Zvěrolékař spisovatelem: James Herriot přehled

Zvěrolékař spisovatelem:  James Herriot https://www.databazeknih.cz/img/books/12_/123025/zverolekar-spisovate-123025.jpg 4 22 22

Autor vzpomíná na svoje dětství se svým otcem spisovatelem Jamesem Herriotem.

Literatura naučná Biografie a memoáry
Vydáno: , Baronet

The Real James Herriot , 1999

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Zvěrolékař spisovatelem: James Herriot. Přihlašte se a napište ho.

katerina3502
22.01.2024 5 z 5

Výborný životopis o pravém Jamesi Herriotovi napsaný jeho synem s velkou pečlivostí, procítěností a láskou k otci. Kdo rád čte Herriotovy knihy, tomu vřele doporučuji i jeho životopis. Dozvěděla jsem se spoustu nových a zajímavých věcí o tomto panu spisovateli, např. že byl i přijat anglickou královnou. Z celého životopisu čiší Alfova laskavost a obětavost ke své práci, přesně jako v jeho knihách má tyto vlastnosti James.

Helena65
11.01.2021 5 z 5

Báječná kniha o báječném člověku. Děkuji

iceVS
08.03.2020 5 z 5

Knihy Jamese Herriota znám takřka nazpaměť. Je to to nejlaskavější vyprávění, navíc plné lásky, a to nejen ke zvířatům, ale i k profesi zvěrolékaře, tak i k místu, kde působil. Nepochopím, že jsem tuhle knihu pět let míjela bez povšimnutí. A vlastně mě nepřekvapila, Alfred Wight nemohl být jiný, to by ani jeho knihy nebyly tak skvělé. Číst tuhle knížku bylo jako vrátit se k milým známým po dlouhé době. Jeho syn mu tímhle dílem vzdal hold, ale pomník si Alf vlastně postavil sám. Milují ho miliony lidí.
Místy hanebně kostrbatá čeština, to je ovšem jiná kapitola. Naštěstí jen místy.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Zvěrolékař spisovatelem: James Herriot v seznamech

v Právě čtených1x