Zoe přehled

Zoe https://www.databazeknih.cz/img/books/40_/401500/mid_zoe-6tW-401500.jpg 4 5 5

Sedmnáctiletá studentka Zoe miluje koně a svůj život. Ten se jí jednoho dne obrátí naruby, když se stane svědkem vraždy. Pachatel se pohybuje ve vysokých politických kruzích a ona se stává nepohodlnou, což rozjíždí kolotoč dobrodružství a nebezpečných situací, nečekaně ale i první milostné vzplanutí. Otvírá se před ní svět, jaký doposud nepoznala. Zoe je bojovnice, ale stojí za to vyhrát?... celý text

Literatura česká Pro děti a mládež Příběhy
Vydáno: , Sursum

Zoe , 2019

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Zoe. Přihlašte se a napište ho.

Klarasvob
06.02.2022 5 z 5

Skvělá a poutavá kniha, která mě strhla. Když jsem začala číst, tak jsem nemohla přestat. Autorka krásně a detailně popsala postavy a místo odehrávajícího se děje. Za sebe určitě doporučuji. :)

vercas945
18.12.2019 4 z 5

Škoda, že jsem knížku nečetla tak v sedmnácti - ve věku hlavní hrdinky, to bych dala plný počet hvězdiček. Ale i tak pěkné počtení. Oceňuji zasazení děje do pro mě známého regionu a naopak do pro mě neznámého prostředí tajné bezpečnostní organizace.

Marcelinka20
13.02.2019 4 z 5

Od knihy jsem žádná očekávání neměla, proto mě mile překvapil děj, zajímavá zápletka i pro mě známé školní prostředí. Pěkně napsané, dobře se čte. Akorát se čte tak dobře, že jste za chvíli na konci. Určitě doporučuji, každý si najde svoje.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Zoe v seznamech

v Právě čtených1x