Co jsem si nadrobil aneb Sypání ptáčkům

Co jsem si nadrobil aneb Sypání ptáčkům https://www.databazeknih.cz/img/books/50_/50628/mid_co-jsem-si-nadrobil-aneb-sypani-pta-0kF-50628.jpg 5 16 3

Rudolf Křesťan je důstojným dědicem klasiků českého fejetonu. Píše lehkým stylem, je zásobárnou zajímavostí a kuriozitek z nejrůznějších koutů světa a oborů lidské činnosti, nachází překvapivé souvislosti a humorná krátká spojení, pohrává si s jazykem a významy slov. Z vlídné a moudré, jen občas maličko poťouchlé pozice se zabývá nejkurióznějšími náměty: Ovládáte správnou techniku, jak sypat ptákům zrní? Také si myslíte, že slovo taxi je českého původu? Znáte historii nákupního vozíku? A víte, co si myslí bačkory o tom, že už nejsou vítaným dárkem? Tím vším vás knížka provede a rozhodně nezarmoutí.... celý text

Monike
03.01.2020 5 z 5

Ocenuji autoruv skvely smysl pro humor a paradni hra se slovy. Diiiky CV!

Arya26
07.10.2016 5 z 5

Ke knížce jsem se dostala jen díky tomu, že jsme si měli jako povinnou četbu přečíst nějaké fejetony od Křesťana. Knížka mě celkově překvapila, protože mě moc pobavila a líbil se mi moc autorův styl psaní - inteligentní smysl pro humor a hra se slovy. Určitě si od něj něco zase přečtu. Také se mi líbilo, že fejetony byly krátké, a tak se dobře četly třeba cestou v autobuse nebo na zastávce.

kuky921
24.09.2014 5 z 5

Druhá knížka fejetonů, ale první - Kachna v bazénu se mi líbila o fous víc. I když fejeton s názvem Hledání hodinového hotelu je velmi vydařený.