Cizinec v naší posteli

Cizinec v naší posteli https://www.databazeknih.cz/img/books/43_/439316/bmid_cizinec-v-nasi-posteli-8U9-439316.jpg 4 128 128

Zničila jsem své manželství kvůli muži, který neexistuje. Mám všechno, na co si vzpomenu. Jsem dobrá manželka, ale někdy si připadám jako v pasti. A tak si začnu románek s cizím chlapem jménem Ewan a můj život se rázem obrací vzhůru nohama. Ewan rozbíjí mé manželství kousek po kousku, nenápadně. Než si toho stihnu všimnout, zmizí. Evidentně celou dobu používal falešné jméno a nenechal po sobě jedinou stopu. Vypadá to, jako by zmizel z povrchu Země. Je mazaný a dost možná něco takového nedělá poprvé. Tohle všechno na mě zkrátka někdo nastražil a teď čeká v ústraní, čeká na rozuzlení a sleduje každý můj krok. Nemůžu nikomu věřit, dokonce ani lidem které miluju. Nemůžu věřit ani sama sobě…... celý text

Literatura světová Pro ženy Thrillery
Vydáno: , Kalibr

The Stranger in our Bed , 2020

Januli
22.12.2021 3 z 5

Mám tento žánr ráda, ale tady mi dost chybělo. Dost bylo jasné a předvídatelné a závěrečný "šok" se nekonal. K hrdinům se ani moc nevyjadřuju, tam mě sympatie nejsou... ale musím knize přiznat, že se četla rychle, jen ten obsah je slabší.

janik6969
12.11.2021 5 z 5

líbilo se mi to, i když se dílko tváří jako ženský román, jedná se o dobře vykreslené téma domácího násilí

Leona333
30.10.2021 3 z 5

Víc jak thriller, je to už takový, mnohokráte omletý, ženský román. Ne úplně špatný, ale v mnoha ohledech jistě předvídatelný... Prostě dobře zavedený knižní vzorec, který se dobře prodává, i když je ve finále zápletka úplně stejná, nebo dost podobná s jinými knihami tohoto žánru...

Areska7
13.10.2021 3 z 5

Kniha byla čtivá, hlavní hrdinka mě tedy také občas štvala, děj byl místy natahovaný, situace se opakovaly. Každopádně stála za přečtení, poslední třetinu knihy jsem zhltla :-)

jasmína
10.10.2021 4 z 5

Kniha se četla dobře, to opravdu ano, a možná kdyby mi svou neskutečnou naivitou nelezla hlavní hrdinka na nervy, tak bych dala celkový počet hvězdiček.....

Monuli36
24.09.2021 5 z 5

Knížla se mi moc líbila.Napínavá a pěkně napsaná.Za mě mohu doporučit

Makůvka
22.09.2021 4 z 5

Asi půjdu proti proudu, ale mě se to líbilo. Nechybělo tomu napětí a i příběh měl hlavu i patu. Vůbec nelituji času u této knížky.

Magdyla.8
18.08.2021 3 z 5

Podle komentářů netuším na co si čtenáři stěžují. Příběh byl velmi přesvědčivý, svižně se četl, všechno dávalo smysl a panický strach hlavní hrdinky byl logický. Takoví lidé hold existují, chtějí vám řídit život nebo prochází vlastní psychickou újmou na osobě. Konec byl trochu přitažen za vlasy, ale i tak se mi kniha líbila.

Maus
26.07.2021 3 z 5

Kniha se mi líbila, ale to co jsem do knihy čekala určitě nesplnila...

ctenarkaEva
18.07.2021 3 z 5

Podle hodnocení na zadní straně přebalu jsem čekala temný a napínavý thriller a toho jsem se tedy opravdu nedočkala. Děj mi připadal natahovaný a zápletka o nevěře není úplně podle mého gusta a myslím, že krátce po přečtení už nebudu vědět, o čem přesně to bylo. Jako oddechové přečtení dobré, ale thriller opravdu nečekejte.

knihomolkaL
12.07.2021 3 z 5

Musím říct, že po přečtení románu absolutně nechápu ty nadšené ohlasy na zadním přebalu knihy. Já se vůbec nemohla začíst, normálně knihu čtu - když mě chytí - tak maximálně dva až tři dny, ale v tomto případě mi to trvalo přes týden a musím konstatovat, že jsem si fakt oddychla, že jsem to dala a dotáhla do konce.
Děj příšerně natahovaný, chování hlavní postavy Charlotte mi přišlo absolutně nepochopitelné - při její několikrát zmiňované inteligenci.
Neříkám, že by to bylo vyloženě špatné, ale knihu bych nikomu nedoporučila.

ArwenAragorn
03.07.2021 2 z 5

30%

Nevěřte tomu, jak hodnotí autoři knihu na obalu! Údajně napínavý, fascinující thriller, úplně jsem to hltala...
Já naopak říkám, že chcete-li si přečíst něco opravdu nudného a zmateného, sáhněte po této knížce. Hlavní hrdinku jsem po celou dobu nedokázala pochopit, no aspoň že konec něco vysvětlil, i když to opět bylo dost chabé. A hlavně - není to thriller, ale ženský román.
Tentokrát knihu nemůžu doporučit, já jsem ráda, že už ji mám za sebou.

plamínek21
30.06.2021 1 z 5

Román o tom, jak se z chytré právničky stane zpovykaná loutka bez špetky zdravého rozumu a úsudku. Žije v područí charismatického manžela, manipulována tchýní a nikde není vysvětleno proč se do tohoto stavu dostala. Pak se na scéně objeví tajemný cizinec, kterému podlehne a který následně zmizí.
Zase jedna zbytečná slátanina....

alnahu
29.06.2021 3 z 5

Čtivý-temný thriller,který vás donutí přemýšlet.Char hlavní hrdinka tohoto příběhu,je vpodstatě jako jiné ženy v jejím věku-touží po lásce ,manželství a miminku.To vše má a přesto je nespokojená a začne si románek s cizím chlapem a to změní celý její život.

martenkaaa
29.06.2021 3 z 5

Neee, toto se nepovedlo. Předvídatelný vývoj děje a ultrapitomá hlavní hrdinka.
Plus určitě za čtivost, ta knize rozhodně nelze upřít.

Peyka
20.06.2021 2 z 5

U mě bohužel zklamání, ale je to moje chyba, protože tyhle ženské románky mě nikdy nenadchnou. Bohužel se kniha tváří jinak, než čím ve skutečnosti je.

Příběh je tuctový, nenabízí nic nového, navíc je to psané takovým uspěchaným stylem, až je to odfláknuté. Potíže s přečtením ale mít nebudete, kniha se čte jak po másle, přečetla jsem při pár cestách vlakem Praha - Pardubice.

Tak naivní a stupidní hlavní hrdinku jsem dlouho neviděla, nebo spíš mi neutkvěla v paměti. Mužský hrdina byl slaboch, nechtěla bych ho ani za nic, na mě působil strašně asexuálně. Pořád mě udivuje, že jsou ženy, které si takové chování nechají líbit. :(

Měla jsem ale pocit, že autorka klouže tak nějak po povrchu a úvodní exclaimer, že je příběh založen na skutečnosti, moje obavy ještě umocnil. Cítila jsem, že hodně bylo vynecháno, odfláknuto i přikresleno, včetně happy endingu.

Kniha se měla jmenovat Rodinná pouta, Velmi křehké vztahy nebo Kostlivec ve skříni. Body dávám fakt jen za čtivost. 30%

Sixtinka144
14.06.2021 5 z 5

Kniha je čerstvá novinka, takže jsem moc recenzí před čtením nepochytila. Anotace už taky nečtu, takže jsem do knihy byla vhozená a jen jsem si užívala příběh. Autorka píše opravdu chytlavě, nemohla jsem se od knihy odtrhnout a přečetla jsem ji na jeden zátah. Kniha je inspirovaná skutečným příběhem a podle mě to bylo opravdu znát. Co jsem si tak četla, tak hodně lidem vadilo, jak byla hlavní hrdinka nerozhodná a nevěděla, komu má věřit. Já si zase myslím, že to dávalo naprostý smysl, protože všechny ty lidi znala už dost dlouho a co si budeme, asi bych si taky nechtěla přiznávat, že je buď můj manžel, milenec nebo matka mého manžela totálně pošahané individuum. Postavy byli zpracované dost dobře a líbilo se mi, jak se všechno tak nějak na kocni propojilo. Jako takhle, možná bych ocenila trochu větší boom na konec, ale za to, jak krásně to bylo napsané dávám 4,5/5.

romanka26
06.06.2021 2 z 5

Nic moc, chybělo mi tam napětí a celkově mi to přišlo jako román pro ženy než thriller..

xena2711
03.06.2021 4 z 5

Nebylo to vůbec špatné. Pěkně psaný thriller s napínavým dějem a zajímavým koncem. Možná trochu naivnější hlavní hrdinka, ale já jsem spokojená.. Knížka se četla dobře. Doporučuji.

Renatecka
03.06.2021 3 z 5

Typ knihy, se kterýma se v poslední době roztrhl pytel a smísí se mi spolu s Její konec od Lapeny a jí podobnými dohromady a za 14 dní už si na zápletku nevzpomenu, aniž bych nahlédla do anotace. Ale na odpočinek dobrá. :-)

vztahy svoboda thrillery pro ženy

Autorovy knížky

2021  76%Cizinec v naší posteli