Čmeláci v srdci

Čmeláci v srdci https://www.databazeknih.cz/img/books/26_/261951/bmid_cmelaci-v-srdci-7e4-261951.png 4 230 65

Hamburg série

„Hele, láska tě nesmí vodrovnat,“ moudře radí Leně taxikář Knut. To se sice moc snadno řekne, ale mnohem hůř udělá, obzvlášť když je její snoubenec pěkná nula a ona sama zničehonic přijde kvůli hloupé chybě o práci. Na sebelítost jí však nezbývá čas. Lena je nucena změnit svůj život od základů. Nastěhuje se do neuspořádaného bytu ke své nejlepší kamarádce, což ji, milovnici pořádku, pořádně vyvádí z rovnováhy. Navíc Leně leze na nervy spolubydlící Ben! Je totiž neuvěřitelně arogantní a k tomu sukničkář. Ale když na něj pomyslí, srdce jí okamžitě začne bít rychleji.... celý text

Literatura světová Romány
Vydáno: , Omega

Hummeln im Herzen: Roman , 2014

bookcase
25.11.2015 5 z 5

Jé, to bylo: milé, humorné i dojemné, jiskřivé, sexy, úsměvné a ze života. Skvěle napsané, dobře se to čte.

Šárka5875
17.11.2015 5 z 5

Moc milé překvapení tato kniha. Pobaví vás, rozesměje, pohladí i rozpláče. Za mě plný počet.
Více v recenzi zde na databázi.

Leniiis
16.11.2015 4 z 5

Pěkný čtení. Chvilkama jsem se u čtení i smála, což se mi dlouho nestalo u žádné knížky.

Marselle
06.11.2015 5 z 5

Jednoduše řečeno, krásná a oddechová kniha. Doporučuji ji přečíst :-)

suchasusenka
26.10.2015 5 z 5

Potřebovala jsem pauzu od vražd, znásilnění a dalších stresů, proto jsem sáhla po čmelácích. V příběhu se alespoň jednou pozná každá z nás. Není to čtení pro chlapy. Člověk se zasměje, občas ho zastudí slza na tváři a ač skoro od začátku tuší jak TO dopadne, nejde text opustit. Skvěle se s knížkou odpočívá, je to oddychová záležitost, nahlížejme tak na ni. Fandila jsem Leně zuby nehty a občas jí i záviděla ten pocit napětí z mistra Bena.