Dopadlo to špatně... vzali se

Dopadlo to špatně... vzali se https://www.databazeknih.cz/img/books/20_/208117/bmid_dopadlo-to-spatne-vzali-se-C5k-208117.jpg 4 95 30

Příběh tří šťastně vdaných a jedné čerstvě rozvedené kamarádky vypráví o ženské soudržnosti, přátelství a samozřejmě o lásce. Když Zuzanu opustí po patnácti letech manželství její muž, zařekne se, že další chlap do jejího života nesmí. Její kamarádky na to mají ale jiný názor. Pod heslem „S Jardou jsi to nevytrhla, takže si můžeš jedině polepšit“ jí sjednávají jedno rande naslepo za druhým…... celý text

Alienn
19.09.2022 4 z 5

Knihy této spisovatelky mám v kategorii “chci se odreagovat a pobavit” a to se podařilo i tentokrát. Nelze to brát příliš vážně, chybí zajímavější příběh, ale knížka je opravdu čtivá a cesta hlavní hrdinky k tomu pravému muži opravdu pobaví. Doporučuji.

laura
10.03.2022 3 z 5

Vtipné a čtivé. Příběh nic moc - vlastně jsou to jen střípky každodenního života ženy, která hledá, hledá - a nenachází...

Nebo že by to nakonec vážně klaplo? :)

malýčtenář
20.02.2022 5 z 5

Opět kniha pobavila a osudy hlavní hrdinky se mi líbí, i když se mi občas zdály trochu "přitažené za vlasy". Ale jinak čtivé a psáno s humorem. Kniha tak na jedno odpoledne. Těším se na další knihy.

Karoll_ina
16.02.2022 3 z 5

Pohodove cteni na 2-3 vecery, historky kamaradek ze zivota s chlapy… skoda toho useknuteho konce, ten by mohl byt rozvinutejsi…

DK197
12.08.2021 3 z 5

E-KNIHA: Obsah je shodný s knížkou "Štěstí cz" (4*) - rande naslepo. Akorát tady chlapy dohazují kámošky. Zasmála jsem se nad tím ale bohužel méně než u druhé jmenované. Na druhou stranu má tento počin lepší doprovodný příběh. Stylem psaní mi to připomnělo Janu Javorskou (2*), jen mě tohle bavilo o trochu víc a lépe se to četlo. Co z toho vychází? 3* - průměrná úsměvná kniha pro ženy. Dost mě ale zklamal useknutý závěr. Název knihy zavádí. Možná se vzali, ale my o tom dotyčném nic nevíme. Škoda.

Aknel26
24.05.2021 4 z 5

Asi nejveselejší ze všech knížek, které jsem od autorky četla. Dobře jsem se pobavila při líčení schůzek naslepo s nejrůznějšími individui, podivíny a exoty.

Hrdlinka75
10.01.2021 3 z 5

Pohodová knížka na 2-3 večery, líbilo se mi jak kámošky nenechaly hlavní hrdinku po rozvodu v koncích a snažily se jí sehnat toho pravého, což přihášelo vtipné a drsné situace. Úžasné bylo, jak 4 rodiny držely při sobě, jak se často scházely i s dětmi a hlavně když manžel jedné z kamarádek vážně onemocněl, jak se všichni semkli a každý pomohl s něčím, s hlídáním dětí, s odvozem k doktorovi, nebo s přípravou vánoc. Někdy jsem se smála až nahlas při hlášce "kdo lže, ten krade a trhá ptáčkům křidýlka :D", zvlášť eště v situaci s novým nápadníkem, který nerozuměl česky.

Aranel15
08.11.2020 4 z 5

Vtipná a fajn kniha. Jen mě trochu mrzí, že konec je tak useknutý a o tom konečném partnerovi není nic rozepsáno.

Radka1911
16.10.2020 5 z 5

Tuto knížku Aleny Jakoubkové jsem v knihovně delší dobu obcházela protože jsem podle názvu očekávala něco jiného. A byla to velká chyba. Za mne je to nejlepší autorčina kniha kterou jsem četla. Jedná se o lehké, čtivé, odpočinkové a velice vtipné čtení, a já jsem se nesmírně bavila.

helenkan
29.10.2019 3 z 5

Čtyři skvělé kamarádky a jejich rodiny. Jedné z nich ovšem manželství nevyšlo a rozvedla se. Zůstala sama s dvěma dětmi a tak se jí kámošky snaží najít jiného chlapa aby nezůstala sama. Jen se jim nějak nevede najít toho pravého. Docela dobrý příběh. Bavila jsem se u toho i jsem měla vztek. Bejvalý manžel byl totiž pořádný kretén.

asam
16.06.2019 2 z 5

Nenadchne, ale taky neurazí. Čtení na dovolenou.

alnahu
05.04.2019 5 z 5

Touto knihou jsem skvěle zpříjemnila dlouhou cestu vlakem.Příběh kamarádek ,které pomáhají té která se právě rozvedla ,aby nezůstala ve třiceti sama jen se svými dvěma dcerkami a štěňaty "Hajzlíky".Starají se opravdu dokonale -akorát vybírají samý nemožný chlapy . Vtipně napsaná oddechovka.

JancaMia
10.02.2019 5 z 5

Před 5 lety jsem si tuto knížku půjčila v knihovně a doslova mě uchvátila a i její následovnice které vycházely v roce 2010-2011, nicméně za objevení této autorky mohu poděkovat obětavým knihovnicím z knihovny na pražském Břevnově .

Jája92
22.02.2018 4 z 5

Už název mě velice pobavil, samotná kniha na tom nic nezměnila.

boeink
12.10.2017 4 z 5

Naprostá vtipně napsaná oddechovka.

Pichoval
10.10.2017 4 z 5

Trosku mi trvalo, nez jsem si zvykla na styl vypraveni, ale oddychove suprove cteni pro zeny, ktere resi problemy vsednich dnu. Tedy doporucuji

Damato
17.07.2017 5 z 5

Supr odpočinkové letní čtení, jak dělané na dovolenou. Určitě pro relax duše doporučuji. Ideální čtení, kdy vám usnou vnoučata (po perném dni poznávání světa), s protějškem jsme si otevřeli láhev bílého vína , vzápětí na to otevřeli i knihy a do letního soumraku se ozývalo moje občasné vyprsknutí smíchy. FAkt suprové čtení na které budu moc ráda vzpomínat.

mariva
04.01.2017 3 z 5

Autorka se opět držela svého schématu 4 kamarádek a jejich partnerských problémů. Už jsem se radovala, že tentokrát hrdinka není skvělá kuchařka a nebude se v knize tolik vařit, ale mezi kamarádkami se vždycky nějaká ta výborná kuchařka najde (a zbytek jistí maminka). Jediné štěstí, že kniha byla psána s humorem a ten ji dělal zábavnější. Jen knihu nedoporučuji mladým dívkám a ženám, které hledají partnera, protože taková neskutečná sbírka nemožných mužů by je mohla odradit od hledání toho pravého.

Val
25.02.2016 5 z 5

Kniha plná humoru a lehké nadsázky, která vyloženě zvedne náladu . Člověk to celé zase nemůže brát tak úplně vážně, ale pokud máte smysl pro humor, tak vás kniha musí oslovit . Za mě super.... A mimochodem, chtěla bych mít takové kámošky :-)

Šánka
05.02.2016 5 z 5

Tentokrát jsem po knize od této autorky už sáhla s očekáváním, že se pobavím, odreaguji a zasměji. Ano, přesně tak to bylo. O tom, jak kamarádky pomáhají s hledáním partnera. Na ,,Haranty'' a ,,Hajzlíky'' nezapomenu. Vtipné, odpočinkové čtení.