Bludný Holanďan

Bludný Holanďan https://www.databazeknih.cz/img/books/10_/100524/bludny-holandan-100524.jpg 4 25 5

S typickým anglickým humorem vyprávěný "skutečný" příběh Bludného Holanďana, nechybí zápletka téměř kriminální, láska (dokonce opětovaná) a akční scény, na nimiž J. Bond slzí závistí... Vtipné a odpočinkové čtení.

Literatura světová
Vydáno: , Talpress

Flying Dutch , 1991

Damato
07.11.2018 5 z 5

tento způsob humoru zdá se mi velice vhodný... ale nemyslete se, že se jedná o nějakou strohou oddychovku - občas musí zasáhnout i mozkové buňky, pokud tedy nějakými disponujeme... :-))))))))))
A to mě ke knížce přivedl pouze její název : Bludný Holanďan" - protože kdo tohle nezná, že???

Bulba
17.03.2017 5 z 5

Typický Holt. Kdo má rád "suchý" anglický humor, tomu se bude kniha líbit.

bikerbm
26.05.2015 3 z 5

Já tedy nadšení z knihy mých dvou předchůdců v komentářích až tak moc nesdílím. Nepopírám že sem tam v knize byla nějaká světlá chvilka a já se zasmál,ale většinu děje jsem se dost nudil.

Čtec
11.06.2014 5 z 5

Příjemná, milá knížka, stejně jako její dvojče - co do žánru - Čekal jsem někoho většího. Je škoda, že další knihy, než ty tři (s Písní pro Nerona), v češtině nevyšly. Že by měly tak malou prodejnost? Já bych si další určitě koupil.

Alma-Nacida
22.02.2012 4 z 5

Zasmála jsem se, hlavně narážkám na hudebního skladatele Richarda Wagnera - antiroyajalistu. A vážně - kdo to vlastně řídí světovou ekonomiku? :-)

mýty a legendy humor dobrodružství anglický humor

Tom Holt
anglická, 1961