Země stínů

Země stínů https://www.databazeknih.cz/img/books/23_/2304/zeme-stinu-2304.jpg 4 193 7

Deltora II série

< 3. díl

Hrdinové mají už dvě části Pirranské píšťaly. Teď musejí na elbaitovém ostrově Keras získat i poslední. jen díky ní zachrání tisíce zotročených Deltoranů v Zemi stínů. Píšťala je jediné, čeho se Pán stínů bojí na svém území. Nejenže musejí získat třetí část, ale musí se mu i postavit - je tu ale další zádrhel-pán stínů je odolnější (proti píšťale) více, než očekávali.... celý text

Romány Fantasy Pro děti a mládež
Vydáno: , Fragment (ČR)

The isle of illusion , 2002

Luigi1
19.04.2024 5 z 5

Tak tohle bylo suprový zakončení

Abukšákul
26.09.2021 5 z 5

Napínavá série, stejně kvalitní jako ta první. Zhltli jsme všechny tři díly a teď nám už zbývá sehnat poslední sérii =) Všem vřele doporučujeme

any333
07.09.2018 5 z 5

Tento třetí díl se od zbylých dvou docela hodně odlišoval, takže už začínám vážně uvažovat, že se pustím i do třetí série, i když to bude zase o hledání nějakého artefaktu. Ale kniha je hubená, dobře se čte a i na tak málo místě se toho stane docela dost, takže je to dobré v mnoha ohledech, pokud jeden hledá oddechovku.
Nejvíc na mě rozhodně zapůsobily líhně nových tvorů v Zemi stínů a celková představa, jak to tam muselo fungovat, stačily mi jen ty hromady, co je skupinka míjela. Při 'ovládnutí' jsem tušila, co byla sestra zač, takže mě to odhalení tolik nevytrhlo. Překvapivějším se stala skutečnost, kdo byla doopravdy Liefova snoubenka. A podle všeho to vypadá, že se v další sérii dočkáme nějakého formálního románku s Jasmínou. Uvidím.

Suou
11.02.2018 4 z 5

Prečo ma tak mučíte ? :(
Tak skvelá séria, ale nikde sa nedá zohnať pokračovanie :(
Skvelé zakončenie a konečne sa tam začína črtať niečo medzi hlavnými postavami :3

Lalina3
04.03.2017 5 z 5

Super zakončení série. :-)

terca-m
14.03.2013 5 z 5

Super! :-) Deltora čtivá jako vždy.Konec jsem úplně hltala...

Saruman
25.03.2011 3 z 5

Stejný problém jako u první série - Roddaová prostě neumí napsat dobré ukončení. Čte se to dobře, ale celkově... nevím, závěr na mě moc nezapůsobil.

Emily Rodda (p)
australská, 1948