Božský bastard

Božský bastard
https://www.databazeknih.cz/img/books/16_/160260/bmid_bozsky-bastard-bozsk-160260.jpg 4 2982 2982

Božský bastard série

Chloe Millsová, zatraceně chytrá a pracovitá studentka obchodní administrativy, má jediný problém: svého šéfa, Bennetta Ryana. Je náročný, neomalený, bezohledný – a naprosto neodolatelný. Božský bastard. Bennett se vrátil z Francie do Chicaga, aby zaujal významný post v obrovském rodinném podniku. Vůbec nečekal, že ta asistentka, která mu v zahraničí na dálku pomáhala, je nádherné, nevinně provokativní – naprosto nesnesitelné – stvoření, se kterým se teď bude muset vídat každý den. Navzdory drbům nikdy nebyl příznivce románků na pracovišti. Jenže Chloe pro něj představuje takové pokušení, že je ochotný pravidla ohnout – nebo je rovnou poslat k čertu –, pokud to znamená, že bude jeho. Kdykoli a kdekoli. Když ovšem jejich vzájemná touha dostoupí zlomového bodu, budou se muset Bennett a Chloe rozhodnout, co všechno jsou ochotni obětovat, aby jeden druhého získali.... celý text

Literatura světová Pro ženy Erotika
Vydáno: , Jota

Beautiful Bastard , 2013

mekkejla
18.04.2020 3 z 5

Jasně, je to erotický román, ale i tak tam bylo toho sexu až moc na to, kolik tam bylo příběhu. Trochu mě to zaskočilo, protože jsem na knížku slyšela chválu právě ohledně toho, že je to v rámci žánru inteligentní. Ovšem "inteligentní" bylo v podstatě jen prostředí a pár zmínek o těžké dřině a milionových smlouvách... Ale jako oddechovka super.

Bad-wolf
13.04.2020 5 z 5

Skvělá oddechovka. Tato kniha mě příjemně překvapila. Na začátku mě moc nebavila, jelikož to byly jen sexuální scény, ale postupně jsem si hlavní postavu celkem oblíbila a knihu jsem nemohla odložit a musela ji dočíst. Doporučuji, pokud si chcete přečíst něco z červené knihovny, ale neočekávejte nějakou napínavou zápletku nebo pořádný děj. Každopádně knihu hodnotím 5*, jelikož to pro mě bylo příjemné oddechové čtení.

veronika8042
04.04.2020 3 z 5

První knížka od autorky.
Takhle kniha je velmi nenáročná. Můžete úplně vypnout.
Obsah knihy mi prijde, že jsem četla jen popis sexuálních scén. Občas se tam něco dělo, ale dej hned vedl k dalšímu a k dalšímu sexu. Neměla jsem pocit,že bych knížku nemohla odložit.
Do dalšího dílu se hned nevrhnu. Přečtu si další díl, až budu mit chut na červenou knihovnu, protože sex byl popsán velmi detailně, což mi nevadí.

Zuzi_cte
31.03.2020 4 z 5

No tak tedy. Celá knížka je v podstatě jen popis sexuálních scén. A sem tam se mihne nějaký děj. Líbí se mi, že je psaná z pohledu obou postav. I když nic převratného to není, snadno předvídatelné. Po tomto typu knížek sáhnu když mám "knížkocovinu" a potřebuji se nějak probrat po náročné knížce, která mě emočně rozbila. Takže za mě Božský bastard splnil účel :)

heliiinka
29.03.2020 2 z 5

Červená knihovna se vším všudy. Škoda, že knížka nepopisovala nic jiného než sex. Chyběl mi tam pořádný rámcový děj, denní život hlavních postav atd.

nikola2205
29.03.2020 3 z 5

Jako jo, oddechovka sex tam je taky.. Jinak je to spíš takové to stokrát otřepane téma.

Lucie_1986
25.03.2020 5 z 5

Bavila od zacatku do konce. V jedne pasazi mi i trapne ukapla slza dojetim :-D Nenarocne ctivo.

Chvilkasnění
22.03.2020 5 z 5

Chloe a Bennett jsou top! Pokud nevíte co číst, tohle je jasná volba. A počkejte s čím přijde autorka v dalších knihách. ☺

Adris
22.03.2020 4 z 5

Asi nej ze série.

AelinBělotrn
15.03.2020 5 z 5

Tato kniha měla podle mého vše co kniha v tomto žánru mít má.Teším se až vyjde pokračování Božská mrcha, který má vyjít v srpnu 2020.Přečteno za jeden večer.

Kobzíci
14.03.2020 2 z 5

Oddechovka, hodně předvídatelný děj.

NikolaSkop
11.03.2020 5 z 5

Doporucuji. :) Za me je cela serie Božských jedna z nejlepsich “eroticko-romantickych” serii!! :)

Áža707
09.03.2020 3 z 5

Taková lehká oddechovka, kterou jsem přečetla během 1 dne a jedním dechem. :) Něco nenáročného, v podstatě odhadnutelného, ale i tak se to dobře četlo.

Trilobata
07.03.2020 5 z 5

Nešlo se odtrhnout.

Myška43
29.02.2020 5 z 5

Výborná kniha, přečetla jsem za jediný den,nejde se od ní odhrnout.Erotická pohádka pro dospělé.Miluju knihy od téhle autorky.

PetiJelinkova
21.02.2020 4 z 5

I když děj byl absolutně průhledný od začátku až do konce, tak se kniha četla dobře. Navíc se mi líbilo střídavé vyprávění. Jednu hvězdu ubírám za to, že je to přece jen taková erotická pohádka :)

moudivlacek
03.02.2020 3 z 5

Slušná erotická pohádka pro dospělé - dobré pro odreagování a vypuštění problémů z hlavy na jedno odpoledne.

lucie.dc
24.01.2020 1 z 5

Asi jsem kruta, ale tolik hvezd staci. Prvni kniha po fakt dlouhe dobe, kterou jsem nedokazala docist a to se fakt snazim i preskakovat strany, abych se vzdy dobelhala k cili, ale to vazne neslo. Nechapu takova dobra hodnoceni. O nicem. Z toho, co jsem dokazala precist: hlavni hrdinka naprosto nesympaticka, hloupa, no proste, jak rika jeji sef - kra*a. Na jednu stranu furt na nej sproste nadava, opakuje se to a vubec je tech nadavek presprilis, na druhou stranu tvrdi, ze je vlastne dobry na svem miste a zlepsuje jeji schopnosti, posouva ji dal. Kdyz uz je to k sobe tahne, stejne furt mele ty sve hloupe reci, jak nactileta pubertacka. Sef je podle me malo rozvedeny k tomu, aby si ctenar na nej udelal nazor, ze je to fakt takovy darebak a tak mel sanci vubec sympatizovat s asistentkou, a kdyz je to teda fakt takovy bidak, absolutne mi nejde do hlavy, ze ona mu do oci vulgarne nadava a on si s ni neudela zadne poradky.... ? Sice s ni picha, ale ona jde dobrovolne a rada, porad je sef a mel by se podle toho chovat. Co se tyce erotiky, daleko jsem nedosla, k cemu jsem se dostala, nebylo nic okazaleho, jako byla tam, ale neco tomu proste chybelo.... kazdopadne to jejich chovani je tak hloupe, ze to nedokazu cist dal.

petulkapeta
24.01.2020 5 z 5

vau,knihu jsem přečetla jedním dechem...no začatek mě dostal...a konec taky :)

Šárka88
23.01.2020 5 z 5

Rychle přečteno, jako oddechový čas výborný, ale je to pohádka pro milovníky erotiky. Jinak pohodova knížka