Girl Online

Girl Online https://www.databazeknih.cz/img/books/24_/241613/bmid_girl-online-fqN-241613.jpg 4 657 161

Girl Online série

Penny má tajemství. Pod přezdívkou Girl Online si začne psát blog o svém každodenním životě – o klucích a kamarádkách, o trablech ve škole i doma, ale také o záchvatech paniky a úzkosti, kterými v poslední době trpí. Když ji na školním představení potká ten ,,největší trapas", který díky internetu uvidí ,,celý svět", a situace začne být na všech frontách na pováženou, rodiče ji vezmou na pár dnů do New Yorku. A tam Penny potká Noaha: úžasného charismatického muzikanta, kterému se prostě nedá odolat. A vůbec poprvé v životě se doopravdy zamiluje. A jak jinak (je přece blogerka!), o své pocity se upřímně podělí se všemi čtenářkami svého anonymního blogu. Jenomže Noah má taky svoje tajemství. A kvůli němu její anonymita na webu jednoho dne praskne jako mýdlová bublina – a v ohrožení se neocitne jenom ona, ale i její vztahy k nejbližším přátelům.... celý text

PhoebePollard
18.05.2019 3 z 5

Knihu jsem četla v největší tísni, kdy už jsem opravdu neměla co číst, tak jsem ji ukradla kamarádce. Kniha se četla vlastně sama, a i když zápletka není nejoriginálnější, jak odpočinková literatura perfektní.

Vendula39
23.02.2019 4 z 5

Dobrá knížka, četla se vlastně sama. Když jsem si knížku koupila ani jsem neměla ponětí, kdo je Zoella.

tomik2132
24.11.2018 4 z 5

Zoellu sleduju na YouTube už hodně dlouho. Téhle knize se snad nedá nic vytknout! Naprosto dokonalá, prostě úžasná. Podle mě je spíše vhodná pro čtenáře ve věku 13-15let. Ale jinak ji doporučuji.

sabanka
14.10.2018 2 z 5

Na to že je to jedna z těch blogerských knížek, tak se to četlo dobře, ačkoliv děj je naprostej kýč.

baru.benesova
15.09.2018 5 z 5

Knížku jsem četla, když mi bylo takových dvanáct a vážně se mi hrozně moc líbila. Pro mladé slečny je vážně jako dělaná, romantická, vtipná, nenáročná a nenuceně pomáhá najít své já, překonat strach a může i inspirovat, ale myslím, že starším patnácti let toho už moc nedá a spíše budou otrávení, že je nerealistická a naivní. A musím tedy konstatovat, že první díl je výrazně lepší než další dva.

Ivka14
09.09.2018 4 z 5

Zoe a její blog mi přirostl k srdci. Měla jsen obavy z toho, že to bude blbost, ale nakonec mě to mile překvapilo. Také zbožňuji Eliotta. Kniha je milá a těším se na další díl. Doporučuji taj 15ti letým.

blonde_elis
19.08.2018 4 z 5

Zoe mám moc ráda, proto jsem samozřejmě její prvotinu přečíst musela. Dle očekávání je většina knihy taková ta naivní romanťárna, ale čte se sama a u relativně pitomoučkého příběhu člověk nejlíp zrelaxuje. Plusové body dávám za dobře popsané psychické problémy hlavní hrdinky (je zde znát, že autorka čerpala z vlastních zkušeností) a dost napínavý závěr (i když s nepřekvapivým rozuzlením). Jednu hvězdičku přidávám za to, že je psána skvěle srozumitelnou angličtinou, kterou zvládne i méně pokročilý angličtinář, takže pokud už po téhle knize sáhnout, doporučuji v originále. Četla se mi opravdu snadno a i mě to tak víc bavilo :).

Pegas108
12.08.2018 4 z 5

Knihomolka10942
17.07.2018 5 z 5

Moc hezká knížka, ten zvrat na konci se mi moc líbil!

ClarrWinchester
03.06.2018 1 z 5

Kniha mě naprosto zklamala, po prvních 100 stránkách jsem ji odložila.

xena_petra
21.05.2018 2 z 5

Kniha se mi mos nelíbila. Nevím čím to je, ale nemám z ní dobrý pocit.

LittleAnnette
02.05.2018 5 z 5

Čtivý příběh, i když je to romantické od začátku do konce, je to velmi příjemně zpracované, pro někoho možná až moc naivní, ale mně se to zdálo velmi dobře podané, nenucené. Zároveň je to skvělé z psychologického hlediska, to jak se hlavní hrdinka poprala se záchvaty paniky, by mohlo pomoci slečnám, které si něčím špatným také procházejí, navést je na cestu, že to jde zvládnout. Určitě si to přečtu i v angličtině.

AnetaŠtruncová
25.04.2018

Tato kniha je moje nejoblíbenější, protože se hezky čte a ma hezky děj, který vypráví o holce jménem Penny která jede do New Yorku a tam potká zpěváka jménem Noanh.Mam přečtené i další díly ale tenhle me zaujal nejvíce. Protože tam bylo i dobrodružství a mnoho zápletek.

Akženka
08.04.2018 3 z 5

Tahle knížka byla moje první v angličtině. Jelikož je psaná jednoduše tak se naprosto skvěle četla a příběh taky fajn.

Naty2809
03.04.2018

Kniha mi přišla jednoduchá, ale to ke slaďárnám patří. :))

Mishulle
27.03.2018 3 z 5

Knížka se moc dobře čte, jen děj mi přijde sladký a trošku předvidatelný. Jinak doporučuji :)

Pamima
08.03.2018 5 z 5

Nádherná knížka, která nás absolutně odpoutá od přítomnosti. Typický dívčí román, u kterého je nám už od začátku jasné, jak dopadne, ale my si i přesto prožijeme všechny příhody společně s hlavní hrdinkou. Moc se těším na další díly

.Raduš.
26.02.2018 5 z 5

Klasická holčičí oddechová romanťárna, přesto se mi knížka líbila. Po druhé po ní asi nesáhnu, své kouzlo měla v rámci možností nečekaném ději. Za mě ale palec nahoru. Doporučuji, po pokračování určitě sáhnu také.

Barik05
29.12.2017 5 z 5

Moc, moc hezké u téhle knihy jsem se nasmála a myslím že se zařadila k mým oblíbeným knihám. Doporučuji.

zuzkalist
05.12.2017 5 z 5