Božský hráč

Božský hráč https://www.databazeknih.cz/img/books/19_/193911/bmid_bozsky-hrac-crY-193911.jpg 4 1800 1800

Božský bastard série

Neskutečná knihomolka. Chronický Casanova. A výuka chemie, která by pro školní lavice byla příliš skandální. Po tom, co Hanně Bergstromové její starostlivý bratr udělá přednášku o tom, že má úplně katastrofální (protože nulový) společenský život a je zahrabaná zaživa v přípravě na doktorát, nezbývá jí nic jiného, než poslechnout a využít jeho návrh: vypadne ven, seznámí se s novými lidmi, začne randit. A kdo jí pomůže proměnit se ve žhavou dračici, po které budou toužit všichni muži? Nikdo jiný než božský přítel jejího bratra, Will Sumner – investor a dokonalý playboy! Will riskem doslova žije, ale starat se o brýlatou šprtku ho opravdu ani v nejmenším neláká… až do té divoké noci, kdy ho jeho nevinná svůdná žačka naláká do postele – a naučí ho o ženách dvě tři nové věci, na které už nikdy nezapomene. Jakmile Hanna objeví sílu svého sexappealu, je jen na Willovi, aby dokázal, že je opravdu tím jediným mužem, kterého v životě potřebuje.... celý text

Literatura světová Pro ženy Erotika
Vydáno: , Jota

Beautiful Player , 2012

narisa
20.08.2014 5 z 5

Bomba!!!!Tak já jsem velice spokojená. Až do této doby u mě vedl v této sérii Božský bastard, ale Božský hráč ho převálcoval. A to nádhernou romantikou. Až jsem se divila, kde se to v těch autorkách bere, protože u ostatních dílů jsem více romantiky a něžných citů postrádala. V této knize byla spousta skvělého humoru, moře romantiky a sex možná nebyl tak žhavý, ale byl uchvacující a milující. Hlavní hrdina není tak úžasně nádherný, jako ti dva před ním, ale je velice něžný, někdy až plachý, což je velice překvapivé, vzhledem k tomu kolik měl žen. Ale tuto ženu respektuje a má ji rád a to z něj sálá od začátku až do konce knihy. Za mě rozhodně nejvyšší hodnocení :)

PS: Pokud se někomu nelíbí tento žánr, tak nechápu proč ho čte a pak velkou měrou kritizuje :(. Toto pro mě není pronografie, ale romantika. Pokud to chcete porovnat s pornografií, přečtěte si třeba Lady Fuckingham. Je to velký rozdíl!!!

werusx
13.08.2014 4 z 5

Byla jsem neskutečně zvědavá jak se jejich "vztah" bude vyvíjet, tak jsem četla a četla a všechno bylo fajn, dokud popisoval situaci Will. Jeho pohled na věci a podávání informací čtenáři... děkuji pěkně, raději mě zabte. To mě tak lezlo na nervy, až jsem se divila, že jsem jeho kapitoly přečetla. Ale celkový děj se mi líbil.

gossipavlina
12.08.2014 2 z 5

Fakt trapné, ani jsem nedočetla.
Odkud je Ziggy? Spadla snad z Marsu?

adrianna0305
03.08.2014 3 z 5

'Bastarda' uctívám ;-) 'Cizince' toleruji :-( a 'Hráče' řadím před Cizince :-)
...fajn kniha, kterou kazila jen postava Ziggy. Některé její "vědecké" průpovídky byly trapnééé.

Anre3
30.07.2014 2 z 5

Tento díl se mně zdál nejslabší z celé série. Myslím, že jsou lepší knihy.

dubakm
26.07.2014 3 z 5

Další kniha nesoucí se na vlně populárních erotických románu. Jak už psala esussi, základ knihy je opravdu klasické klišé většiny holčičích románů-od kamarádství s benefity až k nehynoucí lásce :-) A k dalším opakujícim se zvratům patří vynechávaní mozkové činnosti přítomných dam a jejich vnímavost končíci v místech lastury,mušličky,poupátka,květinky,jeskyňky.....Protože jinak nechápu, jak se holka, které nedělá potíž bavit se s kamarádem o pornu,sexuálnych polohách a praktikách, nedokáže zeptat naplno na city svýho nabíječe a vše si odvozuje od neurčitých indicíí. Takže zhrnuto-průměr. A Nelly, pornografie vypadá opravdu jinak :-)

willovw
25.07.2014 4 z 5

Úžasná knížka, pořád jsem se u ní smála :-)

Maja84
25.07.2014 2 z 5

Bohužel.. Knížku jsem si koupila, jelikož mě nadchl Božský bastard. Tato knížka ale pro mne nemá žádný náboj, příběh mi přijde nereálný, oproti Bastardovi opravdu o ničem.

Nelly
22.07.2014 odpad!

Na úvod musím napsat, že mi nevadí číst erotické knihy. Toto byl ale pornografický blábol. Nesympatické hlavní postavy, žádný děj, vulgární pornografické popisy něčeho, z čeho měl podle autorky vyjít milostný vztah. Doba si zřejmě žádá takovéto braky. Je mi líto autorky, pokud se domnívá, že sex a zvířecí pudy představují lásku, a je mi líto čtenářů, kteří takovéto knihy vyhledávají. A je mi líto sebe, že jsem ztratila čas touto četbou (i když to bylo spíše rychločtení)...

Harinka
20.07.2014 5 z 5

Super, a to všechny tři díly,!!! Pokud tohle někomu přijde jako odpad, tak je to jednoduché, nečtěte prostě erotické romány!!!

esussi
20.07.2014 2 z 5

Jako ušlo to. Asi jsem se už naučila od novějších erotických románů nečekat žádné zázraky. Erotické scény OK, zbytek byl sbírkou klišé ze všech dívčích románů. A ještě k tomu nesympatická hlavní hrdinka.

Styblice
16.07.2014 5 z 5

Přečteno jedním dechem, kniha mi dala přesně to, co jsem od ní očekávala. Oddechové čtení, kterému nechybí erotika, vášeň a zábava. Doufám, že bude i nějaký další díl Božský ...

Lucka.79
13.07.2014 5 z 5

Pokud se rozhodnete pro tuto knihu, očekávejte erotický román v pravém slova smyslu a odpočinkovou četbu bez hlubších myšlenek .... potom máte šanci si četbu této knihy užít - zrovna tak jako já. Žádná z knih této série mě zatím nezklamala - dostala jsem to, co jsem očekávala. Na začátku knihy jsem se opravdu bavila, vzájemné popichování obou hlavních hrdinů bylo celkem zábavné. Ke konci knihy mi Hanna trošku lezla na nervy a přišlo mi to už zdlouhavé, ale i tak dávám plný počet.

Katera
08.07.2014 4 z 5

Knihu jsem přečetla za víkend. Příjemné prázdninové čtení. Asi se mi nejvíc líbil Božský bastard, ale tenhle bych dala asi na 2. místo před Božského cizince, i když ten taky nebyl špatný.

Kate S.
05.07.2014 3 z 5

Kniha mě bavila jen ze začátku. Děj vcelku ušel, ale holt Božský bastard je 100% lepší ;-)

ňufík7
05.07.2014 5 z 5

Předešlé díly byly o něco lepší, ale ani tato kniha nezklamala. Byla naprosto úžasná. Nápad geniální. Těším se na další díly.

luciiik123
05.07.2014 3 z 5

Předešlé díly se mi zdály lepší, jinak je to pořád dokola .

alexpo
04.07.2014 odpad!

Tak jsem se chtěla mrknout, jestli už se holky naučily psát,...kecám! Já věděla, že to lepší být nemůže, ale z nějakého iracionálního důvodu jsem se chtěla potrápit nebo co, takže jsem otočila pár stránek a zase tu ohavnost rychle zavřela, protože se domnívám, že kniha má být nositelem nějakého estetického zážitku. Opravdu mi nevadí číst vkusnou erotiku, ale tohle je popis tak zjednodušeného a verbálně primitivního sexu, že bych to fakt zakázala. Vždyť ta holčina dole - Justme by určitě získala lepší čtenářský vkus, protože její komentář je napsaný inteligentněji než celý "Božák-nebožák".

Justme3
02.07.2014 5 z 5

Velice povedená kniha. Stejně jako u předešlých knih jsem se zasmála, celá zčervenala jak rajče ale hlavně si oddechla u pěkně napsané knihy. A upřímně, u této knihy jsme byla asi i nejvíc napnutá. Ne, že bych nevěděla, jak to skončí, to bylo jasné, ale byla jsem napnutá jak kšandy už snad od 20 str., kdy se mezi nimi stále nic nestalo a já musela čekat ještě pomalu dalších 100, než se konečně něco přihodilo. :D Ale to se mi na té knize líbilo, neskočili na to hned, napřed si mezi s sebou vybudovali vztah a až poté, ačkoli si to navzájem nepřiznali, se mezi nimi odehrálo něco víc, než jen slovní přestřelky a sexuální narážky.
Řekla bych, že to bylo vážně hezké završení série, ačkoli mě ještě čeká poslední novelka, tak jsem na ni zvědavá a uvidíme... :)

PisuJim
01.07.2014

Pro mě asi nejslabší z celé série, nevím, nesedla mi Hanna a měla jsme ji nasazenou v příběhu jako naivní školačku, protože tak jsme si její chování zařadila. Z celé série byl bastard nejlepší, cizinec nadprůměrný a hráč relativní. Sice některé scény byli pěkné, ale hlavní oživení do děje vkládali určitě předešlé postavy.