Girl Online

Girl Online https://www.databazeknih.cz/img/books/24_/241613/bmid_girl-online-fqN-241613.jpg 4 657 161

Girl Online série

Penny má tajemství. Pod přezdívkou Girl Online si začne psát blog o svém každodenním životě – o klucích a kamarádkách, o trablech ve škole i doma, ale také o záchvatech paniky a úzkosti, kterými v poslední době trpí. Když ji na školním představení potká ten ,,největší trapas", který díky internetu uvidí ,,celý svět", a situace začne být na všech frontách na pováženou, rodiče ji vezmou na pár dnů do New Yorku. A tam Penny potká Noaha: úžasného charismatického muzikanta, kterému se prostě nedá odolat. A vůbec poprvé v životě se doopravdy zamiluje. A jak jinak (je přece blogerka!), o své pocity se upřímně podělí se všemi čtenářkami svého anonymního blogu. Jenomže Noah má taky svoje tajemství. A kvůli němu její anonymita na webu jednoho dne praskne jako mýdlová bublina – a v ohrožení se neocitne jenom ona, ale i její vztahy k nejbližším přátelům.... celý text

barunka.p
31.12.2016 3 z 5

Četla jsem to hlavně kvůli autorce Zoe Sugg. Kniha pěkná, oddechová. Typický dívčí román především pro 10-16 let. Nebyla jsem nadšená, ale ani zklamaná. Těším se na další díl.

Market = )
29.12.2016 4 z 5

Knížku jsem četla neplánovaně kvůli čtenářský výzvě, když už jsem věděla, že P.S. z knihovny do konce roku prostě už mít nebudu. A jsem moc mile překvapená (ač samozřejmě už nejsem cílová skupina). Mám ráda rodinu Penny i všechny další "důležitý" postavy, bylo bezva, jak byla knížka vlastně i trochu vánoční. A Zoe mám mimochodem taky moc ráda :-).

Emíša
25.12.2016 odpad!

Nešlo to dočíst.

Dakarianna
23.12.2016 2 z 5

Nebýt slavného jména autorky, kniha by se (podle mě) určitě takhle dobře neprodávala. Je to kýčovité, předvídatelné a třeba popisy jsou strašně jednoduché. Celé mi to přijde jako průměrný Wattpad... Kniha byla čtivá, ale postavy mi byly nesympatické, nešlo se do žádné vžít.

BlackBunny
11.12.2016 2 z 5

Nemám moc ráda přeslazené příběhy s hvězdičkovou budoucností a pocitem, že život je lehký, a všechno jde snadno, proto mě kniha moc nezaujala. Čekala jsem od Zoe příběh přesně tohoto typu, ale až tak moc slaďoučký jsem ho opravdu nečekala. Nechci knihu zbytečně hanit, určitě by se na ní našlo něco originálního a hezkého! Proto chci jen dodat, že tohle je pouze můj názor :D a ne každý ho musí mít stejný :D
--bb--

Noshelfcontrol
27.11.2016 5 z 5

Docela mě mrzí, že mohu dát jen 5 hvězdiček, protože tahle kniha by si jich zasloužila mnohem víc :D Ne opravdu, získala si mě hned jak jsem ji otevřela. Hrozně jsem sympatizovala s hlavní hrdinkou Penny, jsme si docela podobné, až na to, že jsem nikdy nezažila takové hrůzy jako ona (jako ukázat všem své spodní prádlo, nebo být středem mezinárodního "skandálu"). Obdivovala jsem ji za to, jak se se vším dokázala vypořádat. Sice ten konec už byl docela průhledný, jako že už pár stránek dopředu víte jak to skončí, ale to nevadí. Pořád lepší než špatný konec, ne? Penny mě v mnoha ohledech inspirovala, jako bych se sama stala fanynkou jejího blogu. Rozhodla jsem se si některé její rady vzít k srdci. Opravdu skvělá knížka, zvláště na tuto dobu, kdy už se blíží Vánoce. Už se moc moc těším, až si přečtu i druhý díl. Aspoň už "Ježíšek" ví, co mi má dát. :DD

daniela58
24.11.2016 3 z 5

Kniha byla fajn,taková jednodušší.Po druhé už asi po ní nešahnu..Ale dokoupím si druhý díl,abych věděla jak to dopadne.

Allka
22.11.2016 2 z 5

Ne... Prostě ne... Tahle kniha nebyla nic pro mě. Nejsem už sice autorčina cílová věková skupina, ale myslím, že příběh by mi přišel naivní, plytký a nevěrohodný i před deseti lety.

ivca3710
14.11.2016 4 z 5

Velmi hezká kniha. Něco bych z tama oddělala, ale velmi se mi to líbilo.

Laf
13.11.2016 5 z 5

Nejdříve jsem nad knihou dlouho zvažovala, jestli si ji přečíst, ale nakonec jsem ráda, že jsem po ní sáhla, protože se mi moc líbila. Dobře napsaná, takže se nedá u ní nudit a plná humoru, takže se u toho musíte i smát a navíc si z ní odnesete i nějaká moudra, která se vám mohou hodit. Jako odpočinková kniha je tohle ideální volba. Za mě palec nahoru a můžu všem jen doporučit. :)

TerezaZV
09.11.2016 odpad!

Za mě rozhodně ne-e. Zoe je skvělá youtuberka, ale spisovatelka nikoliv. Knížka, kterou by zvládla napsat 10 letá holka a ze které bych byla nadšená možná ve 12. Upřímně nechápu tolik kladných recenzí, protože za mě totální propadák.
Děj je úplně o ničem. Nejzákladnější slaďounký dívčí románek, co se dá napsat. Všechno neskutečně předvídatelné, absolutně to postrádalo napětí. Hlavní hrdince přislo z nějakého nepochopitelného důvodu všechno hrozně trapné. I když tenhle žánr není moje krevní skupina, ať se snažím jak se snažím nedokážu najít jedinou věc, co by se mi na knize líbila.

Maysonnie
06.11.2016 4 z 5

Knížka se mi líbila, byla to prostě taková klasická, odpočinková romanťárna na podzim.
Všechno to bylo psané v přítomném čase a až doteď jsem si myslela, že knihy v přítomném čase mi vadí, ale zrovna tahle mě vyvedla z omylu, protože se četla jako po másle.
V Penny jsem se často i sama viděla, např. v těch záchvatech paniky, nebo při tom pocitu trapnosti... Takže hlavní hrdinka mi sedla.
Jediné, co mi vadilo bylo to, že tam bylo docela dost takových klišé... Teď si zrovna na nic moc nevzpomenu, ale nějaké části byly takové hodně umělé.

kroupik13
04.11.2016

Tahle kniha je naprosto úžasná. Mám ji hrozně moc ráda ne jen proto, že ji napsala Zoe Sugg kterou moc ráda sleduji na youtube, ale její knihy Girl Online jsou naprosto úžasné a čte se hrozně rychle. Kniha vypráví o Penny, která píše blog a pak jede s rodičema do New Yorku a tam pozná Noaha Flynna, ale ona neví, že je rocková hvězda. A jako každý románek, který jsem četla se oni dva dají do hromady a začnou spolu chodit. Druhý díl je taky úžasný a už se moc těším na třetí!!!

simi28
31.10.2016 3 z 5

Tato kniha se mi celkem líbila. Prostě mě nezklamala ani nepřekvapila. Byla to jen taková oddechovka, u které jsem si odpočinula. Ale hlavně se mi líbila postava Penny, která je taková smolařka a stávají se jí různé trapasy. Také musím přiznat, že je mi trochu trochu podobná a hodně jsem s ní soucítila. Za mě je to nenáročná kniha, kterou doporučuji těm, co si chtějí odpočinout a nepřemýšlet.:)

Princezna22
29.10.2016 odpad!

Sory ale tohle prostě ne....

Ania_x
28.10.2016 1 z 5

Prostě ne.

Davina
28.10.2016 2 z 5

Čekala jsem opravdu víc, tohle mě nebavilo. Vůbec mi nepřišlo, že by se to nějak lišilo, od jejího vlogování na YT. Zjednodušeně to bylo všední a nudné. Myslím, že youtubeři by neměli lézt do světa knih a raději si dále vlogovat. Tím nemyslím nic špatného k autorce jako youtuberce, ale kniha se jednoduše nepovedla.

Gabča17
25.10.2016 3 z 5

Dávám 4 *, protože mě tato kniha moc nenadchla. Už od začátku mi bylo jasné jak to skončí, ale na večerní relaxaci byla příjemná. :-)

janulik3211
23.10.2016

Tahle kniha se mi pravdu líbila.Ze začátku jsem se do ní nemohla vůbec začíst,ale pak jsem se od ní nemohla odtrhnout.Právě čtu druhý díl(na turné) a ten mě prozatím taky nezklamal a těším se na třetí díl. :))))

Linduš17
22.10.2016

nejlepší knížka k vánocům dostanu 2 díl (na turné)