Dopadlo to špatně... vzali se

Dopadlo to špatně... vzali se https://www.databazeknih.cz/img/books/20_/208117/bmid_dopadlo-to-spatne-vzali-se-C5k-208117.jpg 4 95 95

Příběh tří šťastně vdaných a jedné čerstvě rozvedené kamarádky vypráví o ženské soudržnosti, přátelství a samozřejmě o lásce. Když Zuzanu opustí po patnácti letech manželství její muž, zařekne se, že další chlap do jejího života nesmí. Její kamarádky na to mají ale jiný názor. Pod heslem „S Jardou jsi to nevytrhla, takže si můžeš jedině polepšit“ jí sjednávají jedno rande naslepo za druhým…... celý text

Blanka78
25.01.2016 5 z 5

výbornej relax a ze života

Blanka78
25.01.2016 5 z 5

pěkný relax doporučuji

Helena Lacková
28.01.2015 5 z 5

Kniha mě bavila

Coucouha
30.12.2014 4 z 5

Super odpočinkové čtení, které mě fakt bavilo. Ocenila jsem hlavně ten fakt, že hlavní hrdinka, i přes nepřízeň osudu, není tou klasickou ubrblanou ženskou, která si stěžuje opravdu na vše. Vše je bráno s humorem, takže jsem se místy opravdu velmi dobře bavila :-))

Ankavi
22.10.2014 2 z 5

Kniha mě nebavila. Číst stále dokola o neúspěšných seznamovacích pokusech hlavní hrdinky mě opravdu nezaujalo, což vedlo k tomu, že jsem knihu brzo odložila. Měla být humorná, ale mně tak tedy nepřipadá.

katkafe
23.09.2014 4 z 5

Dalo se to přečíst, ale znám lepší od Jakoubkové.

modranka
30.10.2013 5 z 5

Už dávno som sa tak nezasmiala pri románe zo súčasnosti. i keď zbierku Jakoubkovej kníh nemám, túto si určite nechám v knižnici.

bookcase
03.04.2012 4 z 5

Dobře se mi to četlo, nechyběl humor, i když se mnohdy řešila vážná témata.

sabca
01.02.2012

zatim jsem přečetla 4 knihy Aleny Jakoubkové a ani jedna mě nezklamala. čekám co dalšího se objeví v naši městské knihovně.

Niki
04.12.2011 4 z 5

Celkem dobré, ale chtělo by to více romantiky.