Zoe

Zoe https://www.databazeknih.cz/img/books/40_/401500/mid_zoe-6tW-401500.jpg 4 5 5

Sedmnáctiletá studentka Zoe miluje koně a svůj život. Ten se jí jednoho dne obrátí naruby, když se stane svědkem vraždy. Pachatel se pohybuje ve vysokých politických kruzích a ona se stává nepohodlnou, což rozjíždí kolotoč dobrodružství a nebezpečných situací, nečekaně ale i první milostné vzplanutí. Otvírá se před ní svět, jaký doposud nepoznala. Zoe je bojovnice, ale stojí za to vyhrát?... celý text

Literatura česká Pro děti a mládež Příběhy
Vydáno: , Sursum

Zoe , 2019

Klarasvob
06.02.2022 5 z 5

Skvělá a poutavá kniha, která mě strhla. Když jsem začala číst, tak jsem nemohla přestat. Autorka krásně a detailně popsala postavy a místo odehrávajícího se děje. Za sebe určitě doporučuji. :)

vercas945
18.12.2019 4 z 5

Škoda, že jsem knížku nečetla tak v sedmnácti - ve věku hlavní hrdinky, to bych dala plný počet hvězdiček. Ale i tak pěkné počtení. Oceňuji zasazení děje do pro mě známého regionu a naopak do pro mě neznámého prostředí tajné bezpečnostní organizace.

Marcelinka20
13.02.2019 4 z 5

Od knihy jsem žádná očekávání neměla, proto mě mile překvapil děj, zajímavá zápletka i pro mě známé školní prostředí. Pěkně napsané, dobře se čte. Akorát se čte tak dobře, že jste za chvíli na konci. Určitě doporučuji, každý si najde svoje.

Pitbullka
03.02.2019 3 z 5

Škoda, že nebyla více rozvinutá ta detektivní zápletka, kniha by byla mnohem zajímavější. Takto je to spíš takové čtení pro ženy a dívky s nádechem detektivky.

Autorovy knížky

2019  80%Zoe