Duchařské příběhy

Duchařské příběhy https://www.databazeknih.cz/img/books/39_/394496/bmid_ducharske-pribehy-t97-394496.jpg 4 68 68

Autorka, známá astroložka, přichází se sbírkou neuvěřitelných příběhů, které pramení z její vlastní zkušenosti s astrálními bytostmi, nebo ze zkušeností a zážitků lidí, kteří se jí se svým setkáním s duchem svěřili. Vedle příběhů ze záhrobí najdou čtenáři v knize také rady, jak se v takových chvílích, kdy potkají nehmotnou bytost, zachovat, jak ducha přivolat, jak získat jeho přízeň a jak s ním komunikovat. Kniha obsahuje také rady, jaké talismany astrální bytosti přilákají a které amulety před duchy nejlépe ochrání. Záměrem knihy je navodit myšlenku, že ne všichni duchové jsou zlí. Většina nechce za každou cenu škodit, někteří se mohou dokonce stát našimi dobrými průvodci, rádci nebo ochránci. Nejsme ve skutečnosti těmi, kdo vytvářejí už předem bariéru mezi světem živých a světem duchů, my – lidé?... celý text

wooloong
15.05.2019 4 z 5

Kratinké příběhy o paranormálních jevech. S podobnými příběhy jsem se už dříve setkala - duchové ve starých budovách ve spojitosti s tragickými událostmi, duchové ochránci, vzkazy od zemřelých, tajemná a děsivá místa, předtuchy, náhledy do minulosti, věštecké sny a mnoho dalších. Autorka používá jednoduchý až lidový vypravěčský styl.

"Po takovém výletě bez táty jsme snili. I když je to hodný chlap a dobrý otec, přesto je to protiva."

Nechápu ovšem tuto poznámku v anotaci.

"Vedle příběhů ze záhrobí najdou čtenáři v knize také rady, jak se v takových chvílích, kdy potkají nehmotnou bytost, zachovat, jak ducha přivolat, jak získat jeho přízeň a jak s ním komunikovat. Kniha obsahuje také rady, jaké talismany astrální bytosti přilákají a které amulety před duchy nejlépe ochrání."

O něčem takovém není v knížce ani slovo.

terka95
20.04.2019 3 z 5

Některé příběhy byly bohužel málo uvěřitelné a nedůvěryhodné. Souhlasím, že po grafické stránce se kniha povedla a také je mi líto, že pro krátkost příběhů (těch poutavých) byly příběhy málo zapamatovatelné.

alnahu
10.04.2019 4 z 5

V knize si přečteme spoustu krátkých příběhů setkání s duchy.Některé příběhy jsou až strašidelné.I já jsem před lety něco takového prožila,proto těmto setkáním s duchy věřím.V této knize nejsou všechna zjevení přátelská a ne všechny příběhy věrohodné .V knize nám autorka poradí i jak si duchy naklonit.

lenkaabooks
05.04.2019 4 z 5

Zajímavá kniha plná krátkých příběhů, které se prý doopravdy staly. Jde o duchy, zjevení, paranormální jevy a to v českém prostředí. O to víc to na mě působí děsivě. Zjevení jsou zde přátelská, pomáhající, ale také pomstychtivá, zlotřilá a bažící po vaší smrti. Mně samotné se před dávnou dobou přihodilo cosi, co si vysvětlit nedokážu, takže jsem v tomto duše otevřená, ale strach z neznámého, ten mám taky.

SushiLolada
03.03.2019 4 z 5

Knížka se mi velmi líbila, některé příběhy byly slabší, některé strašidelné, celkově se mi kniha moc líbila a fanouškům strašidelných příběhů doporučuji.

BBaarča
02.02.2019 3 z 5

Nebylo to špatné. První dojem bylo spíše zklamání, některé příběhy mi přišly těžko uvěřitelné a takové plytké. V půlce knihy jsem se začetla a u některých povídek tajila dech. Konec už byl zase spíše slabší. Velmi se mi líbilo zpracování obálky. V reálu je opravdu moc pěkná. Zaujalo mě zlaté lemování a nenápadná pavučinka.

Natyna3
29.01.2019 4 z 5

Příběhy byly poutavé, některé opravdu strašidelné, jiné naopak nadějné, které poukazovaly na pozitivní stránku paranormalnich jevů. Jen škoda, že byly tak krátké a proto hůře zapamatovatelné.