Co číhá za humny

Co číhá za humny https://www.databazeknih.cz/img/books/43_/4331/bmid_co-ciha-za-humny-lBM-4331.jpg 4 158 30

Dovolená v cizině je vždycky dobrodružství. A pokud se dovedeme pořádně rozhlédnout, můžeme pochopit ledacos nejen o navštívené zemi a lidech v ní, ale také o sobě. Ivanka Devátá se kolem sebe dívat dozajista umí. V této knize líčí komické situace a rozmanitá úskalí, s nimiž se setkala na prázdninových cestách.

myšíkrálovna
02.01.2017 odpad!

Nemůžu si pomoct, ale už v první třetině jsem měla chuť autorku něčím praštit po hlavě. Nečekala jsem něco tak nudného a rádoby vtipného od knížky o cestování Čedokem.

Bazinga, čekala.

Možná bych byla míň znechucená, kdyby se autorka kvůli ušetřeným kačkám za koupaliště na jihu neprezentovala jako ženská verze Zibury.

Jana2424
12.01.2016 1 z 5

Jedna z knih, kterou jsem po dlouhé době nedočetla... vůbec mě nechytla. Sama bych si jí nevybrala, ale dostala jsem jí jako dárek, tak jsem si řekla, že si jí přečtu, ale byl to pro mě úplný krok vedle. Humor mi přišel laciný, předvídatelný... Nechci knížku úplně odsoudit, ale je úplně pro jinou věkovou kategorii.

dalia1769
03.01.2016 4 z 5

Vtipné, svěží vyprávění, u kterého jsem se zase po čase upřímně zasmála. Autorka umí popsat v podstatě "obyčejné" a banální příhody s laskavým humorem, a ani k tomu nepotřebuje dnes v humoristických knihách tak oblíbené vulgarity. Příjemné čtení pro odreagování a zvednutí nálady.

cukrovka
27.10.2015 4 z 5

Příjemné, vtipné čtení.

dubakm
18.10.2014 3 z 5

Přidám se k Ankavi, rozhodně jsem od p. Deváté četla i lepší knihy. Ale zas na zaplnění časové smyčky než se uvaří rodince guláš to bylo postačujíci :-)

Ankavi
08.10.2014 3 z 5

Útlá knížka, která člověka odvede od starostí, ale že bych se nějak moc smála - to určitě ne. Průměrné čtení o zážitcích z cest, někdy trochu křečovitý humor.

kackaku
23.09.2014 2 z 5

Ačkoliv má kniha jen cca 125 stran, dělalo mi velké potíže ji dočíst. Nudný námět, přehnaně sarkastický a místy velmi trapný ,,humor“ – to vše mi nedovolí dát více než dvě hvězdy.

Alca007
16.09.2014 5 z 5

vtipný, milý odpočinkový

ivzu77
14.08.2014 2 z 5

lehké letní čtení vtipně podané

WEIL
11.08.2011 1 z 5

V knize I.D. záměrně tají své muže a s kterým které dobrodružství - většinou běžné, praktického rázu zažila.