Tajemství

Tajemství https://www.databazeknih.cz/img/books/27_/276161/bmid_tajemstvi-wto-276161.jpg 4 1259 174

After série

Tessa a Hardin jeden bez druhého nedokážou existovat. A zároveň nejsou schopní žít spolu. Poté co Tessa potkala po celých devíti letech svého otce, všechno se v ní svíjí a přehodnocuje své dosavadní vztahy k blízkým. Přestože Richard pije a stal se z něj bezdomovec, chce se s ním Tessa sblížit a lépe ho poznat. Ukazuje se však, že pití není jeho největší problém. Tessa se rozhodne využít příležitost a splnit si tak sen, který v sobě dlouho nosila – sen o novém životě v Seattlu. Jak má ale sdělit Hardinovi svoje rozhodnutí, když předem ví, že s ním nebude souhlasit? Zvlášť když by si ze všeho nejvíce přála, aby se přestěhoval s ní? Hardin reaguje typicky „hardinovským“ způsobem a pokouší se Tessino stěhování všemožně překazit. Ale místo aby si ji tím udržel, málem ji ztratí… Třetí kniha z úspěšné série AFTER, která se stala literárním fenoménem všech dob a dočkala se více než miliardy přečtení online.... celý text

Literatura světová Pro děti a mládež Dívčí romány
Vydáno: , Yoli (ČR)

After We Fell , 2014

Kniholenka9
08.10.2021 3 z 5

Tessa s Hardinem nejsou schopní žít spolu, ale bez sebe také ne. Rozkrýváme další rodinná tajemství. Tessa se snaží najít cestu ke svému otci, který je bezdomovcem a alkoholikem.

Kniholapka
17.09.2021 3 z 5

Po zklamání z druhého dílu to ten třetí trochu vylepšil. Těším se až uvidím i filmové zpracování. Nicméně třetí díl, ač přes tloušťku, mě začal bavit. Ano kniha je rozsáhlá, opět jsou zde rozchody, hádky, usmiřování a naděje, že už jich bude méně. Což se vlastně nestane...dle mého to v toxickém vztahu bez nich nejde. Líbí se mi nová tajemství, která vyplouvají napovrch a jsem zvědavá na další díl.

Lenča411
10.09.2021 5 z 5

Mé hodnocení bude pravděpodobně dost ovlivněné filmovou adaptací, kterou jsem viděla dříve, než jsem přečetla knihu a jsem za to neskutečně ráda, protože se mi opět potvrdilo, že některé příběhy je lepší prvně vidět, a až poté číst, aby člověk filmem nebyl nakonec zhusený a zklamaný. Film mě nudil. Kniha mě nutila se smát, nevěřícně kroutit hlavou, byla vzrušující a plná napětí, stránky mi ubíhaly pod rukama. Není to žádný výkvět moderní literatury, rozhodně se vždy budeme bavit o knize jako o brakové literatuře. Ale přesně to jsem od ní čekala a dostala mírou více než vrchovatou. Jsem spokojená a těším se na další díl. (který tedy musí počkat do chvíle, než ho uvidím tentokrát už asi ani ne v kině... Ale tradice se musí dodržovat.)

Jita160
11.08.2021 2 z 5

No konečně musím uznat,že se to ve třetím díle trochu,ale opravdu jen trochu rozjíždí.
Hlavní hrdinové jsou sice pořád na ranu...jsou spolu vzápětí už zase ne, děsně mě to prudí,ale rozkrývá se tam rodinná zápletka.
To je snad jediný důvod proč budu pokračovat.

clarkens
05.07.2021 3 z 5

Na mě až moc rozchodů a hádek a následných znovu usmíření. Pořád člověk doufá, že se Hardin začne chovat jako člověk, aby se za něj Tessa nemusela stydět, to se bohužel nestane. V příběhu se ale odkryvaji paralelně další rodinná tajemství.

Mandy412
25.06.2021 2 z 5

Jak zde všichni zmiňují, už je to to samé pořád dokola. Říkala jsem si, že na těch 700 stran musí být snad nějaký zlom, ale nebyl. Je tam sice vidět "dozrávání" hlavních postav, ale na další díl už nejdu, stejně víme, že budou nakonec zase spolu.

neubam02
04.05.2021 5 z 5

Láska, hádka, usmíření, hádka, usmíření... a znovu... Celkem už známý scénář. Kde Hardin furt bere všechna ta tajemství? Ale když už by člověk řekl, že se začne nudit, tak v polovině knihy přijde pořádný šok.

Ronnieve
03.05.2021 4 z 5

Tak abych pravdu řekla, minulé díly mě bavily více. I přesto, mě kniha uchvátila. Konečně tajemství se dalo uhodnout i z posledních stran i tak mi to vyrazilo dech. Tento díl obsahuje hodně zvratů. Nevím ale proč, na nějakou dobu jsme knihu odložila, asi těch hádek už na mě bylo moc. I tak se ale jedná o jednu z mých nejoblíbenějších sérií.

Lucyk01
18.04.2021 3 z 5

Další recenze na 3 díl slavné série After. Předešlé díly mě tak neuchvátily a myslela jsem si, že tenhle nebude jiný už vzhledem k počtu stránek. A "ejhle" bylo to o dost lepší. Pořád tam byly věci, které mě vadily jako u minulých dílů, ale tentokrát tam bylo hodně zvratů, které jsem nečekala. Uprostřed, ale i na konci. Proto dávám docela vysoké hodnocení, zatím nejlepší hodnocení, co jsem vůbec dala v téhle sérii. Začátek byl podobný jako první a a druhý díl, e asi v polovině se to trošku rozjelo a konec byl mnohem lepší. Hardin mě ze začátku štval, ale potom byl zase v pohodě. Bylo to s ním jako na houpačce. To samé u Tessy. Nebyla tak naivní jako předtím, ale někdy se chovala úplně debilně. Zatím asi nejlepší díl v sérii. Jsme zvědavá na další díly, ale teď si dám od After pauzu a jdu na jinou knihu. A až na konci února se vrátím k After. Knihu doporučuji i nedoporučuji. Myslím si, že každý by si měl udělat svůj názor na tuto sérii. Ale když se rozhodnete pro přečtení série, počítejte s tím, že to bude stát trochu mučení, potu, slz a námahy. Jinak hezké počteníčko. ️

Amy05
15.04.2021 1 z 5

(SPOILER) 1⭐️/5⭐️
Je to tady, další recenze na After, upřímně, musela jsem si přečíst nějaké komentáře na Databázi knih, abych si vzpomněla co je hlavní téma této knížky, protože jsem knížku četla před dlouhou dobou. Ohledně postav jsem se hodně rozepsala v recenzi na první díl, takže pokud vás to zajímá, koukněte tam, nic se nezměnilo, no…, možná moje nenávist k nim ještě vzrostla. Celých 700 stránek se v knížce řeší pomalu jenom to, že se Tessa chce stěhovat do Seattlu, jenomže Hardin nechce, jakože faaaakt nechápu Hardinovy myšlenkové pochody, za celou knížku neřekl jediný rozumný důvod, proč se nechce s Tessou přestěhovat, když je to jeho životní láska a udělal by pro ni všechno, ale přestěhovat se s ní do jinýho města, i když ho tam vlastně nic nedrží, protože jeho vztah s kamarády už není to co býval, školu bude dokončovat a jde dělat i dálkově, to prostě nejde. MILUJE TESSU, udělal by pro ni udělal modré z nebe, ale když s ní tak hrozně chce být, tak proč se s ní nepřestěhuje, místo toho za jejími zády ji schválně zruší její domluvené bydlení, což mu Tessa samozřejmě zase odpustí, nechápu…. V téhle části vyjde na povrch pravda o jedné postavě, Steph, že vlastně nenávidí Tessu a že vlastně Molly není zas až taková kráva. To co chtěla Steph udělat bylo fakt hnusný a stejně jako u všech postav v této sérii, nechápu ty myšlenkové pochody, prostě co???? Knížka se jmenuje tajemství, který se reálně odhalí doslova v poslední větě a jako já jsem to uhodla, tak nějak mi to došlo, když se to tam pořád tak omývalo. Tohle jsou věci, které jsem zde chtěla zmínit ohledně After: Tajemství, za sebe vám tuto sérii doporučit nemůžu, ale toto je pouze můj názor a jsem ráda, že tolik čtenářů miluje love story Tessy a Hardina, protože i když se mi knížka nelíbila, autorce muselo dát hodně práce napsat tuto sérii.

Voltík
11.04.2021 2 z 5

Tak nevím, ale tenhle díl mi přišel víceméně zbytečný. Sem tam se objevila zajímavější část, ale na tak obsáhlou knihu jich nebylo zas tak moc. První díl byl super a nemohla jsem se odtrhnout. Druhý slabší, ale pořád ještě dobrý. Zato třetí se mi občas dost táhl a trvalo mi poměrně dlouho ho přelouskat. Tak snad bude ten čtvrtý lepší...

jaja10
10.03.2021 4 z 5

Ale jo, lepší než dvojka....

Ivet_V
04.03.2021 2 z 5

Konečně dočteno. Hrozně se to táhlo a nic moc se tam nedělo, až na pár výjimek. O proti předchozím dílům tam bylo hodně sexuálních scén, možná protože to je tlustší knížka, ale i tak jich tam na mě bylo moc. Ale musím uznat, že to tajemství mě překvapilo.

houdkic
09.02.2021 3 z 5

Na After me bavi nejvic to, ze je to odpocinkovy a clovek u toho nemusi premyslet. Tenhle dil jsem ale cetla pres pul roku, protoze to bylo zhruba od pulky hrozne nudny.

Pak se to uz konecne rozjelo, ale i tak jsem se musela chvilemi premlouvat, abych ve cteni pokracovala. Konec me ale hodne prekvapil, takovy zvrat jsem necekala.

Jediny negativum je to, ze tenhle dil je nejtoxictejsi. Hardin je k nevydrzeni. Rozmazleny fracek, ktery si mysli, ze muze vsechno a Tessa je taky prihloupla, ze sebou necha tak manipulovat.

Lunacief
09.02.2021 5 z 5

Napínavé, lechtivé a hlavně perfektně propracované čtení.

Vendy1993
04.02.2021 3 z 5

tak jako nevím co k tomu ještě dodat....komentář jsem už napsala k první knížce a vlastně se hodí na celo sérii ;) pohodové čtení když nemáte co dělat a chcete si odpočinout od těžkých myšlenek a věcí kolem Vás ;) teď už jen ctrl+c a pak ctrl+v a hodit to do zbytku série ;)

Andynka
04.02.2021 4 z 5

Rozhodla jsem se, že dám této sérii ještě šanci. Nemám ráda rozečtené série. A taky jsem si říkala, do třetice všeho nejlepšího.
A tím jsem se nemýlila. Tohle byl naprosto překvapivý díl, který mě vážně bavil a chtěla jsem pořád jen číst.
Konečně asi autorka pochopila, že to chce pár změn. Tedy jsme změnili prostředí a nakoukneme do Seattlu. Přibude nám i nějaká ta nová postava. A konečně se ukáže pravý charakter starých postav, který se už moc v tom to příběhu neobjevují.
I naši hlavní hrdinové zde konečně trochu dospívají a pochopili, jak se mají lidi chovat. A celé mi to přišlo trochu rozumnější, než ty předešlé díly.
Jasně, tahle série navždycky zůstane naprostou oddechovkou, ale je to oddechovka, kterou zhltnete velmi rychle. Je opravdu čtivě napsaná a vždy je zakončena nějakým velkým zvratem.
Dokonce jsem tomuto dílu chtěla dát 5*, ale jelikož jsem slyšela, že 4 díl je nejlepší, tak si to ještě šetřím.

barboras1
03.02.2021 3 z 5

Po více než roce jsem ji konečně dočetla. Musím říct, že jediné pozitivum na tom je to, že mě to vlastně baví, a že je to skvěle napsané. ALE! Je to extrémně přitažené za vlasy a já potkat takového kluka, tak utíkám sto kilometrů daleko. Tak sobecký, tak tvrdohlavý, tak... Musela bych použít hodně sprostých slov.
No ale i tak mě to zvláštním způsobem baví. První díl byl super, ale u něj jsem měla skončit. Ostatní jsou po nějaké literární stránce (pokud tam vážně nějaká je) úplně mimo. Více asi doporučuju filmy. Ty zbožňuju. Takové malé Quilty Pleasure.

Pettra21
12.01.2021 5 z 5

Perfektní

Jani23
15.12.2020 5 z 5

Opět další díl od kterého jsem se nemohla odtrhnout. Pro mě krásné čtení.