Čtvrtý hrob pod nohama

Čtvrtý hrob pod nohama https://www.databazeknih.cz/img/books/30_/302044/bmid_ctvrty-hrob-pod-nohama-tOD-302044.jpg 5 357 357

Charley Davidson série

< 4. díl

Být Smrtkou je někdy vážně otrava. A protože se vyšetřovatelce Charley Davidsonové její poslední případ pořádně zamotal, vzala si volno, aby se mohla naplno věnovat sebelítosti. Když jí ale na dveře zaklepe žena, která je přesvědčená, že se ji někdo snaží zabít, musí Charley znovu vyrazit do boje... nebo se aspoň obléknout a učesat. Horší je, že sexy syn Satanův, Reyes Farrow, zmizel z Charleyina života, ale Charley není schopna na něho zapomenout.... celý text

Literatura světová Thrillery Fantasy
Vydáno: , Beta-Dobrovský

Fourth Grave Beneath My Feet , 2012

KydlochMoris
30.03.2017 4 z 5

Vtipná jako vždy, ale řekla bych, že třetí díl byl napínavější...

moonula
27.03.2017 5 z 5

Kniha báječná.. Miluju všechny díly..
Těším se na další a tento můžu prodat dál.. :-)

cérka
24.03.2017 5 z 5

Jo, já se taky skvěle bavila !
Mé úžasné kolegyně čekají na mé hodnocení a já můžu jen říct. " Jděte do toho " :-), odpočinete si, pobavíte se, zasníte se a budete chtít ještě :-)
Knihy mají stoupající tendenci, čtyřka tudíž zatím nejlepší!

Suin
16.03.2017 5 z 5

Kruci, já se neskutečně bavila!

cori
08.03.2017 3 z 5

Charley se vzpamatovává z traumatu z minulého dílu, kdy byla mučena psychopatem ve svém vlastním bytě. Současně pátrá po člověku, který už od dětství šikanuje její novou klientku, a po bankovních lupičích. Zjišťuje nové informace o svém původu a úkolu na Zemi. Samozřejmě nechybí žhavé sexuální scény s nejkrásnějším chlapem na planetě a hlášky. Svého jména se dočká i pohovka.
Příjemná oddechovka.

Kešu1981
01.03.2017 5 z 5

Smrtka a syn Satanův...další díl plný vtipu, ironie, napětí a vášně...fantasy trochu z jiného šálku (žádný upír, vlkodlak)...nemůžu se dočkat dalších dílů :o)

JanaDor
27.02.2017 5 z 5

Hlavní hrdinka Charley opět skvěle perlila. Dokázala mě rozesmát, zaujmout a dokonce mi věnovala překvapení v případu, v němž jsem vůbec neuhodla, jakým směrem se vyřeší. Také mě dojala nádherným vylíčením, jak vypadá nebe, které na nás čeká po smrti. A co mě nadchlo šíleně moc, že kniha stále jiskřila romanticko lehce erotickým nádechem. Autorka je skvělá, že si úroveň nejen udržuje, ale posouvá si ji výš a výš. S velkým očekáváním se těším na další setkání v novém díle. Protože závěr…. závěr stál za to. Ach! :-)

Jessie_K
19.02.2017 5 z 5

Je až neuvěřitelné, jak vysoko drží spisovatelka laťku ve všech čtyřech dílech, které jsem četla. Stejně tak neuvěřitelná je i situace kolem překladu knih do češtiny. Každopádně čtvrtý díl opět nezklamal. Je vtipný, napínavý a sexy, úplně stejně jako předchozí díly.

BarkaS
14.02.2017 4 z 5

Určitě by mě to bavilo víc, kdyby se hlavní dějová linka místo démonického nástupu a hrozby konce světa točila kolem vyšetřování jednotlivých případů. I proto jsem původně zvažovala jen ***. Nakonec jsem ale Charley zase vzala na milost. Má to švih, i když její milenec Reyes je trochu monotématický. Zato Will, Nebezpečí, Barbara a další části těla i vybavení jsou pro mě nekonečným zdojem zábavy (mám pochopení, moje auto se jmenuje totiž už léta Citrón).

PetraBery
13.02.2017 4 z 5

I ve čtvrtém díle jsem se se Smrtkou hledačkou Charley a jejím "vyvoleným" Reyesem výborně bavila. Opět pohodová vtipná četba, dokonce dle mého jedna z mála sérií, která má stoupající tendenci. Jen doufám, že se povede vydat všechny díly, byla by škoda o ně přijít. Super!

ikos4
07.02.2017 5 z 5

Tak jsem právě těžce přelouskala jedenáctý díl a skončilo to tak napínavě, že si nedovedu představit zase čekání do července:(:(

venacava
05.02.2017 4 z 5

Tenhle díl byl zamotaný jako vánoční světýlka...Všechny 4 díly byly plné humoru a už ted se těším na další díl.

Evina74
02.02.2017 5 z 5

Opět jsem se se smrtkou Charlie dobře bavila. Někdo by mohl namítnout, že to není žádná hodnotná literatura, ale vtipných knížek není nikdy dost.

Makropulos
29.01.2017 5 z 5

Opět jsem si to užila.

Anka.
25.01.2017 5 z 5

NEJLEPŠÍ!!!
Sice naše knihovna zatím nedisponuje čtvrtým dílem a musela jsem knížku přelouskat v aj, ani jazyková bariéra mi nezabránila si příběh užít naplno. Reyes je v originále ještě pekelnější a víc sexy :D ano já vím, nemožné se stalo skutečností,
Takže kdo se nebojí zapojit do akce svoji část mozku s pár anglickými frázemi, rozhodně doporučuju číst, a nečekat na překlad. A kdo je líný se snažit, aťsi! :D Můžu Vám pak napsat, co se děje dál. Mám totiž stažený i osmý díl :D

jaspis
24.01.2017 5 z 5

Za mě nejpovedenější kniha. V minulých dílech se mi zdála Charley ze všech stran "až moc" a to mě přestávalo bavit. Ale ve 4. díle bylo vše naředěno (aspoň pro mě) tak akorát. Snad se dočkáme dalších dílů..

Jolana.b
22.01.2017 5 z 5

Je sice divné začínat od konce a normálně to nedělám, ale tentokrát se mi to tak nějak omylem povedlo. Byla jsem jedním slovem unešená. Je to báječná knížka a už sháním další díly. Vřele doporučuji. Má to švih, je to trhlé a úžasně paranaromální..

Ewik
16.01.2017 5 z 5

No konečně!!! Jak já jsem se na smrtku Charley a její břitký humor těšila. Oproti předchozím dílům je zde opravdu méně akce, zato je to ale vyvážené okamžiky překvapení ( kterých tu není zrovna málo) a co si budeme povídat i sexy Reyesem, žhavým jako peklo samo. :-)
Ale jako vážně. Na knihu čekám rok, přečteno mám za 2 dny a co teď?! Tohle je vážně děsivý nepoměr. "Hrobové" sérii jsem naprosto propadla, je jednoduše úžasná. Darynda fakt umí, co si budeme povídat. A ten závěr? No, malinko jsem to čekala. :-)
Parádně smrtkovské, ohromně čtivé, pekelně sexy a svěže vtipné. Velkou pochvalu také zaslouží překlad, který se moc povedl a je přirozený.
Takže co teď? Nešlo to jinak. Pátý díl mám objednaný v AJ. Další rok (jestli vůbec) nečekám.

sonycat
08.01.2017 4 z 5

Cela seria o smrtke Charlie je velmi dobra, styl humoru, sviezej drzosti, popkulturnych odkazov a aj hlasky, to vsetko vytvara pre mna pritazlivu knihu. Budem len dufat, ze sa dalsie knihy dockaju svojho prekladu a vydania, bola by to velka, velka skoda, nedozvediet sa z tohto sveta viac...

kklepkaa
07.01.2017 4 z 5

Opět jsem se bavila nad Charleymi sarkastickými hláškami a vzdychala nad Reyesem. Detektivní linka byla zajímavá. Jen škoda, že se o smrtkovské části dozvídáme velmi pomalu, ale i tak se postupem dílů posouváme dál. Teď se jen obávám, že další díly už tady nevyjdou... byla by to každopádně škoda.

smrt černý humor městská (urban) fantasy

Darynda Jones
americká, 1965