Holka přes palubu

Holka přes palubu https://www.databazeknih.cz/img/books/49_/497148/bmid_holka-pres-palubu-kAn-497148.jpg 4 284 90

Sestry Bellingerové série

Piper Bellingerová je zhýčkaná osmadvacetiletá dívka, které bohatý otčím poskytne, co si jen zamane. Jenže… když jednou vypije moc šampaňského a party na střeše se tak trochu zvrtne, odstřihne ji od rodinných financí a spolu se sestrou je pošle do zapadákova na druhém konci pobřeží, kde mají vést bar svého zesnulého otce. Kamkoli se na malém městě vrtne, potkává Brendana, mohutného vousatého námořního kapitána, který je od první chvíle přesvědčený, že Piper tam dlouho nevydrží. Hvězda sociálních sítí, co se ráda baví, a drsný rybář jsou sice naprosté protiklady, ale vře mezi nimi nepopiratelná přitažlivost. A Piper musí svému nevlastnímu otci (a tomu otravnému rybáři taky) dokázat, že se o sebe dokáže postarat. Copak to opravdu může být tak strašné?... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Cosmopolis

It Happened One Summer , 2021

Ketfl
03.08.2022 4 z 5

Hlavní hrdinka byla tedy něco. Zhýčkaná barbínka z bohaté rodiny, královna večírků, ale taky trapasů. Občas pěkně perlila. Líbilo se mi ale, že v průběhu knihy u ní nastala opravdu velká změna. Brendan byl takový medvídek, který se mi fakt zamlouval. Celkově to byla fajn letní oddychovka, která se příjemně četla. Líbilo se mi to.

terryaknihy
01.08.2022 5 z 5

Miluju, miluju, miluju! Absolutně ideální letní odpočinkové čtení, ve kterém najdeme ztřeštěnou hlavní hrdinku a pěknýho naštvanýho hrdinu. Celkově i to prostředí pro mě byla novinka a lovení krabů mi přišlo zajímavé :D. Je to psané tak krásně čtivě s krátkými kapitolami, že knihu nebudete chtít odložit! Za sebe můžu jedině doporučit a doufám, že bude ještě vidět :)!

musivila
30.07.2022 4 z 5

Ze začátku jsem si myslela, že knihu odložím … že čtení o „večírkové barbíně“ nedám..
Nakonec jsem vydržela a musím říci, že to nebylo zas tak špatné. Pokud nemáte velké očekávání a chcete se jen odreagovat u letní romantiky. I když je děj předvídatelný, najdou se i vtipné momenty …. Jen tedy hlavní hrdinku jsem si představovala spíše jak 20letou holku a ne 28 letou … ten věk mi na ní neseděl.

Arsinoe_06
24.07.2022 3 z 5

Byla to na jednu stranu prijemna, ac predvidatelna oddechovka, ktera se dobre cetla. Na tu druhou, paneboze, ty eroticke pasaze (facepalm)...kdybych chtela cist lacinou cervenou knihovnu, tak sahnu nejspis po jine knize...souhlasim tady s komentarem nize, ze pri slovech jako muslicka, sterbinka a buchticka me fakt vomejvalo a proste za tyhle hruzy 2 hvezdy dolu...

Ivuska.09
24.07.2022 4 z 5

Milá letní oddechovka, jejíž hlavní hrdinka vám poleze na nervy. Pozitivní však je, že Piper se vyvíjí, takže nakonec čtenáři mohou objevit její přednosti. Bavilo, líbilo. Doporučuji vzít třeba na dovolenou nebo k bazénu :)

PetraN17
24.07.2022 5 z 5

Moc se mi líbil bručoun Brendan i celá atmosféra knížky. Bylo to fajn čtení :))

Hatshepsut
23.07.2022 4 z 5

Čtivá letní oddechovka. Jsem zvědavá, zda bude autorka pokračovat dalším příběhem odehrávajícím se v pobřežním rybářském městečku a jestli i Hannah zde nalezne svůj osud. No nechme se překvapit.

moma08
21.07.2022 5 z 5

Tohle bylo opravdu skvěle čtení na léto, ale určitě bych jí dokázala číst, i kdyby pršelo.
Byli okamžiky, kdy jsem se i zasmála.
Líbil se mi styl, jakým to bylo napsáno, protože slovo měli oba hrdinové, ale jinak než jsem zvyklá od ostatních autorů.
No a ač byla Piper rozmazlená náná a tak trochu blbka, tak mi to vůbec nevadilo, jelikož se to vše obrátilo a pochopila jsem, že vlastně za to ani nemohla.
A Brendan byl takové zlatíčko.

inssomnia
08.07.2022 4 z 5

Vtipné letní čtení. Hlavní hrdinka je opravdu "trubka", hlavně ze začátku, ale moc se mi líbil její celkový vývoj, takže se to dalo přehlédnout. Taková Pravá blondýnka trochu jinak. :) Určitě si knihu přečtu znovu, ale spíše v originále. Protože při slovech buchtička, mušlička a Venušin pahorek mi cukalo oko. Už mi tam chybělo jen nějaké to chvějící se kopí. Začínám mít s některými překlady do češtiny trošku problém.Proto ta jedna hvězdička dolů. :( Druhý díl je o Hanně, tak snad se ho dočkáme brzy. :)

Kenan
08.07.2022 5 z 5

Piper, miláček sociálních sítí, ve svých 28 letech prakticky nic neumí, žije na úkor svého bohatého otčíma, je zvyklá na luxusní život, ale nedoceňuje svůj lehký život a dělá samé hlouposti. Po jednom večírku, který se jí vymkne z rukou, a po kterém skončí ve vězení, dojde už jejímu otčímovi trpělivost a pošle ji i se svou sestrou do rodiště svého biologického otce postarat se o hospodu, která tam po něm zůstala. A dál si to už jistě domyslíte sami. Je to letní oddechovka, nemá originální námět, má očekávaný konec, ale mně se zrovna trefila do nálady a náramně jsem se u ni odreagovala a odpočinula si.

léto romance americké romány

Tessa Bailey