Smrtící pravidla

Smrtící pravidla https://www.databazeknih.cz/img/books/23_/2384/bmid_smrtici-pravidla-DK3-2384.jpg 5 167 27

Eva Dallasová série

Z nosu a uší obětí se valí záplava krve, všichni trpí příšernými bolestmi hlavy a na onen svět s sebou berou další, nevinné oběti. Příčinou smrti je tentokrát počítačový virus. S jeho odhalením a zlikvidováním má problémy dokonce i Evin manžel, miliardář Roarke a tým odborníků z elektronického oddělení newyorské policie. Dokonce se zdá, že tento virus by mohl napadnout i je...... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Thrillery
Vydáno: , Columbus (ČR)

Purity in Death , 2002

Ulala
20.09.2023 4 z 5

Hektické vyšetřování, do kterého je jako obvykle zapojen celý Evin tým, včetně soukromého poradce v osobě manžela. Jako obvykle napínavé a zajímavé.

Iva B.
01.12.2021 5 z 5

Už 15.díl a pořád si to drží svou kvalitu. Nechápu jak to ta Nora dělá :). Skvělé čtení, které mě baví a nechává v napětí až do konce.

jarkaska
25.10.2021 5 z 5

Opět další skvělá kniha a s ní Eva Dallasová.

georginaa
23.10.2021 5 z 5

Každý virus je zhoubná zkáza. Nechápu proč to lidi dělají. Vždyť jednou taky umřou a nic si do hrobu nevezmou. Prostě mentalita jedinců je tak nebezpečná a jsem zároveň vděčná, že jsou protiklady, kteří naopak chtějí tomu zabránit a chránit. Mezi ně patří i Eva Dallasová, která s radostí všem nakope zadky.

jinbr
21.05.2021 5 z 5

Musím souhlasit, zase skvělá kniha. Nora to opravdu umí. Ještě v dnešních sedmdesáti píše skvělé knihy. U této série pokaždé přemýšlím o tom, jak asi bude náš svět za těch 30 let opravdu vypadat. Jedno ale je jisté - pořád v něm bude touha sdílet s někým svůj život, ale i hon za penězi, mocí, a s tím související násilí v jeho mnoha formách.

lucakuca
16.04.2021 4 z 5

Už 15. díl a pořád dobrý. Příjemné, oddechové a trochu jiné detektivní sci-fi setkání. Prostě Dallasová a Peabodyová zase vtipně perlí a Maves má tajemství, heč!!!! :-)

Opatov
27.06.2020 5 z 5

Eva a Roarke a jejich pátrání v budoucnosti mě snad nikdy neomrzí.

Vlak7
09.01.2020 2 z 5

První kniha této autorky a zklamání. Nevím, zda všechny její Smrtící.... jsou z budoucnosti jako tato, a proto mě to nebavilo.

leonessa
20.07.2019 5 z 5

Super, ze se jedna pěkná. Už jsem jich přečetla hodně a stále mě baví.

hrosik3
20.05.2019 5 z 5

Super čtení! Moc mě to bavilo.

mataj
12.05.2019 5 z 5

Další skvělá kniha v sérii. Zajímavý námět, super čtení.

helenkan
25.04.2019 5 z 5

Další perla z řady ,,Smrtící." Paráda.

lifeoptimist
16.07.2018 5 z 5

zase jedna hoooodně výborná, kde jsem toho jednoho hlavního záporáka opravdu neodhalila a Nora překvapila :-) super čtení a jede se dáááál

Jessybelle
18.05.2018 5 z 5

Super příběh, způsob vražd, vývoj jednotlivých vztahů, je prima je sledovat ...

munka
04.03.2018 5 z 5

Opäť skvelý príbeh, stálo za to ho prečítať. Teším sa už na ďalší...

Laf
24.12.2017 5 z 5

Skvěle napsaný další příběh v této sérii. :)

TaLu
11.11.2017 5 z 5

Velmi originální a propracovaný zločin, včetně motivu. Opět. Když Bůh rozdával fantazii, moje oblíbená spisovatelka to nějak zaonačila, aby se do fronty postavila několikrát :o)
Vyšetřovací metody, včetně výslechů si vychutnávám vždy, tentokráte se mi velmi líbil takový nenápadný moment, kdy si Eva uvědomila, že všichni, co sedí v té pohodové chvíli kolem stolu, jsou vlastně její rodinou. Zranění blízkých přátel a četnost těch, kteří byli do zločinu zapleteni, zabere Evě téměř všechen čas a přesto se najde chvíle na oznámení jednoho těhotenství, posezení na kouzelné terase s doktorkou, vtipné rozhovory s geniálním dospívajícím i tradiční škorpení se Summersetem. A především na romantické okamžiky s Roarkem, který byl tentokráte právoplatným členem vyšetřovacího týmu. Každý potřebujeme v životě pevnou zem pod nohama, abychom se nechvěli, většinou nám k této stabilitě pomáhají naši nejbližší. Proto mám tuto sérii tak ráda, protože si tuto pravdu vždy připomenu. A také není na škodu věřit, že pravda vítězí a naděje umírá poslední.

moudivlacek
26.07.2017 4 z 5

Skvělý příběh, který by pro nás mohl být mementem ve dvou věcech - jak snadné je zneužít techniku ve smrtící zbraň, a jak je nebezpečné si myslet, že někdo má právo určovat osud jiného a brát spravedlnost do vlastních rukou.
Na druhou stranu jsem se pobavila, jak se vyvíjí vztah McNaba a DeeDee. A chudák Eva snažící se vždy vyrovnat s neznámi city zjišťuje, že se jí její "nová" rodina moc líbí.
Při jejím boku pak její neohrožený manžel Roarke, který má strach vždy jen v jednom směru - když je v nebezpečí Eva a jeho nejbližší přátelé.
Těším se moc na další díl.

bekule
25.07.2017 5 z 5

Na tento díl jsem se hodně těšila ,baví mě začínající vztah McNaba a Peabodyové a protože jsem věděla co potká McNaba, zajímalo mě jak to zvládnou. Mám ráda když se celý Evin tým usídlí u nich doma a řeší případ jak jedna velká podivná rodina.

aralka
26.01.2016 3 z 5

Klasická "Evka" , možná bych hodnotila ve srovnání s ostatními trošku hůř, ale pro ty, co mají rádi staré známé postavy z této série, stále dobré :-)

J. D. Robb (p)
americká, 1950