Pirátova milenka

Pirátova milenka https://www.databazeknih.cz/img/books/95_/9548/bmid_piratova-milenka-lPM-9548.jpg 4 221 36

Skye Kinsdaleová měla zářivě zlaté vlasy, podmanivé azurové oči – a nedozírnou cenu, protože byla snoubenkou zámožného muže. Svého nastávajícího však nikdy neviděla, a proto se vypravila za ním do Ameriky, aby mu do očí sdělila, že o svazek z rozumu nestojí. Její loď však přepadl proslulý pirát přezdívaný Stříbrný jestřáb, a tím z jejího života navždy vymazal ostatní muže – tedy i ty, které by mohla v budoucnu upřímně milovat. Skye zuřila a rozhodla se drzého piráta zničit, i kdyby za to měla tvrdě zaplatit... Všemi obávaný pán moří byl jejím věznitelem i otrokem. Stříbrný jestřáb si přísahal, že zlatovlasou krasavici zkrotí a přinutí ji, aby začala toužit po jeho vášnivém objetí. Podle zákonů moře mu patřila a on byl odhodlán přimět svou kořist, aby se z vlastní vůle stala pirátovou milenkou.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Domino

A Pirate´s Pleasure , 1989

Edice
10.09.2016 5 z 5

Touto knihou mě S. Drake naprosto přesvědčila, že je dobrou spisovatelkou. První knihu od ní (Králova rytíře) jsem si příliš neoblíbila a dokonce jsem si řekla, že už si od ní nic dalšího nepřečtu. No nakonec jsem sáhla po další knize, kterou bylo Smaragdové objetí, a ta mě bavila mnohem víc. A pak se mi do rukou dostala Pirátova milenka a já nemohu skrýt nadšení. Knihy o pirátech miluji. Tuhle knihu dokonce pro zatím považuji za jednu z nejkrásnějších co jsem kdy četla, a to zahrnuji všechny žánry. :-) Oba hlavní hrdinové se mi zalíbili již od prvních chvil. Skye byla odvážná, holdovala šermířskému řemeslu, ale přesto to stále byla křehká žena. Jestřáb byl opravdový chlap ve všech směrech. A samotný příběh mnohé nabídl. Ať už pocity mezi hrdiny, tak zvraty. Navíc je kniha čtivá a plná dobrodružství. Já jsem si ji neskonale užila a jsem si jistá, že se k ní posléze ráda vrátím. :-) Ba ne, budu se k ní vracet stále a stále. A doufám, že u S. Drake naleznu další skvělé příběhy.

majík1
03.07.2016 5 z 5

Moc pěkné

CHESS
14.06.2016 3 z 5

Skvěla oddechovka, jenom trochu víc předvídatelná. Naivita a uječenost Skye je fakt něco. A že jí trvalo, než přišla na to, kdo je doopravdy Jestřáb, já to věděla už od začátku :) Prostě stará dobrá klasika asi funguje nejlíp pro zkrácení dlouhé chvíle :)

ewisek22
31.12.2015 5 z 5

Ano, opět stará dobrá Shannon Drake, u které jsem se opravdu bavila:) Knihy od ní mám moc ráda...jsou to takové mé oddechovky mezi thrillery a detektivkami, která taaak miluju:) Dávám pět hvězdiček, páč tato kniha si ani nic jiného nezaslouží:)

Barbora H
08.12.2015 5 z 5

Krásná... jedna z těch, kde 5* je málo...

moudivlacek
03.10.2015 5 z 5

Krásná kniha, krásné téma, piráty, šlechtici a krásná lady, o humorné i vážné situace není nouze, láska vše přebíjí a vítězí, a tak to má v romantice být. Doporučuji.

VytíVlčice
07.04.2015 5 z 5

Piráty a něžné krásky, které se jim dostanou do rukou mám moc ráda. Tahle mě zaujala právě tím, že měla i něco navíc. Velmi se mi líbily scény, které jsem nemohla předvídat. Zajímavý děj byl, až do konce této knížky. Rozhodně patří do mé neoblíbenější od Shannon Drake.

ariel platto
28.03.2015 5 z 5

Kniha mi dala vše, proč čtu tento druh literatury. Moc krásná.

Aracely
15.03.2015 5 z 5

Večer před spaním jsem ji začala číst a už je dočtena, Jak mě to chytlo . Pokud Vám nevadí že hl.hrdina je pirát a hrdinka trochu lehkomyslná a nemá pud sebezáchovy ptz už ji dal 2x přes pozadí :-D :-D Nevím no ,proč to do těch historických cpou . Ale celkem často na rozdíl od těch současných . Kdo řeší ,, výpraskem" neposlušnost partnera že? :-D
I když si to zasloužila ptz se k ni chova relativně Hezky. A ona mu utíká ,šermuje s nim a kousla ho a dala mu facku :-D :-D
Pořád ji musí zachraňovat život a ona s nim pořád bojuje. No některé autorky mají hodně bujnou fantazii . Já tohle nemusím ,ale skousnu to . Když už tu knihu čtu. Byly tam zajímavé zvraty a napětí, romantika a piráti. Především krásný Stříbrný jestřáb :-)
Opravdu jsem se bavila celou knihou . A už roky jsem nečetla román o pirátech :-D
Doporučuji ! :-)

havrmoni
03.11.2014 5 z 5

I když začátek nic moc a kupodivu :-) jsem hned poznala o co jde , nemohla jsem se od ní odtrhnout. Souhlasím s komentářem níže , hrdinka mi taky lezla na nervy a nejen někdy,ale Stříbný jestřáb je dokonalý prostě.... wow. :-) Po Vikingské trilogii další pěkná oddechovka,ke které se určitě vrátím.

jarkaska
04.05.2014 5 z 5

Další pěkná kniha od této autorky.

Karolkoh
15.03.2014 5 z 5

Myslím, že kniha patří mezi nejlepší od Shannon Drake... :) Skye mi někdy lezla na nervy, ale Stříbrný jestřáb byl úplně dokonalá postava :) Určitě stojí za přečtení! :)

miruska1
06.08.2013 5 z 5

Kniha sa mi veľmi pačila.

liletka_a
23.03.2013 4 z 5

Pirátské knihy určitě mají něco do sebe :)) a kdo by si Stříbrného jestřába nezamiloval ;)

Katk
07.07.2012 5 z 5

Velice krásná kniha, mohu jen doporučit, obzvlášť, pokud někdo tuto autorku teprve "oťukává".

Lucie249
03.04.2012 5 z 5

Mám ráda hrdinky takového typu-nezávislá, odvážná atd. Moje oblíbená pasáž je jak spolu ti dva šermují:)