Bazar - stává se vám to také??


siena
siena 22.11.2020 v 21:26

Však já věděla, že se nakonec podělíte, že si nenecháte ujít příležitost:)

Lenka.Vílka
Lenka.Vílka 22.11.2020 v 21:29

Bamba: to si nemyslím. Tady všichni přece "vykladali" správně, jak bylo řečeno. Zdejší bazar je v pořádku a žádný monkey bussiness ;)

Lenka.Vílka
Lenka.Vílka 22.11.2020 v 21:35

Sieno: myslím, že je to pro vás lichotka. Vy by jste uštěkala i mrtvýho, aby se odplížil z hrobu na jinej hřbitov :D

mariva
mariva 15.03.2021 v 20:49

Dnešní nová zkušenost:
Objednávka od Petr899 s tím, že by si pro knihu zítra přijel osobně. Odepsala jsem, ale odpověď už žádná.
O hodinu později objednávka na 2 knihy od PavelB12 na dobírku i s uvedenou adresou. Odepsala jsem a najednou se mi to spojilo s předcházející objednávkou (díky DK). Tím jsem zjistila, že Petr už není, změnil se na Pavla a tak jsem si ověřila adresu, kam jsem měla knihy poslat a jak jsem očekávala, v ulici takové číslo není (pokud ho nemá věznice sousedící s posledním domem v ulici).
Nemá dnes někdo podobnou zkušenost? Divila bych se, kdyby se někdo bavil jen na můj účet. V každém případě pozor na tyto 2 profily, oba dnes založené Petr899 a PavelB12.

fes
fes 22.03.2021 v 09:30

Musím bohužel potvrdit slova dalších zájemců o knihy od překupníka s nickem DAVEPP.
Po mém odsouhlasení ceny poštovného žádná komunikace, po týdnu podstatné zdražení knihy.
Naprosto neseriozní člověk, primitivní chování, nelze doporučit.



Vložit příspěvek