Berserk 9

Berserk 9 https://www.databazeknih.cz/img/books/49_/494731/bmid_berserk-9-6UE-494731.png 5 65 4

Berserk série

Guts je pryč a ponížený Griffith sáhne k radikálnímu řešení. Riskuje tím však vše, co do té doby získal, a případný neúspěch může řádně zkomplikovat život nejen jemu, ale i Jestřábům těšícím se na povýšení...

jirijanovotny
08.08.2023 5 z 5

Hrdinové si jdou vlastní cestou boje a utrpení. Cestou, která z nich udělá to, co budou po zbytek příběhu.
A taky si pořádně zaje*ou.

Překlad super, ale jedno slovo mě dost pobavilo. Vzpurník! V angličtině The Struggler - bojovník / zápasník. V japonštině bohužel nevím, ale ten Struggler tam pasuje dokonale. Vzpurník zní spíše komicky.

Dragonian
15.03.2023 5 z 5

Stupňuju se napětí a začíná z toho být nejenom pořádná řezničina. Takhle nějak si představuji mangu pro dospělé čtenáře.

KubaHanzelin
25.11.2022 5 z 5

Tak ok, tento díl už si ten plný počet určitě zaslouží, mělo to všechno, co tyto série ztrácí po prvních pár dílech, těším se co bude dál

GoodGames
03.10.2022 5 z 5

Máme tu už deviaty diel a fascinujúce je, že zatiaľ všetky boli perfektné a len sa utvrdzujem v tom, že je to jedna z mála sérií, kde je spoľahnutie, že jednoducho dostanete každým dielom kvalitné čítanie. Znovu sa dej zamotáva, Griffith spraví neuvážený čin a odsúdi tak Jastrabov na smrť. Výrazne sa tu pritvrdzuje v erotike, postavy odkrývajú svojich vnútorných démonov, znovu sa dočkáme súboja jeden na jedného a Griffitha uvidíme v nečakanej polohe (doslova).

manga dark fantasy fantasy

Kentaró Miura