Taky nosíte knihy, případně čtečky, všude s sebou?


Reva
Reva 25.06.2013 v 16:07

Já bez knížky už nemůžu překročit práh domova. Beru si ji dokonce i do divadla (třeba když bude moc dlouhá přestávka). Jak to máte vy?

Lensiiee
Lensiiee 25.06.2013 v 16:11

Úplně stejně :-D největší dilema mám, když jdu do kina

pecka02
pecka02 26.06.2013 v 05:13

taky je všude tahám! :) ale třeba takový G. R. R. Martin se docela pronese :)

Sklenička
Sklenička 28.06.2013 v 12:00

Ono to jde i bez knih? :-D

BookJet
BookJet 28.06.2013 v 12:18

Porad jeste nosim papirove knizky, vsude kam jdu. Obcas je to dost tezke, kdyz jsou tluste a v te chvili chapu lidi, co si porazuji ctecku.

zuzulique
zuzulique 28.06.2013 v 15:59

No v mojej taške sa tiež nájde skôr nejaká kniha ako zrkadlo alebo šminky, i keď to tak možno nevyzerá :-))


zoew
zoew 28.06.2013 v 16:55

Já toho docela dost přečtu u zubaře. Nikdy nevím, jak dlouho tam budu muset čekat a sedět jen tak na prázdno v čekárně mi zvyšuje nervozitu, tak si čtu a zapomenu, co mě čeká. Do kina nebo divadla bych sebou knížku asi nikdy nebrala, ale jinak snad kamkoliv. A nejlepší počteníčko bez rušení a rozptylování je pro mě na dovolené u vody.

zuzulique
zuzulique 28.06.2013 v 17:34

Jakže do kina a do divadla nie? Tak ja tam cestujem mhdčkou a tam čítam najviac :-D Snáď nebudem polhodinu kukať do blba alebo na cestu, ktorú som videla už toľkokrát :-))) A k zubárovi chodím raz do roka na preventívnu prehliadku a mám takého, kde nečakám veľmi dlho, takže toto zrovna nie je to orechové :-)))

budíček
budíček 29.06.2013 v 15:16

Já je tahám obvykle pokud někam dýl cestuju, tak aby cesta utekla, nebo když vím, že budu někde čekat... jinak se mi tahat nechtějí :)

delena4ever
delena4ever 29.06.2013 v 16:30

Vždycky. Často si beru i dvě knížky, kdybych jednu náhodou dočetla.

whiterose
whiterose 29.06.2013 v 16:46

To já je s sebou nenosím, radši je čtu v klidu doma, to se na to i víc soustředím. Dřív jsem si je ale často brala do školy a četla je v autobuse a ve škole o přestávkách nebo volnějších hodinách, párkrát jsem je četla taky při cestě vlakem. Většinou se mi ale nechce je tahat a pokud např. u zubaře čekám dýl, tak si spíš čtu ty jejich časopisy :)

hrosik3
hrosik3 29.06.2013 v 17:45

pořád mám nějakou v batohu, kabelce, jsem na knížkách závislá :o)

Dáma s hrnstjm
Dáma s hrnstjm 29.06.2013 v 17:50

Do práce už knihy radči nenosím - po nedávné zkušenosti, kdy jsem si vzala s sebou Osamělost prvočísel s plánem, že ve volných chvilkách přečtu pár prvních stránek, abych zjistila, o čem to vůbec je. Dopadlo to tak, že jsem přečetla prvních 200 stran, a to i v době, kdy jsem měla dělat úplně něco jiného a čtení bylo na úkor práce - to už nechci dělat, práci sice lehce doženu, ale není to moc férový přístup! :) Takže knihy s sebou moc nenosím, všude chodím pěšky a za chůze radči moc nečtu (kdo nosí podpatky, jistě chápe), do divadla a kina nosím psaníčka, takže kniha by byla zavazadlem navíc a stejně - manžel by se za mne asi hanbou propadal, jak ho znám :)

domov
domov 30.06.2013 v 07:43

Mám e knihu a je mým společníkem .Cestuji do zaměstnání vlakem a zde jí plně využiju.
Zrovna tak při čekání. Doma čtu klasickou knihu ,neboť mám knihy oboje .Klasickou knihu
mám stejně nejraději a knihy kupuji stále ,což mé okolí nechápe.

Ronin Roujin
Ronin Roujin 30.06.2013 v 10:15

denodenně sebou nosím nenosím jen jednu knihu ale zhruba takových 30 - 50 (pro jistotu), jen když jdu do hospody, tak jdu jen s jednou knihou (v telefonu)

Bublinka.
Bublinka. 01.07.2013 v 09:19

ebook nosím skoro všude:) je pro mě vážně praktický - dočtu knihu, mám zásobu dalších, nezmuchlá se v kabelce...

MonisPop
MonisPop 07.07.2013 v 20:04

Většinou ano, proto se už moc těším až si pořídím čtečku a nebudu se muset tahat s celou těžkou knihou.

Petruše90
Petruše90 08.07.2013 v 14:21

Já též. Kam se hnu, kniha musí se mnou :D Horší je to s tlustými knihami, přemýšlím, že si ještě pořídím čtečku, ale to už nebude to pravé ořechové. Kniha je kniha :)

BooksLucyKing
BooksLucyKing 23.07.2013 v 00:36

Knížky sebou beru jen když vím, že opravdu budu někde trčet dýl, což se často nestává, i šalinou všude to mám kousíček, takže se mi to nechce tahat. Spíš si ji beru k vodě, na pláž, na cestu v autě dlouhou. Ale takový to běžný fungování denodenní mimo domov tam ne.

MarieAnnaSarah
MarieAnnaSarah 08.09.2013 v 23:30

Já vždy měla knížky sebou na každém kroku, proto jsem uvítala dárek k vánocům v podobě tabletu, kam jsem si všechny knížky nahrála. Jsem bohužel takový maniak, že i na sebekratší cestu jsem nosila v kabelce knížky průměrně tři, vždy jiný žánr, abych je měla po ruce podle nálady. Na jednu stranu je takto naditá kabelka dobrá v případě sebeobrany, na druhou se to celkem proneslo. Takže teď funguji dvojmo, knížky čtu doma, e-booky venku, není to sice ono, ale je to pohodlnější :)

Klarv
Klarv 16.09.2013 v 19:37

Já si koupila čtečku a mám ji pořád v batohu spolu s knížkami, pouzdrem a sešity :D. A jak přijdu domů, tak mi na stole leží papírové knihy z knihovny. :)

Val
Val 06.10.2013 v 19:08

Ano, knihu mám neustále v kabelce. Mám to štěstí, že můžu občas číst i v práci, čtu v dopravních prostředcích, v čekárnách u lékařů, na úřadech... Prostě všude .

Text příspěvku byl upraven 09.10.13 v 19:59

pajonek
pajonek 06.10.2013 v 20:31

...už sebou žádnou knihu nenosím a nikdy nosit nebudu....max nějaký komiks, protože jsem zahlcen množstvím dobrých komiksů....knihy zásadně ve čtečce již 9 měsíců ....doma sem tam vezmu knihu papírovou /NOVINKU/, ale jen ty , které nemám ve čtečce .... bože, ani nevím, že ji držím...marodil jsem 6 týdnů, přečetl jsem asi 25 knih, když si představím, že bych je měl všechny držet v ruce a listovat....

Lilithen
Lilithen 09.10.2013 v 19:34

Když jedu vlakem do školy, knihu si beru vždy, bez ní bych byla jako bez ruky. :)

Muflonius
Muflonius 17.10.2013 v 12:03

Než odejdu z domu přemýšlím kterou knihu si vezmu v nejhorším případě mi něco ujede. Bez knihy ani krok.



Vložit příspěvek