Božský hráč

Božský hráč https://www.databazeknih.cz/img/books/19_/193911/bmid_bozsky-hrac-crY-193911.jpg 4 1795 276

Božský bastard série

Neskutečná knihomolka. Chronický Casanova. A výuka chemie, která by pro školní lavice byla příliš skandální. Po tom, co Hanně Bergstromové její starostlivý bratr udělá přednášku o tom, že má úplně katastrofální (protože nulový) společenský život a je zahrabaná zaživa v přípravě na doktorát, nezbývá jí nic jiného, než poslechnout a využít jeho návrh: vypadne ven, seznámí se s novými lidmi, začne randit. A kdo jí pomůže proměnit se ve žhavou dračici, po které budou toužit všichni muži? Nikdo jiný než božský přítel jejího bratra, Will Sumner – investor a dokonalý playboy! Will riskem doslova žije, ale starat se o brýlatou šprtku ho opravdu ani v nejmenším neláká… až do té divoké noci, kdy ho jeho nevinná svůdná žačka naláká do postele – a naučí ho o ženách dvě tři nové věci, na které už nikdy nezapomene. Jakmile Hanna objeví sílu svého sexappealu, je jen na Willovi, aby dokázal, že je opravdu tím jediným mužem, kterého v životě potřebuje.... celý text

Literatura světová Pro ženy Erotika
Vydáno: , Jota

Beautiful Player , 2012

Tereza.Fait
20.02.2022 4 z 5

Tady jsem se i hezky zasmala. Vazne pekny!!!

hrabalikoval
16.02.2022 4 z 5

Knihu čtu už minimálně po druhé a opět mě to bavilo. Jednoduchý milostný příběh doplněný sexem. Oproti minulým dílům se jedná o klasický sex, který nemá vic “navíc” a žádné “divné” choutky. Prostě zamilovaný pár, který má rád postelové hrátky.

DUNIKO
09.01.2022 4 z 5

No já nevím bylo to vtipné ale toho sexu bylo opravdu moc(je to vůbec z lidského hlediska možné???)ale bavilo mě to víc než předchozí díl.

Misshell1
27.11.2021 4 z 5

Božský hráč...no prostě ji propadl, když ji už nasadil kulicha:)

JitulHa
05.11.2021 4 z 5

Ve třetím pokračování ze série Božských mužů, přišla řada na hráče Willa, který měl zato, že láska je jenom slovo... Pak, mu ale cestu zkřížila prostořeká, maličko praštěná "laboratorní myška", Hanna. A najednou to bylo... Jako, když běžíte dlouhou trať, máte v nohou pěknou řádku úspěšných kilometrů, ale nevnímáte okolí, než se po vašem boku objeví někdo, kvůli komu stojí zač zpomalit... Tahle dvojice byla opravdu roztomilá, zejména to počáteční plácání hlavní hrdinky, stejně jako zaskočený zamilovaný Will. V závěru, sice to jejich neustálé "řeknu to tak, ale myslím to úplně jinak", začínalo být trošičku nervy drásající, naštěstí to však autorky dokázaly včas utnout, a dopřát čtenářkám ten správně zaláskovaný konec i celkově vyvážený příběh.

Michelleee
24.10.2021 5 z 5

Skvělý příběh. Za mě asi zatím nejlepší díl :)

ElikaS
30.09.2021 3 z 5

Tenhle díl mi přišel jako zatím nejslabší ze série. První dva díly mají erotickou jiskru a vtip. To tenhle díl postrádal. Ubylo sexu, ubylo vtipu a přibylo romantiky, které ale chybí něco navíc. Celé je to postavené na tom, že spolu oba hlavní hrdinové nemluví, nebo se bojí mluvit.
Will byl až příliš velký romantik a Hanna byla otravná s tím, že vlastně neví, co chce. Navíc mi chyběla nějaká větší zápletka nebo myšlenka. Bohužel mě tenhle díl moc nebavil.

princesse
24.09.2021 4 z 5

Má to své mouchy, ale ty se najdou téměř vždycky. Oddechovka skvělá, skvěle se četla a děj neskutečně ubíhal, takže jdu na další díl.

Gemma88
07.09.2021 4 z 5

Další skvělá knížka, jenom Will je na mně až moc velký "romantik"

moudivlacek
04.09.2021 5 z 5

Byla to romantika a erotika v jednom. A užila jsem si to. Není to jen o sexu, je tam příběh, který chytne za srdce. Ale také jedna velká moudrost - Láska změní mnohé, i ty, od kterých to nikdo nečeká. A je na nás ostatních, abychom tomu věřili.
Erotika byla fajn, ale asi hodně dlouho nezapomenu na rozhovory mezi Willem a Hannou. Tak ty byly něco, tak dlouho jsem se už dlouho a upřímně nezasmála.
Pro odreagování skvělé čtení.

Ivanka83
04.08.2021 5 z 5

Nečtu to sice popořadě, ale i tak si každou knihu užívám.

Kristy.Seb
28.07.2021 4 z 5

Svět je výjimečný pro ty, kdo jsou sami výjimeční.

Věci jsou divný, jenom když to připustíš.

Žij, směj se a miluj.

Vyvážená dieta je sušenka v každé ruce.

Život se musí stavět z cihel, ze vztahů, z milníků, z chvilek.

Tak tenhle díl byl skvělý!

Ešína
25.07.2021 2 z 5

Stejně jako předešlé díly mě tato kniha bavila. I když opět Hanna a Will není Bennett a Chloe. :( Celkově se mi líbí propojení s předešlími příběhy. Doporučuji...

DanSha
11.07.2021 5 z 5

Ze všech božských jsem si Willa zamilovala nejvíc. V tomto díle můžete očekávat více romantiky a velkou dávku humoru. Díky tomu neustálému sarkastickému špičkování v božském "inner circle" jsem se opravdu od srdce zasmála. Kniha je kraťoučká, tak neváhejte a udělejte si pěkné odpoledne! :)

Kulturnice
18.06.2021 2 z 5

Třetí díl a zase spousta neuvěřitelných orgasmů. Příběh je variace na pořád stejné téma. Lechtivá pohádka pro dospělý, no spíš pro odrostlé puberťačky. A protože víme, že život je mnohem více prozaičtější, proč trochu nevypnout a nevypláchnout si mozek příběhem s dobrým koncem, že? Zajímavé je nicméně zapojení postav z předchozích knih. Čtivé, ústřední dvojice mi však nebyla moc sympatická, zvláště vědátorka Hana.

dominika8192
14.06.2021 5 z 5

Hele, měla bych tyhle braky šmahem odsoudit a odplivnout si nad naivitou příběhu, ale proto tu nejsme, že. A já bych se ke kritice ani neuchýlila, protože prostě nemůžu. Je to skvělé, čte se to jedním dechem, je to eroticky nabité, má to happy-end a je to i vtipné. Ta malá nezbedná holčička ve mně prostě plesá a dává plný počet hvězd.

Jita160
08.06.2021 5 z 5

Jo Božský v jakém kolik provedení mě neskutečně baví.
Hanka byla nevinna fajn holka a Will byl prostě mistr,učitel.
Krásný a čtivý příběh který mě pohladil po duši.
Rozhodně DOPORUČUJI.

Mondaika
03.06.2021 3 z 5

Zpocatku zajímavý námět,který se pak zvrhne v hromadu sexu a "miluješ mě, nemiluješ mě. "
Přesto pokud si odmyslím spoustu mokrých a stříkacích scén příběh měl něco víc než předešlé dá se říci. I když i u tohoto příběhu bylo už že začátku jasné, že budou spolu hrdinové velmi brzy.

Pasadenka
04.05.2021 4 z 5

Tak třetí díl rozhodně lepší, jako druhý. :D Ale co k tomu víc říct. Skvělá oddechovka se základní strukturou, plnou vlhkého sexu a animální přitažlivosti. Autorky se pro mě drží hezky na hranici přijatelné fantazie, která nepůsobí trapně.

Nebít toho přehnaně hutného děje, dovedu si celkem bezpečně představit filmové zpracování. Třeba na pornhubu. :D

4 hvězdičky.

Babu002
20.04.2021 5 z 5

Dle mého nejlepší díl!
Líbí se mi, že na sebe nehupli hned po deseti stránkách jako postavy v předchozích dílech. V minulém díle jsem si Willa oblíbila, takže jsem se na jeho příběh těšila. Hannu jsem si taky oblíbila, ale mnohokrát jsem ji chtěla praštit trubkou, kvůli tomu, jak se zachovala k Willovi, ale jakoby na jednu stranu jsem jí chápala.
Těším se na další díl!

pro ženy erotika milostné vztahy

2013  81%Božský bastard
2014  83%Božský cizinec