Smrtící extáze

Smrtící extáze https://www.databazeknih.cz/img/books/23_/2366/bmid_smrtici-extaze-fmc-2366.jpg 4 243 30

Eva Dallasová série

Tři mrtví, kteří očividně spáchali sebevraždu. Tři neznámé osoby, které nemají vůbec nic společného a neexistuje ani žádný motiv, napovídající, že by se mohlo jednat o vraždu. Poručík Eva Dallasová se však nemůže zbavit podivného pocitu. Něco tady není v pořádku. Soudní pitva její podezření potvrdí - v mozcích všech tří obětí jsou nalezeny záhadné stopy. Jedná se o genetickou anomálii, nebo snad o technicky dokonalý způsob vraždy? Evu vyšetřování zavede do světa počítačových simulací a her virtuální reality.... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Romány
Vydáno: , Columbus (ČR)

Rapture in Death , 1996

Laf
16.03.2016 5 z 5

Skvělá detektivka odehrávající se v budoucnosti a s tím spojený případ, který je třeba řešit. Super a můžu jen doporučit.

aralka
07.01.2016 4 z 5

Tady je znát, že paní spisovatelka se teprve začíná "rozjíždět", když to srovnám s novějšími knihami ze série "smrtící", tak tahle starší působí ještě dost naivně, ale jsem ráda, že jí ve své sbírce taky mám... nejradši bych měla všechny, ale právě ty starší se špatně shánějí ..

helenkan
14.12.2015 5 z 5

Další skvělá ,,Smrtící" přečtená a jsem nadšená. :)

mariva
05.09.2014 5 z 5

Eva Dallasová je prostě báječná. Celá série s touto policistkou mě baví, pokaždé je to něco nového. Myslím, že mám na dlouhou dobu postaráno o četbu, než přelouskám celou sérii.

Kubíííína
27.05.2014 5 z 5

Jako všechny knihy ze série Smrtící-strhující, čtivé napínavé dávám 99%

Mergirus
04.02.2014 5 z 5

Naprosto úžasná kniha. Skvěle je zde zkombinovaná detektivka s prvky erotiky a humoru.

kika 13
03.03.2013 3 z 5

Netypický děj a obsah pro tuto autorku.Nezaujalo mě to.

N10Tikky
24.10.2012 1 z 5

Tak přátelé, čtvrtý díl zatím úplně nejhorší. Autorka vůbec nechápe, jak se projevuje na člověku genetika, jak vliv prostředí a jaký vliv má výchova...
Vzhledem k tomu, že se kolem toho točí celá kniha, tak dočíst ji bylo utrpení... :(

Petulik13
01.06.2012 5 z 5

Super počtení, napěchované napětím, erotikou, ale i humorem. Určitě doporučuji k přečtení.

Danafantom
08.06.2011

Knížka nezklamala, poručík Eva Dallasová je mi s každým dílem sympatičtější. Tenhle díl se mi líbil moc.