Znovuzrozená přehled

Znovuzrozená https://www.databazeknih.cz/img/books/27_/272962/bmid_znovuzrozena-2nH-272962.jpg 5 31 31

Silný osobní příběh autorky knihy Znovuzrozená vypovídá nejen o podmínkách rodících žen v českých porodnicích, ale i v domácím prostředí. O pradávné schopnosti ženského těla přirozeně porodit a psychických důsledcích, které to pro ženy má strhujícím způsobem vypráví Soňa Kolmanová. Předmluvu ke knize napsal uznávaný francouzský porodník Michel Odent.... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Znovuzrozená. Přihlašte se a napište ho.

Guepp
18.06.2022

Na knihu jsem byla velmi zvědavá, ale bohužel se mi nečetla dobře. S některými interpretacemi situace jsem se neztotožnila. Osobně ve svém okolí mám ženy, které takto k porodu, ženství a těhotenství přistupuje, proto mi to ani nepřišlo nijak myšlenkově výjimečné.

maya85
10.04.2020 5 z 5

Take jsem knihu precetla za jeden den. Zajimave cteni pro vsechny, kdo veri v silu vlastniho tela.

pajkaV.kiss
25.11.2019

Knihu jsem přečetla jedním dechem. Autentické vyprávění Soni o jejích pocitech v těhotenství. Pro mě velmi inspirující. Doporučuji všem ženám, které se nechtějí smířit s tím, jak je těhotenství a porod všeobecně vnímán a brán v naší zemi. Ženy pojďme si vzít zpět svou sílu a důvěru v to, že naše tělo ví. :-)

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Znovuzrozená v seznamech

v dalších seznamech1x