Cizinec v naší posteli

Cizinec v naší posteli https://www.databazeknih.cz/img/books/43_/439316/bmid_cizinec-v-nasi-posteli-8U9-439316.jpg 4 128 128

Zničila jsem své manželství kvůli muži, který neexistuje. Mám všechno, na co si vzpomenu. Jsem dobrá manželka, ale někdy si připadám jako v pasti. A tak si začnu románek s cizím chlapem jménem Ewan a můj život se rázem obrací vzhůru nohama. Ewan rozbíjí mé manželství kousek po kousku, nenápadně. Než si toho stihnu všimnout, zmizí. Evidentně celou dobu používal falešné jméno a nenechal po sobě jedinou stopu. Vypadá to, jako by zmizel z povrchu Země. Je mazaný a dost možná něco takového nedělá poprvé. Tohle všechno na mě zkrátka někdo nastražil a teď čeká v ústraní, čeká na rozuzlení a sleduje každý můj krok. Nemůžu nikomu věřit, dokonce ani lidem které miluju. Nemůžu věřit ani sama sobě…... celý text

Literatura světová Pro ženy Thrillery
Vydáno: , Kalibr

The Stranger in our Bed , 2020

boeink
28.05.2021 3 z 5

Jedna z těch knih, o které za měsíc budu tápat, o čem vlastně byla. Byla čtivá, to jo, ale celá ta zápletka a rozuzlení byla nějak přitažená za vlasy, nereálná. No, nenadchne, ale taky neurazí ;-)

kofola33
20.05.2021 4 z 5

Bylo to ctive, misty mirne napinave, mozna malicko prekombinovane s rozuzlenim a trochu nerealne, vsichni vedeli o co jde a nikdo nic nerekl, nekdy mi vadila Charlottina nerozhodnost, ale vlastne me to docela bavilo.

Ivuska.09
11.05.2021 4 z 5

Nebylo to špatné čtení. Určitě se mi kniha líbila víc než nová Shari Lapena (Její konec). Tady to totiž všechno dávalo smysl a chování postav odpovídalo jejich povaze tak, jak ji autorka formulovala od samotného počátku. Pár zvratů, lehké napětí, gradující závěr, vlastně jsem spokojená.

vztahy svoboda thrillery pro ženy

Autorovy knížky

2021  76%Cizinec v naší posteli