Erotický knižní klub

Erotický knižní klub

Nápaditý příběh tajemna, erotiky a starověkých bylin je poctou ženskému přátelství a klasickým spisovatelůmLily, knihovnice s „bibliobusem“, přijíždí do malého kalifornského města, aby zde pomohla založit knižní klub. Na druhé straně oceánu, v alsaském zámku, je ukraden vzácný svazek starověkého lékařství, který je tajně odvez...celý text

Nápaditý příběh tajemna, erotiky a starověkých bylin je poctou ženskému přátelství a klasickým spisovatelůmLily, knihovnice s „bibliobusem“, přijíždí do malého kalifornského města, aby zde pomohla založit knižní klub. Na druhé straně oceánu, v alsaském zámku, je ukraden vzácný svazek starověkého lékařství, který je tajně odvezen až do Kalifornie. Do podezření se hned dostanou tři osamělé členky knižního klubu. Ty se - aniž by o krádeži tušily - věnují tajuplnému učení klasické erotiky a popíjejí podivné afrodiziakální čaje z bylinek vypěstovaných v cikánské zahradě. Záhadné události se brzy dají do pohybu. Městem otřásá vražda a ženy se zaplétají víc a víc do spletité záhady nebezpečí a smrti… méně textu

http://www.databazeknih.cz/images_books/31_/315065/eroticky-knizni-klub-Gls-315065.jpg 3.810
Originální název:

The Erotica Book Club for Nice Ladies

Žánr:
Literatura světová, Romány, Erotika
Vydáno:, XYZ
Více informací...
Nahrávám...

Komentáře (3)

Přidat komentář
bookcase
20. února

Já jsem se bála toho názvu, čekala jsem nějaké "erotikuš" ve stylu Odstínů, naštěstí jsem dala na názory tady a dostala jsem příjemný příběh s detektivní zápletkou.

mikika
15. února

skvělá kniha pro všechny knihomolky, bibliofilky a hlavně knihovnice, prostě pro ty, pro které pojem "erotická literatura" není urážkou!

alzbeta4340
26. ledna

Moc příjemné čtenářské překvapení! Společenský román jen s kapkou detektivní zápletky. Název trochu klame a anotace, jak se někdy stává, je pravdivá jen zpola. Rozhodně nečekejte příběh tajemna a už vůbec ne erotiky, ale dostane se vám čtivé pocty ženskému přátelství a klasickým spisovatelům. Nevím, jestli kniha okouzlí hodně mladé čtenáře, ale vřele doporučuji všem, kteří už mají něco načteno.

Autor a jeho další knihy

Connie Kostel Spittler

Connie Kostel Spittler

americká

Podobné knihy

Uživatelé mají knihu

v Přečtených11x
v Právě čtených1x
v Knihotéce6x
v Doporučených3x
v Chystám se číst19x
v Chci si koupit2x