Tajemství

Tajemství https://www.databazeknih.cz/img/books/27_/276161/bmid_tajemstvi-wto-276161.jpg 4 1259 174

After série

Tessa a Hardin jeden bez druhého nedokážou existovat. A zároveň nejsou schopní žít spolu. Poté co Tessa potkala po celých devíti letech svého otce, všechno se v ní svíjí a přehodnocuje své dosavadní vztahy k blízkým. Přestože Richard pije a stal se z něj bezdomovec, chce se s ním Tessa sblížit a lépe ho poznat. Ukazuje se však, že pití není jeho největší problém. Tessa se rozhodne využít příležitost a splnit si tak sen, který v sobě dlouho nosila – sen o novém životě v Seattlu. Jak má ale sdělit Hardinovi svoje rozhodnutí, když předem ví, že s ním nebude souhlasit? Zvlášť když by si ze všeho nejvíce přála, aby se přestěhoval s ní? Hardin reaguje typicky „hardinovským“ způsobem a pokouší se Tessino stěhování všemožně překazit. Ale místo aby si ji tím udržel, málem ji ztratí… Třetí kniha z úspěšné série AFTER, která se stala literárním fenoménem všech dob a dočkala se více než miliardy přečtení online.... celý text

Literatura světová Pro děti a mládež Dívčí romány
Vydáno: , Yoli (ČR)

After We Fell , 2014

tynka65
24.10.2016 3 z 5

Pro mne zatím nejslabší díl. Konec mne nenechal s otevřenou pusou dokořán tak jako všechny předešlé knížky. Dočteno jen proto, že knížky nikdy nenechávám nedočtené ... Uvidíme jak 4.díl změní mé hodnocení :)

Booker
08.10.2016 5 z 5

Dějově je kniha trochu slabší,ale to se dá očekávat, když je víc dílů. Nicméně vývoj postav pokračuje a líbí se mi, že se člověk dokáže změnit a zabojovat s vlastním osudem. Dávám palec hore

Chladnetka
23.08.2016 4 z 5

Druhý díl slabší, ale tento bych srovnala s tím prvním. Už to nebylo jenom o tom, jak Hardin Tessu naštve, a ta mu všechno nakonec odpustí, ale mám pocit, že se posunuli kousek kupředu. Zvrat na konci nečekaný, tak jsem zvědavá, jak to celé dopadne. Co se knize nedá absolutně upřít, je její čtivost!

todilka
09.08.2016 3 z 5

Knížku jsem četla (resp. knižní seriál) na wattpadu už dříve v aj, znovu jsem si ji dala v češtině zejména kvůli čtenářské výzvě.
Tři hvězdy - 1D, Landon a čtivost!!
Co dodat? Příběh pokračuje a zároveň nepokračuje, Tess i Hardin se mění i nemění, ale stejně prostě, ať mě to točí sebevíc, musím číst dál :-) A to je třeba ocenit...
Pro všechny fanynky, těšte se na závěr a užijte si tento příběh, který dal inspiraci dalším x autorkám začít psát a tvořit své romantické story (viz. wattpad) :-)
*čtenářská výzva 2016: Kniha od autora mladšího 30 let

zmrzka88
06.08.2016 5 z 5

Přečteno...ale už ne s takovou "vervou" jako třeba první díl.

Evickar
23.07.2016 3 z 5

Pořád tak nějak přemýšlím, kolik hvězdiček mám dát. Je to tak na 3,5. Hádky a chyby obou hlavních postav se neustále opakují. Už jsem so říkala, tak už se rozejděte, Tesso, zkus to už konečně s tím Zedem, stejně po tom všichni tajně touží. Když už si říkám, že víc problémů snad ani už nemohou řešit, tak se objeví další a nakonec nezbyde v celé knize žádná normální obyčejná postava, která by si neprocházela nějakým těžkým obdobím. Hodnocení přidám asi po čase. Kniha mi ale opravdu rychle utíkala. Dobře se čte. Líbí se mi, že autorka zůstala u obou pohledů. Hardinův pohled je pro mě stále zajímavější. Ale opravdu ta kniha musela bý tak dlouhá?

Karolína18
19.07.2016 5 z 5

Knížku jsem zhltla za dva dny a rozhodně času, u ní stráveného, nelituji. Třetí díl byl rozhodně zdařenější než ten předchozí a vážně se nemůžu dočkat pokračování!
Naprosto zbožňuji oba hlavní hrdiny a konečně jsem s Tessou došla takového spříznění duší, že už neupřednostňuji Hardina, ale v hádkách se stavím stejnou měrou i na její stranu.
Totálně ujíždím na Hardinových menstruačních vtípcích, směju se tak, že si všichni kolem ťukají na čelo.
Většinou mě v příbězích začne často nudit děj skládaný pouze z přesýpacích hodin, kdy se hrdinové jen stále hádají a usmiřují, ale Hardin s Tessou si mě naprosto získali už v prvním díle a já jsem vděčná, že můžu prostřednictvím splněného snu Anny Todd sledovat vývoj jejich vztahu a osobností.
Svým způsobem ale autorku nesnáším. Jak mi tohle mola udělat?!

Jaruce
06.07.2016 4 z 5

Opět mě další díl bavil, jen bych ho trochu zkrátila a proto o to dávám o jednu hvězdičku méně, ale ten konec vlastně nekonec, už se nemůžu dočkat pokračování, které bude Až v srpnu.

Nikita5
24.06.2016 5 z 5

Nemůžu se dočkat dalšího dílu. Jsem velice nadšená :)))

janesy
20.06.2016 5 z 5

Skvělé čtení a konec? Ten jsem ani nevím jak od 2. třetiny tušila :). Jsem zvědavá, jak jejich vztah dopadne, no musíme to vydržet do srpna, kdy vyjde další díl.

CHESS
02.06.2016 4 z 5

Vůbec jsem se od děje nedokázala odtrhnout. Někdy to sice bylo vyčerpávájící - například snášet jejich hádky a neuspořádané emoce - pořád nahoru a dolů. Ale jako celek úžasný! Velice příjemná oddechovka :D

dudunka
01.06.2016 5 z 5

Od knížky jsem se nedokázala odtrhnout! Další vlna emocionální exploze mě úplně zavalila :D neuvěřitelně čtivé už aby byl další díl :)

Beatnice
31.05.2016 4 z 5

Dalsi ctivy dil. Na zacatku bych Hardina teda zabila, ale tak od pulky to bylo prijemne cteni. Konec byl predvidatelny. Posledni dil si ale stejne prectu a uz se na nej tesim ;-)

Samira
11.05.2016 5 z 5

Po několika dnech čtení se mi nedostává slov a ani spánku. Když jsem totiž podobně jako u prvního dílu v ranních hodinách dočetla, byla jsem natolik v šoku z rozsahu a dopadu tajemství, že spánek ne a ne přijít. Ale kdo by toho byl po takové emocionální explozi schopen. Ač mi to tak po dočtení druhého dílu nepřipadalo, byl vlastně odpočinkový a připravoval nás na to, co teprve mělo přijít.
Ačkoli si Tessa s Hardinem na počátku hádají, konečně se posouvají vpřed a čtení to bylo více než příjemné, i když nás čekala nejedna vyhrocená scéna a překvapení.
To však bylo nic proti samotnému konci, jehož dopad a souvislosti v závěrečném díle rozloží nejednoho čtenáře. Hned bych se začetla do posledního. Ale bohužel je třeba zatnout zuby a vydržet, bude to nelidské.

Doporučuji!

Recenze v záložkách