Čmeláci v srdci

Čmeláci v srdci https://www.databazeknih.cz/img/books/26_/261951/bmid_cmelaci-v-srdci-7e4-261951.png 4 230 65

Hamburg série

„Hele, láska tě nesmí vodrovnat,“ moudře radí Leně taxikář Knut. To se sice moc snadno řekne, ale mnohem hůř udělá, obzvlášť když je její snoubenec pěkná nula a ona sama zničehonic přijde kvůli hloupé chybě o práci. Na sebelítost jí však nezbývá čas. Lena je nucena změnit svůj život od základů. Nastěhuje se do neuspořádaného bytu ke své nejlepší kamarádce, což ji, milovnici pořádku, pořádně vyvádí z rovnováhy. Navíc Leně leze na nervy spolubydlící Ben! Je totiž neuvěřitelně arogantní a k tomu sukničkář. Ale když na něj pomyslí, srdce jí okamžitě začne bít rychleji.... celý text

Literatura světová Romány
Vydáno: , Omega

Hummeln im Herzen: Roman , 2014

happy19
25.08.2019 5 z 5

Skvělá kniha přečtena za pár hodin!Jsem nadšená a řadím ji mezi oblíbené;-)
Vtipná,smutná,maximální využití obsahu,paráda:-)
Určitě se k ní ráda vrátím:-*

Ivet1990
24.07.2019 1 z 5

Od knihy jsem čekala víc, ale jediné co přišlo, tak maximálně zklamání. Byli tam chvíle, že jsem si říkala, že ted to přijde a nic. Bohužel.... Co mě asi nejvíce dostalo tak ten jejich rituál jak si přivolat lásku..... To jako vážně??? Ve 30ti letech? Za mě asi určitě ne. Tuto knihu už ani nezachránily slovní přetřely mezi hlavními hrdiny.

vonMalik
20.02.2019 4 z 5

Sice na straně 5 víte, jak to celé dopadne, ale nedá vám to a prostě čtete. Chcete vědět, jaký bude průběh. A mě to fakt bavilo. Příběh se četl sám, zasmála jsem se u toho a nakonec byla ráda, že to dopadlo tak, jak to dopadlo :)

Aleen
16.02.2019 4 z 5

Líbilo se mi spojení erotického napětí s humorem. A také, že Lena řeší nejen své city a "osobní potřeby", ale také rodinné vztahy a práci. Byla jsem z knížky docela nadšená, i přes všechny chyby. Velmi dobré odpočinkové čtení, u kterého nemusíte moc přemýšlet, vše se stane samo.

Dela90
02.01.2019 5 z 5

Tato kniha si mě dokonale získala - v prvé řadě obal - žlutá veselá barvička, po které prostě musíte sáhnout. Obsah knihy - ačkoliv je po pár stránkách jasné, jak kniha dopadne. Nemůžu říct, že bych byla díky tomu zklamaná, ba naopak - dlouho se mi nestalo, že bych se tak těšila na knihu. Hlavní hrdinka ztřeštěná osobnost, která mě donutila se smát i brečet. Opravdu oddechové čtení, které Vás chytne za srdce a vy máte možná i ty čmeláky v srdci♥ Na těch pár chvil se stala mým opravdu dobrým parťákem.

Aknel26
05.08.2018 4 z 5

A mně se to líbilo :-) Kdo se povznese nad všechny ty překlepy a chyby v interpunkci, dostane milý příběh, který nabízí vyváženou dávku romantiky i humoru.
Hlavní dějová linka, co se lásky týká, byla jasná od první kapitoly nejen čtenáři, ale i všem postavám krom dvou ústředních, ty se v tom plácaly a jejich žabomyší války a nedorozumění opravdu leckdy připomínaly střední školu. Ostatní zápletky a postavy ale zdaleka nebyly tak prvoplánové (literát Jan byl megavtipný a Otto se svým knihkupectvím zase dojemný) a také moje skorojmenovkyně se v průběhu toho roku, během něhož se příběh odehrává, proměnila z naivního trdla v celkem fajn holku.
Hvězdu dolů bych měla strhnout za skutečně velmi odbytou korekturu, niméně jednu zase přidávám za zmínky o nádherné skladbě Moon River, která mi teď pořád zní v hlavě...

Pavlína79
14.07.2018 3 z 5

téma staré, jak lidstvo samo, ale láska je věčná, tak proč si občas s chutí nepřečíst nějakou oddychovku :-)

ochwey
06.02.2018 2 z 5

Už od strany 11 (5. strana textu!!!) bylo jasné, jak to dopadne. Tak strašně předvídatelná knížka! Chtěla jsem si přečíst něco lehčího, ale u tohohle jsem měla pocit, že mi IQ klesá do záporných hodnot. Proč se třicetileté postavy chovaly úměrně tak polovině svého věku? Proč spolu nebyli vůbec schopni rozumně komunikovat? Proč byla hlavní hrdinka ukňouraná hysterická puťka? Proč tam byly tak šíleně trapné situace?
2 hvězdičky za občasnou vtipnost a některé pěkné části (příběh s knihkupectvím a Ottem!). Věk postav měl být snížen o 15 - 20 let a místo do práce měli chodit na střední, jinak by se nemuselo nic měnit a byl by z toho krásný román pro náctileté.

reny111
03.02.2018 5 z 5

Knížka mě moc bavila.

petra1394
27.10.2017 3 z 5

Vzala jsem si s sebou knihu na 4 denní pobyt do Prahy a hlavně jako čtení do vlaku. Když jsem knihu ve vlaku otevřela, zděsila jsem se, že toto budu muset asi vážně číst :D Dialogy mi místy přišly docela hloupé, ale co já vím, třeba se tak skutečně Němci mezi sebou baví.. :D Jednoduchá a hodně předvídatelná knížka, ale víte co? Na zpáteční cestě vlakem jsem ke konci vysmrkala 3 kapesníky :D Od půlky už jsem knihu nemohla dát z ruky. Je to taková příjemná blbost :)

Ivuska97
28.08.2017 5 z 5

Jsem moc ráda, že jsem narazila na tuto knihu. Vážně se hodí na dovolenkové čtení.. Kniha je čtivá a skvěle zábavná :) 5* a doporučuji!

karolinalet
13.08.2017 5 z 5

Pohodové čtení na léto, někdy napsaná možná až moc "primitivně" v jednoduchých větách, i tak mě ale dokázala rozesmát i rozbrečet. Doporučuji.

Jen1215
12.08.2017 5 z 5

Moc pekna knizka, prijemna, oddechova. Rozesmeje, rozplace. Precteno za par hodin. Koupila jsem, kdyz na me vyskocilo, ze je oznacena jako bestseller v jednom kniznim retezci a pak po par recenzich tady v podstate bez delsiho rozmysleni (jindy ctu vic recenzi a rozmyslim apod.)ale absolutne nelituju. Skadleni Leny a Bena me moc bavilo. Vtipne hlasky, smutny a presto stastny osud Otty ..vsechno dava ctenari dohromady to, co potrebuje. Moc rada se ke knizce nekdy vratim.

MartinaPri
12.08.2017 5 z 5

Moooc pěkná knížka :) oddychové čtení, u kterého jsem se zasmála. Přečteno za pár hodin, což se mi moc nestává a pro mě je to známka dobré knihy, když se nemůžu odlepit a musím číst dále :)

Doomiiniikaa
03.08.2017 4 z 5

Moc pekne

cukrovka
27.07.2017 3 z 5

Jednoduché oddechové čtení se špetkou humoru. Hlavní hrdice mělo být 30, ale její chování odpovídalo náctileté puberťačce.

Fanny-nka
12.07.2017 4 z 5

Dokonálá prázdninová oddychovka u které se člověk vážně pobaví, musím říct, že takhle jsem se u knížky už dlouho nenasmála! Sice je pravda, že už od začátku je jasné, jak to dopadne, i přes to mě knížka nenudila a líbila se mi. :)

VeronikaSas1
03.06.2017 5 z 5

Super knizka :-)

lenochod6
24.05.2017 4 z 5

Jedna z mých nejoblíbenějších knih v tomto žánru. Moc čtivé, vyvážené, vtipné :) a nevím čím to je, ale bude to asi kniha, ke které se budu stále vracet a vrace a to u romantických knih nemám ve zvyku, protože jsou na jedno brdo, ne že by tohle bylo příběhem originální a nepředvídatelné, ale nějak mě to chytlo za srdce. Postavy jsem si hodně, hodně oblíbila a všechno mi přišlo takové uvěřitelné. Škoda, že autorka nemá víc knih (a pokud má, tak by mohly být přeloženy do češtiny).

Mermaida
29.04.2017 4 z 5

Krásné a příjemné čtení, co pohladí (nejen) po duši, vykouzlí vám úsměv na tváři, a možná i dojme k slzám. Mě se četla knížka překvapivě lehce. A líbila se mi! A k tomu skvělá věta: "Láska tě nesmí odrovnat!"