Volání kočičiny

Volání kočičiny https://www.databazeknih.cz/img/books/47_/477190/bmid_volani-kociciny-i2K-477190.jpg 5 27 6

Dogman série

Premiéra velkolepého dogmaního bijáku se blíží! Jenže kdesi v tmách už číhají zloduši – konkrétně BLECHY z předchozího dílu –, kteří chtějí Dogmanovi jeho slávu překazit. Narafičí to tak, že náš hrdina s psí hlavou je obviněn z loupeže a jde kňučet za mříže. Naštěstí má Dogman kámoše, ba dokonce Superkámoše, kteří neváhají a jdou ho z té šlamastyky vysekat. Jak to všechno dopadne? Čtěte další díl světově proslulé série o nejlepším psolicajtovi ve vesmíru!... celý text

Literatura světová Komiksy Pro děti a mládež
Vydáno: , Pikola

Brawl of the Wild , 2018

Luky110812
16.03.2023 5 z 5

Tuto knihu komiksu si syn přečetl sám. Od té doby patří do jeho TOP sbírky.

Aknel26
03.01.2023 4 z 5

Vrcholem série jsou podle mě druhý a třetí díl, pak už jde úroveň trochu z kopce, i když vtipné momenty se najdou v každém díle. Syn ovšem miluje celou sérii bez výjimky.

kathla
08.08.2022 2 z 5

Dle hodnocení (i ostatních dílů) jsem si myslela, že to bude teda o dost lepší kvalita. Nicméně dcera (10) je ale nadšená... Existují kvalitnější a vtipnější komiksy pro děti, co nám přišly pod ruku, a pobaví se nad nimi i dospělí. Toto byl takový jednoduchý "humor", nic moc extra promyšleného do hloubky. Věřím, že začínající čtenáře (7-8 let) to ale osloví :)

hippiesak
28.06.2022 5 z 5

Já se řezal... až mi tekly slzy :) To si půjčila dcera v knihovně. No nemohl jsem odolat :) Těším se na prvních 5 dílů :) :) :)

JanaL0509
22.03.2022 5 z 5

5 hvězdiček
Nejlepší kniha na světě
prosím o další knihu

blackoutzuzi
09.12.2021 4 z 5

4,5 hvězdičky
Šestý díl komiksové série.

Další díl super vtipné "psocajstské série", u které se skvěle pobavíte a zapomenete na všechny chmury :)