Duchařské příběhy

Duchařské příběhy https://www.databazeknih.cz/img/books/39_/394496/bmid_ducharske-pribehy-t97-394496.jpg 4 68 27

Autorka, známá astroložka, přichází se sbírkou neuvěřitelných příběhů, které pramení z její vlastní zkušenosti s astrálními bytostmi, nebo ze zkušeností a zážitků lidí, kteří se jí se svým setkáním s duchem svěřili. Vedle příběhů ze záhrobí najdou čtenáři v knize také rady, jak se v takových chvílích, kdy potkají nehmotnou bytost, zachovat, jak ducha přivolat, jak získat jeho přízeň a jak s ním komunikovat. Kniha obsahuje také rady, jaké talismany astrální bytosti přilákají a které amulety před duchy nejlépe ochrání. Záměrem knihy je navodit myšlenku, že ne všichni duchové jsou zlí. Většina nechce za každou cenu škodit, někteří se mohou dokonce stát našimi dobrými průvodci, rádci nebo ochránci. Nejsme ve skutečnosti těmi, kdo vytvářejí už předem bariéru mezi světem živých a světem duchů, my – lidé?... celý text

evca7271
19.02.2024 3 z 5

Kniha je mě nalákala obalkou,ale jinak byla kniha průměrná.

kovlad77
19.09.2022

Ako uz tu bolo pisane, obalka výborna, určite si polovica ludi kupila knihu len kvoli nej. Obsah knihy by som prirovnal k obsahu zachodovej misy.

Kerriova
15.02.2022 2 z 5

Po předchozí hutné četbě jsem potřebovala něco hodně lehkého, nad čím člověk nemusí vůbec přemýšlet. No, tak tady jsem opravdu dostala, co jsem chtěla. Kvantum "duchařských" příběhů, kraťoučkých a nijak oslnivých. Párkrát mi přeběhl mráz po zádech, ale nejsem si jistá, jestli jenom netáhlo pode dveřmi. Některé příběhy si byly dost podobné. Skoro jsem si připadala jak někde v noci u táboráku s partou dětí, které se chystají na stezku odvahy a schválně se straší takovými těmi provařenými pohádkami. Chvílemi se mi ohrnovala oční víčka nad stylem, jakým je to napsané. V anotaci se mluví o radách, talismanech – to jsem v té knížce tedy nějak nevyčetla. Pokud je tím myšleno těch pár řádků slintů v úvodu, no tak pěkně děkuju… Ano, já jsem si u toho odpočinula a nabrala sílu na další pořádné čtivo, ale doporučovat to nikomu nebudu, nemůžu a ani nechci.

Jenny46
20.12.2021 3 z 5

Oddechová kniha, lákala mě krásnou obálkou. Krátké historky, ale měla jsem trochu jinou představu...

MirrorIsis
04.05.2021 5 z 5

Po dlouhé době kniha, do které jsem se začetla a stala se mi při ní taková "duchařská" příhoda, z některých příběhů šla husí kůže a když jsem se podívala na budík bylo na něm 00:00, tak jsem si pomyslela, jak příznačné a vtom se rozsvítil displej na telefonu a přišla mi sms. Krve by nedořezal :-)

kolacky
10.11.2020 3 z 5

Zlákala mě obálka... nu, je kvalitnější než obsah.

nikinikiniki
31.10.2020 4 z 5

Bezva příběhy, někdy běhal mráz po zádech, někdy tomu člověk nevěřil, nicméně moc dobře se příběhy četly. Skoro mi někdy přišlo líto, že příběhy nejsou delší. :) Jsem ráda, že jsem na tuto knihu narazila - a zcela náhodně - spadla mi do ruky v knihovně :))

JointlieKat94
16.09.2020 3 z 5

No, tady jsem čekala něco víc. Vlastně jsem tu očekávala i nějaký ty návody a rady, jak na ně, a vlastně z toho o moc moudřejší nejsem. Nehledě na to, že se spousta příběhů hodně podobala.. a spousta jich byla těžko uvěřitelná.. nebo nevím..
Příběhy jsou krátké, u některých by to mohlo být i delší, některé i kratší..

Bylo to ale fajn čtení na dobrou noc a stejně si z toho moc nepamatuju.. protože kvantita není kvalita.

Fiddis
29.08.2020 4 z 5

Kniha se mi líbila, bylo to čtivé. Super bylo, že příběhy byly krátké a tak se to dobře "porcovalo" :-) Obálka velmi zaujala.

Jája92
10.04.2020 3 z 5

Musím vyzdvihnout pro mě krásnou obálku knihy, která mě opravdu zaujala. Kniha obsahuje velké množství příběhů ze života lidí, kteří se setkali s duchy. Některé byly zajímavé, ale přiznám se, že mnoho jsem jich přeskočila. Na druhou stranu se mi líbilo, že příběhy jsou kraťoučké.

Dominika_a
14.03.2020 3 z 5

Takové oddychové čtení. Nic náročného. Ale asi jsem čekala o něco víc, podle názvu.

mrliš
13.03.2020 4 z 5

Pěkná kniha. Kratičké povídky jsou z vetší části povedené. Sem tam mi některá nesedla. A ke konci jsem si všiml, že se objevily i povídky, které byly skoro stejné. Dočetl jsem jednu a vzápětí ta druhá byla vlastně to samé jen malinko obměněná. Jinak za mě spokojenost.

Ivka82
09.02.2020 3 z 5

Vcelku se mi kniha líbila. Takové lehké čtení před spaním, vždy po pár příbězích. Moc pěkná obálka.

elena2054
19.01.2020 2 z 5

No, doufala jsem v něco víc.
Spíš než duchařské příběhy bych to nazvala vaše zajímavé příběhy.
Na opravdovou duchařinu jsem se těšila, zde jsem ji prakticky nenašla.

Majdalenka
10.01.2020 4 z 5

Jsou to příběhy, které se vyprávějí. Žádná fakta prostě příběhy. Kniha se čte velmi dobře a ač jsou některé příběhy strašidelné tak kniha je podá velmi jemným způsobem.

LiKa00
04.01.2020 5 z 5

Kniha se mi dobře četla. Toto téma mě vždy zajímalo, takže jsem si příběhy lidí moc ráda přečetla. Jen to není kniha na čtení v kuse jako nějaký příběh, ale přečíst si třeba jen pár historek na večer bylo pro mě nejlepší.

medvídě
31.12.2019 4 z 5

Sbírka příběhů lidí, kteří měli tu čest či snad smůlu a setkali se s nějakou formou nadpřirozena. Jsou tam více i méně uvěřitelné příběhy - záleží, jak moc daný čtenář věří v existenci druhé strany.
Snad autorka někdy v budoucnu sepíše knihu v podobném duchu :)

666Jitka
17.12.2019 2 z 5

Knihu jsem četla ve chvílích, kdy jsem neměla energii na to, abych četla něco složitějšího. Spousta krátkých povídek napsaná jednoduchou sdělnou formou bez zvláštní umělecké invence. Souhlasím, že obálka je povedená.

Elea
25.11.2019 4 z 5

Krátké příběhy, některé hodně zajímavé, jiné o něco méně. Určitě však kniha stojí za přečtení.

Doly10
01.08.2019 4 z 5

Kniha obsahující velké množství krátkých povídek s duchařskou tématikou. Čtivé, zejména pro ty, kteří mají toto téma rádi. Někdy byla až škoda, že jsou povídky tak krátké.