Božský hráč

Božský hráč https://www.databazeknih.cz/img/books/19_/193911/bmid_bozsky-hrac-crY-193911.jpg 4 1795 276

Božský bastard série

Neskutečná knihomolka. Chronický Casanova. A výuka chemie, která by pro školní lavice byla příliš skandální. Po tom, co Hanně Bergstromové její starostlivý bratr udělá přednášku o tom, že má úplně katastrofální (protože nulový) společenský život a je zahrabaná zaživa v přípravě na doktorát, nezbývá jí nic jiného, než poslechnout a využít jeho návrh: vypadne ven, seznámí se s novými lidmi, začne randit. A kdo jí pomůže proměnit se ve žhavou dračici, po které budou toužit všichni muži? Nikdo jiný než božský přítel jejího bratra, Will Sumner – investor a dokonalý playboy! Will riskem doslova žije, ale starat se o brýlatou šprtku ho opravdu ani v nejmenším neláká… až do té divoké noci, kdy ho jeho nevinná svůdná žačka naláká do postele – a naučí ho o ženách dvě tři nové věci, na které už nikdy nezapomene. Jakmile Hanna objeví sílu svého sexappealu, je jen na Willovi, aby dokázal, že je opravdu tím jediným mužem, kterého v životě potřebuje.... celý text

Literatura světová Pro ženy Erotika
Vydáno: , Jota

Beautiful Player , 2012

malazluta
01.07.2014 4 z 5

Příběh Hanny a Willa nijak nevybočuje od předchozích dílů série "Božský bastard" - a to ani pozitivně, ani negativně. Samotnému příběhu nelze nic vytknout, dobře jsem se při čtení bavila. Hlavní hrdinka mi sice moc nesedla, ale budiž;-) U Willa jsem na základě předchozího dílu čekala, že bude trošku víc kontroverzní postavou - nakonec mi ho bylo v některých situacích spíš líto.

srutkovaa
24.06.2014 3 z 5

Knihy totoho typu mám ráda, ale obsah byl velmi podobný předchozím knihám. Nestalo se nic nového nebo neočekávaného. Průměrná oddychovka.

kklepkaa
23.06.2014 odpad!

Tohle je vážně totální odpad. Kniha mě nudila od začátku do konce. Kam se autorky posunuly od jedničky je celkem masakr. Jednička byla alespoň humorná, tohle postrádá téměř vše... tohle bylo podobně debilní jako 50 odstínů - 3. díl.

JanaDor
22.06.2014 5 z 5

Kniha se mi líbila. Bavila mě hlavní dvojce svým oťukáváním, sbližováním, vtipnými dialogy a romantickými gesty. A to vše hezky pomalu, s vzrušujícím erotickým jiskřením a s vtipem. Perfektní kniha na letní dovolenou.

drbohlav
21.06.2014 4 z 5

vlastně jsem jednu knihu četla 3x:) dala jsem to, ale další díl už bych nezvládla. nějak nejsem nadšenec pro americké charaktery. slečnu bych nejraději prohodila oknem. pardon, ale v hodně chvílích to byla ale fakt krá..

Samira
20.06.2014 5 z 5

Z první poloviny knihy jsem byla naprosto nadšená, je totiž neskutečně vtipná a dialogy mezi hlavní dvojící mají náboj a kouzlo, pak přišel sex a romantika, pořád super. Chválím i závěr, jen to jejich mlčení a neschopnost vyjádřit se ke konci bylo dlouhé, pro mne místy nepochopitelné a trošku to ztratilo tu úvodní štávu. Celkově, ale hodnotím knížku vysoko, protože se mi moc líbila, určitě doporučuji!

poupatko1
20.06.2014 5 z 5

Sice mě trošku mrzí, že spisovatelka dokáže přijít s jinými charaktery postav a novým příběhem, ale zas to bylo, celou knihu dobrý, pak bumprásk dojemný rozchod, kvůli hovadině a nakonec jako vždy happy end :-D
Knížka se mi ale moc líbila, a četla se jedním dechem. Prostě Laurenová ví, jak psát čtivé romány. (Dokonce se mi zdála lepší než druhý díl)

trynitrix
18.06.2014 4 z 5

Jako vždy super příběh i když sled událostí uplně stejny jako u předchozích ale pobavila jsem se u knihy .

Er.es
17.06.2014 3 z 5

Nejslabší díl téhle série. Nemělo to tu správnou bastardskou energii. Sprosté vzrušující momenty nahradily místy až oplzlé suché rádoby vtipy. Z mého hodnocení tenhle dìl,ikdyž se dal číst a je dočtený, vůbec nedosahuje na předešlé díly. Mrzí mě to,ale z těšení se na další božský díl, zůstalo jen zklamání a zívání:-(:-(

MisuleB
14.06.2014 5 z 5

Skvělá. Bastard se mi sice líbil víc, díky vzájemnému popichování Chloe a Benetta, ale tento díl měl také spoustu skvělých hlášek. Rozhodně byl lepší než 2. díl, jenž mě moc nenadchl.

JajaAP
14.06.2014 5 z 5

Tuhle sérii mám moc ráda a i když mě druhý díl zase tak moc nenadchnul, tak u hráče jsem se bavila od začátku do konce. Will a Hanna byli úžasní. :-)

LadyElisa
14.06.2014 5 z 5

Krásný příběh, ale Bastard je prostě jen jeden :)

fidáš
10.06.2014 5 z 5

Moc se mi líbila. Doufám, že autorka ještě napíše další. Zatím mě nezklamala žádná její kniha.

kacaaba
08.06.2014 5 z 5

Tak autorka zase nezklamala. Co jsem chtěla, to jsem dostala. Moc se mi to líbilo a doufám, že napíše další.

SindyEM
07.06.2014 5 z 5

Prečítané na jeden dych. Splnila očakávania. Podľa mňa druhá najlepšia kniha zo série (po Božskom bastardovi). Na 1. diel to nemá, ale druhému sa určite vyrovná (ak sa mi dokonca tento nepáčil viac). Určite to stojí za to :)

Beni
04.06.2014 5 z 5

Nedočkavě jsem ji zhlta, hned jak vyšla v elektronické podobě... ale stejně se mi nejvíce líbil první díl :-)

Ty Hanniny otázky na tělo :-) :-D a následné reakce Willa ... bez komentáře :-) Skvělé :-)

pro ženy erotika milostné vztahy

2013  81%Božský bastard
2014  83%Božský cizinec