Sny které si pamatujete?

recenze

Druhá stříbrná kniha snů (2015) / pája007
Druhá stříbrná kniha snů

Liv je v šoku: Secrecy zná její nejtajnější tajemství. Ale odkud? A co před ní Henry skrývá? Co je to za podivnou postavu, která se potuluje a řádí v nekonečných chodbách snového světa? A proč je Livina sestra Mia najednou náměsíčná? Noční můry, záhadná setkání a divoké pronásledování zrovna nesvědčí dobrému spánku. K tomu se musí Liv vyrovnat se svou nově poskládanou rodinou a intrikánskou babičkou. A faktem, že existují lidé, kteří s ní mají nevyřízené účty. Jak přes den, tak v noci…

Hlavní linka příběhu se začala ztrácet od okamžiku, kd se z Henryho a Liv stal pár.
Jejich konverzace postrádaly kouzlo, které by vyvrátilo skutečnost klasických konverzací teenagerů.
Toto byl asi největší kámen úrazu celé knihy.Dále pro mě byl problém s chováním Liv. Na svůj věk se choval hrozně dětinsky a nevyspěle (ne, vážně nechci znít jako Emily která v jednom kuse péruje Graysona:-))
Většina kdo knihu četli mi říká, že měli problémy s blogem, protože je to "neoriginální způsob jak si udržet pozornost".
Já jsem naopak blog považovala za zpestření a byla to moje nejoblíbenější část jak první tak druhé stříbrné knihy snů.
Jinak kniha byla velmi čtivá stejně jako první díl.
Byla bych ráda, kdybyste měli jiný názor než já, abyste mi to napsali do komentářů.
Díky moc.

Knize dávám 3/5 hvězdiček