Taky nosíte knihy, případně čtečky, všude s sebou?


en.bee
en.bee 17.12.2014 v 10:33

Klasicka kniha je proste kniha,no, te se nic nevyrovna :) knihu nosim vsude. Uz jsi pripadam jakRory v Gilmorovych devcatech, jak si sebou brala tri knihy a nevlezly ji do batohu, tak se ji mama plala, proc si jednoduse nevezme jen jednu, ona ji na to odpovedela, ze chvili bude mit chut na zivotopis, pak na roman, tak proto potrebuje obe...a pak malem zapomela ucebnici doma..tak nejak to mam ja.

Marika Vanova
Marika Vanova 17.12.2014 v 16:08

Ano, knihu si beru většinou všude, co kdyby se našlo jenom trošička volného času a tu bych zbytečně promarnila.

Text příspěvku byl upraven 17.12.14 v 16:28

sfaticata
sfaticata 19.12.2014 v 15:10

Jo, všude. I když jdu s dcerou na procházku. :-) Ona chodí pomalu, u všeho se zastavuje, vše zkoumá a půl hodina čtení je na světě.

SpecNaz
SpecNaz 20.12.2014 v 16:31

Jo nosim si knizky s sebou skoro vsude a nekdy to je asi i spolecensky nevhodny (kdyz se na navsteve stoci diskuze k politice apod. tak se zasiju a ctu si :D )

lugh
lugh 21.12.2014 v 18:53

Knihy a v poslední době i čtečka mě provází všude. Občas se sice začtu tak, že nevnímám okolí, ale není to na škodu. Spíš naopak.

Text příspěvku byl upraven 21.12.14 v 18:53

keri.H
keri.H 22.12.2014 v 15:45

SpecNaz: Tak na návštěvě jsem si ještě knihu nevytáhla. :D Ale ono někdy by to asi bylo lepší, než poslouchat některý věci. :D


keri.H
keri.H 22.12.2014 v 15:46

lugh: Taky to tak mám a jak říkáš, není to na škodu. :) Pak aspoň nevnímám ty blbosti, co lidi povídají v autobuse. :D I když někdy se to ani tak přeslechnout nedá. :D Ale ještě větší výhodu to má tu, že pak se lidi neodváží tě vyrušovat a mluvit na tebe, což když nečtu, tak se mi párkrát stalo, že se se mnou bavili. :D

lugh
lugh 22.12.2014 v 16:00

keri.H: Škoda, že člověk nemůže číst i ve chvílích kdy skutečně nechce s nikým mluvit. Například v zaměstnání s nadřízeným, to by myslím šlo realizovat pouze jednou. :)

newtory
newtory 22.12.2014 v 17:34

Priznávam sa, že mám podobný "problém". A celkom najhoršia je tá dilema, keď sa niekam ponáhľam a mám rozčítané niečo väčšie "neskladné" prípadne niečo, čo je mi ľúto ťahať po vreckách, alebo v batohu, aby sa to nepoškodilo. Vtedy sa musím rýchlo rozhodnúť pre niečo vo vreckovom prípadne rezistentnom formáte.
Čítanie v čakárňach, na lavičkách, počas prestávok, čakajúc v rade, v MHD, vo vlaku, v diaľkovom autobuse, počas chôdze, v kaviarňach, reštauráciách, pri vode, v lese...
Raz som počas neočakávanej snehovej fujavice v horách takmer ukončil svoju pozemskú púť, ale keď nad tým premýšľam spätne nemohlo to byť až také zlé, v batohu som totiž mal so sebou Kacířske eseje Jana Patočku.
Skrátka čítam všade kde sa len dá a niekedy aj tam, keď sa nedá.

keri.H
keri.H 23.12.2014 v 09:38

lugh: Jo to by bylo fajn, ale jak říkáš, to by si mohl udělat opravdu jen jednou. :)

lugh
lugh 23.12.2014 v 10:12

keri.H Někdy mám chuť to zrealizovat, pokud se k tomu odhodlám dám vědět. :)
Zatím, ale v práci musím číst ilegálně.

Vivien Viktoria
Vivien Viktoria 26.12.2014 v 20:56

Ja ctu vsude i ve skole cez hodiny proste stale.
knihu nosim kade chodim :)

Anna 13
Anna 13 18.01.2015 v 15:52

Uživatel svůj příspěvek odstranil.

lugh
lugh 18.01.2015 v 16:57

To je svatá pravda, čtečka vůni knih nenahradí. Na druhé straně, dřív jsem se také vyjadřoval stejně, pak jsem ji dostal darem. Dlouho jsem se s ní sžíval. Dnes mi v mnohém usnadňuje cestování. Už s sebou nevozím těžké, neskladné knihy - těch si užívám doma. V pohodě si uložím do kapsy čtečku a jedu. Knihy, ovšem pro mne zůstávají číslo 1.

Majča Mishix
Majča Mishix 25.02.2015 v 19:11

Ano i když se mi špatně čte v hluku!



Vložit příspěvek