Dvojí život

Dvojí život https://www.databazeknih.cz/img/books/29_/296358/mid_dvoji-zivot-0rf-296358.jpg 5 333 124

Když Tara a Emerson najdou dopis jejich blízké přítelkyně Noelle, která se dobrovolně rozhodla opustit tento svět, uvědomí si, že celé roky vedla druhý život, o kterém ony ani Noellini nejbližší neměli ani tušení. Proč se rozhodla odejít? Vždyť dávala lidem život – pracovala léta jako porodní asistentka a zdála se všem okolo spokojená a šťastná. Co ji vedlo k tomu, aby dlouhá léta tajila, že byla náhradní matkou jiným párům? A mohla tahle podoba jejího pokání napravit pocity viny? Kniha rozplétá soukromá dramata čtyř žen a jejich rodinných tajemství, která měla zůstat navždy skryta.... celý text

Literatura světová Romány
Vydáno: ekniha , Ikar (ČR)

The Midwife´s Confession , 2011

Paja1709
28.02.2017 5 z 5

Kniha se mi moc libila.Velmi zajimave bylo tema knihy.Doporucuji precist.

limetka2008
23.02.2017 4 z 5

Ale jo, dobré to bylo! Sice rozuzlení bylo už od poloviny celkem předvídatelné, ale proč ne? Ta knížka vůbec není napsaná hloupě a bavila mne.

mariva
13.02.2017 5 z 5

Krásný dojemný příběh. Čekala jsem něco úplně jiného a byla jsem mile překvapená. Kniha mě chytila od první stránky a i když se už od poloviny dalo odhadnout, jak všechno dopadne, stejně jsem se od ní nedokázala odtrhnout.

zeja
07.02.2017 5 z 5

Knížka mě bavila, určitě ji doporučuji.

jajinka111
05.02.2017 5 z 5

Krásný příběh s citlivou tématikou, moc pěkně se čte. Vřele doporučuji.

da1sa1
01.02.2017 5 z 5

Moje první kniha od této autorky moc se mi líbila.Začátek pro mě byl trochu obtížný než jsem se zorientovala v postavách ale potom se četla sama. Do budoucna si od ní přečtu určitě něco dalšího.

jasmína
15.01.2017 4 z 5

Od této autorky jsem dlouho nic nečetla, a kniha se mi líbila, nechala jsem se unášet dějem a během dvou dnů přečteno..

Jane417
14.01.2017 5 z 5

Jedna z nejlepších knih, co jsem kdy četla. Naprosto dechberoucí příběh, na který se jen tak nezapomíná. Anotace je jen střípek celého děje...

rodak
11.01.2017 5 z 5

Tak to byl teda doják.Hezky napsáno ,dobře se četlo a závěr opravdu dokonalý.

jana3099
29.12.2016 5 z 5

Knihu jsem přečetla jedním dechem, nedala se odložit a přestat. Řadím ji mezi nejlepší knihy, které jsem kdy četla a přečetla jsem jich již opravdu moc a moc. Je úžasně napsána, zajímavá, místy až mrazivá, neustále se zde něco děje a konec jistě netuší nikdo. Jsem z knihy plná dojmů a emocí a řadím tuto spisovatelku mezi mé oblíbené a určitě vyhledám i další její tvorbu.Všem DOPORUČUJI

ivulka15
28.12.2016 5 z 5

Tak tahle kniha mě dostala.Nejenom,že je velmi čtivá a má nečekané rozuzlení. Ale hlavně ta myšlenka, kolik toho vlastně víme o svých přátelích? Co nám všechno tají lidé o kterých jsme přesvědčeni,že je dobře známe?

ritz
15.12.2016

Výborná, čtivá knížka, zajímavá zápletka. Za mě doporučuji.

Lucik87
20.11.2016 5 z 5

Krásná knížka. Děj Vás stále udržuje v napětí. Není předvídatelný a zajímavě se zaplétá. Určitě si přečtu od této autorky její další díla.

Evička
14.11.2016 5 z 5

Knihy této spisovatelky mám moc ráda, jsou sice složitější, člověk u nich musí přemýšlet, ale tohle se mi právě na čtení líbí. Tuto knížku určitě doporučuji, moc se mi líbila.

bookcase
13.11.2016 5 z 5

Čtivé, se zajímavou zápletkou. V jednom okamžiku mi to trošku skřípalo - nerada bych prozrazovala kdy, nechci spoilerovat, ale jinak ok.

Joyce24
11.11.2016 5 z 5

Velmi čtivý příběh od začátku až do konce. Příběh plný zápletek a napínavé rozuzlení na konci.

Miro67
08.11.2016 5 z 5

Dvojí život zcela určitě navrhnu na Knihu roku.Je psána způsobem, který mne okamžitě vtáhl do dějě.Celým příběhem se jako nit táhne přátelství tří žen,a přestože je vystaveno těžkým zkouškám, vydrží.

carcassonna
02.11.2016 4 z 5

Velmi dobre napísaná kniha, originálny príbeh plný zvratov..
Ale aj ke%d som prvú tretinu preletela ani neviem ako, druhá už išla pomalšie, trochu sa to tam motalo -stále tam však boli chvíle kvôli ktorým som čítala ďalej,ale už som približne vedela,ako to skončí (ale nie zasa všetko)...
Záver bol tak trochu zrýchlený a čakala som asi viac,ale stále je to kniha, ktorú by som odporúčala, je to "rýchlovka - oddychovka" a bavila.

mirunda
23.10.2016 5 z 5

Autorka opět nezklamala. Kniha měla spád a příběh byl prostě výborný. Ani chvíli jsem se nenudila a hltala stránku za stránkou.

vladka1695
18.10.2016 4 z 5

Musím říct, že kniha se četla opravdu dobře. Ale děj mi nepřišel nijak extra zvláštní ani překvapivý, tři přítelkyně a pár tajemství - o něčem v podobném duchu už jsem určitě četla a o filmech na toto téma ani nemluvě. A protože mám ráda knihy, které vás položí na lopatky, tahle byla pro mě o hvězdičku slabší.