Božský bastard

Božský bastard
https://www.databazeknih.cz/img/books/16_/160260/bmid_bozsky-bastard-bozsk-160260.jpg 4 2984 2984

Božský bastard série

Chloe Millsová, zatraceně chytrá a pracovitá studentka obchodní administrativy, má jediný problém: svého šéfa, Bennetta Ryana. Je náročný, neomalený, bezohledný – a naprosto neodolatelný. Božský bastard. Bennett se vrátil z Francie do Chicaga, aby zaujal významný post v obrovském rodinném podniku. Vůbec nečekal, že ta asistentka, která mu v zahraničí na dálku pomáhala, je nádherné, nevinně provokativní – naprosto nesnesitelné – stvoření, se kterým se teď bude muset vídat každý den. Navzdory drbům nikdy nebyl příznivce románků na pracovišti. Jenže Chloe pro něj představuje takové pokušení, že je ochotný pravidla ohnout – nebo je rovnou poslat k čertu –, pokud to znamená, že bude jeho. Kdykoli a kdekoli. Když ovšem jejich vzájemná touha dostoupí zlomového bodu, budou se muset Bennett a Chloe rozhodnout, co všechno jsou ochotni obětovat, aby jeden druhého získali.... celý text

Literatura světová Pro ženy Erotika
Vydáno: , Jota

Beautiful Bastard , 2013

tittanie
24.07.2020

První díl se ze série. Asi se mi líbil nejvíce. Taková letní oddechova.

Ryorka
23.07.2020 odpad!

No tvl, šukostráda jak cyp. Já chápu, že k tomuhle typu knih ten sex patří, ale tipuju, že z těch 300 stránek tak možná na padesáti neměla Chloe něco ve vagíně. Ani jsem to nedočetla, i když je mi jasný, že se prošoustali k velké lásce.

katallinka
20.07.2020 5 z 5

Kniha přesně splňuje vše, co od takového žánru čekáme. Čtivost byla naprosto neuvěřitelná!

suzziemusta
19.07.2020 5 z 5

Musím jako první napsat, že OPRAVDU NEJSEM ROMÁNOVÁ. Potřebovala jsem oddychovku po deseti dílech kriminálky od Cartera. Tohle mi bylo doporučeno jako taková oddychová "tak trochu červená knihovna" a že je to dost dobrý. Mnooo... Řekněme, že je to červená knihovna rozpálena pěkně do ruda a první "román", který mě fakt chytnul a nadchnul. A jo, je to dost dobrý. Ano, je to plné sexu, ale možná proto mě to chytlo, protože to není žádná ucimtaná Daniel Stealová... Já si snad i těch 50 odstínů šedi ještě na starý kolena přečtu... Jen teda bohužel žádný další díl ze série Božský nesahá Božskému bastardovi ani po kotníky.

marta14
10.07.2020 5 z 5

Tak tohle bylo hodně čtivý a miluju to. Je to přesně to, co od tohoto žánru očekáváte. Doporučuji.

Gabusza
01.07.2020 5 z 5

V hlavní roli sex!! :)) Konzervativní a ostýchavé lidi kniha moc asi nenadchne, ale za mně “božská” kniha. Je tak jednoduše napsaná, a o to jde...měla jsem ji přečtenou za pár hodin:))
Příběh ostřejšího rázu, bavily mne ty pikantní řečičky mezi Benettem a Chloe. Super i pro načerpání inspirace pro postelové hrátky :)))

PavkaM
27.06.2020 3 z 5

Jsem jediná, komu přijde, že knihu potopil strašný překlad erotických scén? Některé výrazy působily doslova směšně a dost pochybuji, že by je takhle kdokoli řekl :-)

CiaKawlone
27.06.2020 5 z 5

Tuhle knížku jsem si zamilovala. Je sice plná sexu už od prvních stran. Někdy se ani jeden z nich nezachovali dobře a o tom to přece je. Hlavní je happyend. Za mě super!

KKMMH
21.06.2020 5 z 5

Super kniha ????

Kakatja
20.06.2020 2 z 5

No. Nudný, povrchní bez děje jen spousta opakujícího se sexu. Zklamání. Tyhle autorky mi nesedí, je to nuda, člověk si nějak k hrdinům knihy nevytvoří vztah. Každopádně pokračování oželím, stejně tak jako další knihy tohoto dua.

rampapa
10.06.2020 5 z 5

Božská kniha miluju tyhle knížku. Mám ráda tuhle autorku a těším se až si přečtu další díl.

gudaska
07.06.2020 4 z 5

Erotický román u kterého vypne snad každá z nás a nechá se unášet dějem ;)

Dudek25
03.06.2020 5 z 5

božský bastard no je to kniha kde je převážně vše o sexu a vše začne sexem mě se kniha líbila někdy sem si říkala že se bennet choval jako pitomec ..ale když sem četla poslední kapitolu říkala sem si jak rychle sem to stihla jedním dechem přečíst líbila se mi vác než padesát odstínů

Zuzka12627
01.06.2020 3 z 5

Čekala jsem tedy více, ale je to erotický román nemůžu čekat velký příběh, ale na odpolední oddechové čtení se tato kniha hodí.

ElikaS
29.05.2020 4 z 5

V rámci žánru je to ryze průměrná kniha, která je sice čtivá, ale ničím zajímavá.

klaraj093
26.05.2020 4 z 5

Nejsem zastánce ženských románů, ale sem tam si ráda přečtu něco ostřejšího. Neříkám že tato kniha byla, ale účel lehkého čtení splnila. Příběh mě dost bavil, kniha byla čtivá.

FairyD.
29.04.2020 5 z 5

Jednoducho božská kniha. Hlavné postavy a ich príbeh vás jednoznačne dostanú.

Askarinka
29.04.2020 3 z 5

Pohodová oddechová jednohubka... Jako jo, je to sex, hádky, sex, sex, mega hádka a pak konec, ale proč ne....Občas člověk potřebuje něco u čeho nemusí moc přemýšlet.

Acnaj
29.04.2020 3 z 5

Přečela jsem ji za pár hodin, v podstatě je to nenáročná oddychovka... Z větší části jde jen o popis sexuálních scén dvou lidí ve stylu: "Odi et amo.". Takové letní čtení pro ženy.

knihomolka78
25.04.2020 4 z 5

Chloe a Bennett - asistentka a šéf. On dominantní, stále nespokojený a náročný blb, který místo aby se její přitažlivosti postavil nějak důstojně (ať už by ji chtěl nebo nechtěl), řeší ji nesmyslným úkolováním a provokací. Ona inteligentní, pracovitá a zdánlivě klidná blbka, která se nechá ponižovat a pak ještě ohnout přes stůl… Dobře, chemie, ale mohla odolávat déle, než prvních pár stránek, dala se moc lacině a rychle. Vždyť ten chlap byl úplnej kretén a pak najednou zase nebyl… No a pak už to bylo jen o sexu. Neříkám ale, že se to četlo špatně.