Grace...Topince, jak ji nějací říkali...

Možná bylo lepší, že se s Grace všechno podělalo.
Ona byla zjizvená.
Ale já? Já byl v prdeli...
Tenhle příběh jsem si opravdu užila. Přirovnávání Fénixe se mi strašně moc líbilo. Je tu bolest, velké emoce, zamilovanost, sliby a lži... Nádherně zpracované pocity Westa a Grace. To, jak si hráli s ohněm... Jejich polibky... Ve food tracku, v Plaze..
Život není jednoduchý. Zvlášť když se vám ze dne na den obrátí naruby...

Všema deseti doporučuji! ️

andreamrs
12.08.2022 5 z 5

U Hry s ohněm vůbec žádné výhrady nemám. Ta kniha je naprostá pecka. Četla jsem jako posedlá, jednu stránku za druhou. Tu knihu nešlo odložit a já se o to ani nijak moc nesnažila. Autorka má tak úžasný styl psaní, až to není možné, je to tak neskutečně čtivé, plné citů a bolesti, naděje, uvěřitelné je každé slovo a replika. Plusové body má u mě znovu i úžasný překlad.

Grace i Westa jsem si naprosto zamilovala, tu jejich chemii, vývoj jejich vztahu. Prožívala jsem s nimi jejich utrpení i to, jak je vášeň pomalu spaluje, i když s tím bojují. Autorka umí ty svoje "bad boye" popsat naprosto úžasně, že je prostě musíte milovat taky. Grace byla úžasnou hrdinkou, která bojuje s mnoha démony, ale navzdory tomu je milá a statečná. Moc se mi líbily i ty metafory s ohněm a ohnivým prstenem, dodávalo to příběhu takové to tajemno a jistou zlověstnost, než se vše vysvětlilo.

petulkapeta
21.06.2022 5 z 5

Tenkrát mi došlo, že ne všichni hrdinové mají plášť. Někteří nosí špinavé džíny Diesel, blundstonky a otrhaná trička.

Tess byla holka na jednu noc, ale Grace... Grace byla na každou noc. Moje holka.

Popravdě, podle anotace jsem čekala úplně něco jineho,ale tohle byla teda jizda,kterou jsem nečekala. Autorka je skvělá jeji příběhy strhnou a pohltí čtenáře...Grace nebudete litovat, je to totiz divka,ktera vstala s popela a probudila k životu i kluka o kterém by to nikdo neřekl a West..toho musite poznat..

musivila
30.05.2022 5 z 5

------ Moje válečné jizvy jsou vnější, na povrchu. Jeho jsou vnitřní, ale hluboké. Je zmrzačený uvnitř, dokonalý zvenčí. Smrtící kombinace.-----

Tato kniha se autorce opravdu povedla, byla krásná, měla hloubku, propracovaný děj, moc se mi líbilo přirovnání s fénixem, oceňuji vyprávění z pohledu obou hlavních postav.
Vysoké hodnocení je oprávněné. Doporučuji

------------ Z nějakého důvodu jsme probudili v tom druhém člověka, kterým jsme kdysi byli a který nám strašně chyběl. ----------------

-------------- Byla jsem fénix, co se vznáší ve vzduchu a čím dál víc se vzdaluje od popela, pod kterým jsem byla několik let pohřbená. Věděla jsem, že si budu navždycky pamatovat, jak mě tížil na křídlech. Ale že nikdy nedopustím, aby mě zase stáhl dolů k zemi. A pořád stoupám. -------------

AliceTief
29.05.2022 5 z 5

Naprosto strhující příběh, od začátku do konce. Vůbec jsem se netěšila nakonec, byla jsem s těmito postavami hrozně ráda a samotný příběh bral dech =)

georginaa
22.05.2022 5 z 5

Prostě tuto autorku obdivuju. Nádherný příběh plný emocí, zrady, slibů a neposledně velké lásky. Mělo to vše co správný příběh má mít. Na konci mi bylo smutno, že to fakt končí, chtěla jsem aby to pokračovalo dál. Jenže jednou vše končí a jde se zase dál, takže já se posunu k další nějaké pěkné knize a budu doufat, že ještě tato autorka má plno příběhů v rukávu a vytasí se s nimi v co nejkratší době. Tuto knihu doporučuji.

Pája699
06.05.2022 5 z 5

Krásná, příjemná romantika s nádechem ohně. Tento příběh je fakt něco, byla to prostě pecka. Oba dva hlavní hrdinové mi hned káply do noty .-) i vedlejší postavy byli nezapomenutelné a celý příběh jako celek byla naprostá bomba. Grace a West, tak rozdílný a přesto tak podobný. Jejich příběh měl šmrnc, šťávu a mě neskutečně bavil. Autorku jsem si hned přidala do oblíbených a jdu se vrhnout na další četbu. Jednu pihu na kráse tato kniha přeci jen měla…přečetla jsem jí moc rychle :-)

Jenny46
28.04.2022 4 z 5

Tento týden se můžu věnovat knihám naplno od rána do večera a využívám - čtení pomáhá a léčí je to radost .o))

Moje druhá kniha od autorky a příběh Hra s ohněm - myšlenka nebo symbol Fénix zemře spálením sebe samého a opět se ze svého popela narodí, přesně jako Grace, aby začala nový život měla sílu. Byla velkou bojovnicí, originální...
West, má taky svá tajemství proč se chová násilnicky je vzteklý, i když srdce má na správném místě. Dvě odlišné postavy, kterým jsem fandila celou dobu....
Trochu bych měla připomínky, ale nebudu psát a strhnu jednu hvězdičku. Ale jinak doporučím příjemná romantika, oddechová, která chytne za srdíčko.

narisa
19.04.2022 5 z 5

Opět skvělé četní. Shen píše opravdu úžasně. Postavy překonávají velkou nepřízeň osudu, ale na konci je čeká pohádkový konec. Ne, že bych to Grace přála, ale je fajn, že je to hrdinka, která není krásná a dechberoucí a zpočátku je také dost protivná. Navíc je to postava s velkou vnitřní silou.
West je jedním z typických autorčiných chlapců - nádherný a trpící uvnitř.
Jo, a bylo to tu už zmíněno - jsem alergická na slovo "číča".
I když byla kniha skvělá, autorka má ještě lepší.
Hodnotím 4,5* a dopopručuji.

NikolaSkop
16.04.2022 5 z 5

Skvele!! Kniha me pohltila, cetla se prakticky sama. :) Za me rozhodne stoji za precteni !

knihomolkaJani
13.04.2022 5 z 5

Z tohoto příběhu jsem velmi nadšená! Určitě se řadí mezi nejlepší autorčiny knihy! Jsem ráda, že se zde příběh vyvíjel postupně. Rovněž chválím velmi propracované životní příběhy obou hlavních hrdinů...

alzbeta4340
10.04.2022 4 z 5

Pohádka pro romanticky naladěné čtenářky. Hezky napsané, tentokrát - na poměry červené knihovny - mi příběh nepřišel ani nadměrně přeslazený. Samozřejmě s reálným životem tohle nemá společného vůbec nic, ale asi právě proto se u tohoto druhu knih tak dobře odpočívá.

Blanka29
08.04.2022 5 z 5

Krasny pribeh, ktery mi trosku pripominal knihu Cinder&Ella. Hlavni hrdinka Grace, kterou potkalo nestesti, se nesmirila se svym osudem a snazila se zit dal. Sice se uzavrela do sebe, nosila tunu make upu a po setkani s Westem se zacala i za sebe prat.....konec byl sice jedno velke klise ale i tak davat plny pocet :)

0197
06.04.2022 5 z 5

Další skvělý příběh, i když pravda nic jiného jsem ani nečekala. V pořadí moje šestá kniha od autorky. Její knihy si šetřím a dávkuji postupně, co kdyby nastal rok, kdyby z její tvorby nic nepřeložili, pořád budu mít zásobu :-).

Shen je dobrá v několika věcech: její příběhy ve vás dokážou vyvolat celou škálu emocí. Někdy vás pořádně zvedne ze židle, občas si rvete vlasy a někdy i ta slzička ukápne. Dále - ty "bad boye" ona prostě umí. Vždy je popíše tak, že jim i přes to všechno člověk fandí a drží palce. Má výrazný styl psaní, nevím přesně jak to popsat, sakra, no přečtěte si její knihy a uvidíte (jinak zatím pokaždé skvělý překlad). A v neposlední řadě jsou její knihy doplněné o skvělé citáty. Několik jich mám poznamenaných ve speciálním notýsku :-). To vše v této knize najdete, i když v ostatních knihách jsou její poznávací prvky výraznější (třeba Scandalous mě několikrát doslova zvednul ze židle a nutil nadávat nahlas :-), ovšem žádné strachy, i tak tu máme skvělý romantický příběh, který vás vtáhne a nepustí.

Moc často se nevidí, že by hlavní hrdinka byla zjizvená jak na duši tak i na těle. Tak že rozhodně plus bod za originalitu. Bylo mi jí hodně líto. Na konci jsem byla v šoku, když vyšla najevo celá pravda. Z kdysi populární roztleskávačky s krásnou tváří se stala dívka, která neodejde z domu bez tuny makeupu, kšiltovky a oblečení, které zakrývá popálené části. Ve škole to také nemá jednoduché vzhledem k tomu, co studuje. Nenáviděla jsem každého, kdo jí oslovoval tou debilní přezdívkou "topinka". I tak byla ale Grace silná, hodná, přátelská holka, která se navíc starala o babičku. Mimochodem z babči mám furt tak nějak všelijaké pocity, no udělejte si vlastní názor.

Druhý hlavní hrdina je West St. Claire. Bitkař se sebevražednými sklony, s hodně smutnou minulostí. Jeho jsem si okamžitě oblíbila, škoda jen té jeho proměny na konci. Ale tak budiž byl zamilovaný, nechám to být :-). Líbilo se mi, jak se choval ke Grace. Romantická linka nemá chybu. Jejich vztah se nevyvíjel ani rychle ani pomalu, prostě tak akorát.

Prostředí food trucku parádní. Hned jsem další týden do jídelníčku zařadila tacos :-).
Mám jen výtky k epilogu, který by nemusel být tak přeslazený. Ale drobnost a vlastě jsem si už na to zvykla, že jsou ve většině jejich knih v takovém duchu. I tak ale rozhodně velké doporučení a těším se na její další knihy.

Miška935
24.03.2022 5 z 5

Tohle bylo jedním slovem wow! Krasne napsána kniha, cely příběh byl dokonalý. A četl se jedna báseň. :)

kacenka6144
21.03.2022 4 z 5

Postupně se propracovávám všemi knížkami této autorky. Toto bych dala na hromádku "těch lepších". Ale někdy si říkám, že tolik záporných věcí se jednomu člověku nemůže stát. Ale vždycky nakonec přijde to "šťastně až navěky". Takže za mě slušné 4*.

Akin309
12.03.2022 4 z 5

Táto kniha ma zaujala a rada som si ju prečítala. Je to moja prvá kniha od tejto autorky, ale rozhodne nie posledná. Príbeh hlavných hrdinov ma hľavne zaujal svojou jedinečnosťou. Grace (Texas) a West si prešli peklom, no zvládli sa s tým vyrovnať. Obaja to mali ťažké. Podarilo sa im však vyrovnať sa s minulosťou a pokračovať.
Od autorky to bol originálny nápad, ktorý rozhodne stojí za prečítanie.