Berserk 8

Berserk 8 https://www.databazeknih.cz/img/books/48_/487911/bmid_berserk-8-7B0-487911.png 5 67 5

Berserk série

Bitva o Doldrey pokračuje, ale nebezpečí ze strany Gennonových vojsk není to jediné, čemu bude muset Guts čelit. Ostatně i Griffith se pouští do velice riskantní hry, která se Jestřábům nakonec nemusí vyplatit – obzvláště dojde-li na dvorské intriky...

Literatura světová Komiksy
Vydáno: , Crew

Berserk, Vol. 8 , 1994

jirijanovotny
26.04.2023 5 z 5

Griffith i Guts se rozhodli zatočit se svou minulostí.

Griffith zlikvidoval svědka o jeho krátké, zato velice úspěšné dráze gay prostituta. A Guts se rozhodl podat výpověď. Ve vší rozhodnosti to zapomněl prodiskutovat se zaměstnavatelem a ten si to nechce nechat líbit.
Ono není moc fajn, když se o výpovědi jeho zaměstnance dozví šuškandou ve firmě. Nebo když mu to nějaká slepice běží vykvokat přímo do ucha a zburcuje při tom půlku firmy.

Takže si chlapci poměří meče. A ten s menším to holt vždy projede. Tak už to chodí.

Z Gutse se tedy stal plnohodnotný volnonožec. A Griffith to těžce nese. Jeho nejvýdělečnější zaměstnanec vzal roha a tak bude muset více makat on sám. Tak už to chodí. Dalšího podobného Gutse nenajde, i když předtím mohl klidně tvrdit, že na jeho místo čeká dalších dvacet (ne že by to tvrdil, ale mohl by).

KubaHanzelin
19.11.2022 4 z 5

Původně jsem chtěl dát 5*, ale něco málo mi tam chybí, asi nějaký ten wow efekt. Vzhledem k tomu, že o některé postavy nemusíte mít strach trochu podkopává napětí, ale jinak moc dobré..

GoodGames
02.10.2022 4 z 5

Berserk 8 síce patrí zatiaľ k tým slabším dielom, ale stále je to na veľmi vysokej úrovni. Akcia je tentokrát len pár strán na začiatku a na konci a medzi tým sú hlavne intrigy z kráľovského dvora. Je to však veľmi pútavo napísané a z Griffitha sa stáva poriadna zrůda. Miura je majstrom dusivej atmosféry.

SedllY
24.04.2022 5 z 5