Erotický knižní klub

Erotický knižní klub

Nápaditý příběh tajemna, erotiky a starověkých bylin je poctou ženskému přátelství a klasickým spisovatelůmLily, knihovnice s „bibliobusem“, přijíždí do malého kalifornského města, aby zde pomohla založit knižní klub. Na druhé straně oceánu, v alsaském zámku, je ukraden vzácný svazek starověkého lékařství, který je tajně odvezen až do Kalifornie. Do podezření se hned dostanou tři osamělé členky knižního klubu. Ty se - aniž by o krádeži tušily - věnují tajuplnému učení klasické erotiky a popíjejí podivné afrodiziakální čaje z bylinek vypěstovaných v cikánské zahradě. Záhadné události se brzy dají do pohybu. Městem otřásá vražda a ženy se zaplétají víc a víc do spletité záhady nebezpečí a smrti… méně textu

http://www.databazeknih.cz/images_books/31_/315065/eroticky-knizni-klub-Gls-315065.jpg 3.418

The Erotica Book Club for Nice Ladies

Literatura světová, Romány, Erotika
Vydáno:, XYZ

Liilith

Takový obyčejný román o knihách. Dosti popisný. Není špatný, ale asi vám ani nic neujde, když si jej nepřečtete.

nefernefer

Odpočinkové čtení o tom, že každý si v sobě nese nějaké tajemství, trápení, které se snaží před světem schovat a poprat se s ním sám. A o tom, že když dovolíme lidem okolo sebe, aby nám pomohli, tak často zjistíme, že jsme našli skutečné přátele. Není to náročná kniha a erotiky je v ní pomálu :o), ale na dovolenou pod slunečník ideální.

martina.tim

Za mě super oddechová četba, která mě zbavila čtecí krize :). Líbilo se mi to, jak autorka ztvárnila teorii chaosu, že jsem měla občas sama chaos :D. Každopádně pěkně počteníčko a nešlo se odtrhnout.

Ivuska.09

Čím dál tím víc se mi potvrzuje pravidlo, že když od knihy příliš nečekám, budu příjemně překvapena. Moc se mi líbí námět tohoto díla, oblíbila jsem si hlavní hrdinky - tři ženy, které svede dohromady láska ke knihám a touha po troše té erotiky (nicméně Padesát odstínu šedi opravdu nečekejte, naopak autorka vzdává hold klasikům, takže název je malinko zavádějící). Jako knihomol oceňuji knihy o knihách a detektivní zápletka příjemně oživila romatiko-erotiku, na které je příběh mimo jiné založen. Neotřelé, v podstatě originální, za mě mohu jedině doporučit.

A moc se mi líbí obálka :)

SBH
19. dubnaodpad!

Kniha mě naprosto nedokázala zaujmout, na sté stránce jsem kapitulovala.

Market = )

Nakonec to bylo docela fajn, ale ze začátku jsem vážně váhala, jestli se mi s knížkou chce trávit čas. Název mi přijde úplně off topic. Když pomineme toto (a pro mě nezáživný začátek), nakonec z knížky byl docela pěkný příběh. I když abych dílo plně docenila, zřejmě by mi muselo být alespoň o 15 let a životních zkušeností víc (a taky bych musela být větší příznivec takových květnatých přirovnání :-D ) :-).

bookcase

Já jsem se bála toho názvu, čekala jsem nějaké "erotikuš" ve stylu Odstínů, naštěstí jsem dala na názory tady a dostala jsem příjemný příběh s detektivní zápletkou.

mikika

skvělá kniha pro všechny knihomolky, bibliofilky a hlavně knihovnice, prostě pro ty, pro které pojem "erotická literatura" není urážkou!

alzbeta4340

Moc příjemné čtenářské překvapení! Společenský román jen s kapkou detektivní zápletky. Název trochu klame a anotace, jak se někdy stává, je pravdivá jen zpola. Rozhodně nečekejte příběh tajemna a už vůbec ne erotiky, ale dostane se vám čtivé pocty ženskému přátelství a klasickým spisovatelům. Nevím, jestli kniha okouzlí hodně mladé čtenáře, ale vřele doporučuji všem, kteří už mají něco načteno.