Znovuzrozená

Znovuzrozená https://www.databazeknih.cz/img/books/27_/272962/bmid_znovuzrozena-2nH-272962.jpg 5 31 17

Silný osobní příběh autorky knihy Znovuzrozená vypovídá nejen o podmínkách rodících žen v českých porodnicích, ale i v domácím prostředí. O pradávné schopnosti ženského těla přirozeně porodit a psychických důsledcích, které to pro ženy má strhujícím způsobem vypráví Soňa Kolmanová. Předmluvu ke knize napsal uznávaný francouzský porodník Michel Odent.... celý text

Guepp
18.06.2022

Na knihu jsem byla velmi zvědavá, ale bohužel se mi nečetla dobře. S některými interpretacemi situace jsem se neztotožnila. Osobně ve svém okolí mám ženy, které takto k porodu, ženství a těhotenství přistupuje, proto mi to ani nepřišlo nijak myšlenkově výjimečné.

maya85
10.04.2020 5 z 5

Take jsem knihu precetla za jeden den. Zajimave cteni pro vsechny, kdo veri v silu vlastniho tela.

pajkaV.kiss
25.11.2019

Knihu jsem přečetla jedním dechem. Autentické vyprávění Soni o jejích pocitech v těhotenství. Pro mě velmi inspirující. Doporučuji všem ženám, které se nechtějí smířit s tím, jak je těhotenství a porod všeobecně vnímán a brán v naší zemi. Ženy pojďme si vzít zpět svou sílu a důvěru v to, že naše tělo ví. :-)

thalia6676
11.11.2019 5 z 5

Krásně napsáno.

JanaSafrankova
04.01.2019 5 z 5

Jednim dechem. Pohled do nitra jedne zeny na ceste za prirozenym porodem. Plna prekonanych strachu a resenych dilemat. Ukazuje, jak tezke je u nas prozit svuj porod v klidu, kolik prekazek a casto i bolesti musi u nas zena prestat, jak zoufale tu chybi podpora a svoboda.

luci6839
04.01.2019

Pohybuji se v oblasti podpory žen v pueripartálním období již nějaký čas. Knížka "Znovuzrozená" je naprosto jedinečná, inspirativní četba. Je autentická a pravdivá. Pro někoho je možná tato pravda, že žena dokáže porodit svými silami, příliš silná. Nicméně doporučuji tuto knížku, každému, kdo hledá pravdy života!

eva2541
04.01.2019 5 z 5

Inspirativní příběh ze života, který ukazuje jiný než běžný náhled na porod a cestu ženy k němu. Srdečně doporučuji.

viktorie1097
17.12.2018 5 z 5

Tato kniha mě velmi inspirovala a pomohla mi nakonec prožít vlastní porod podle svých představ. Za to jsme vděčná. Bylo milé a povzbuzující číst, že i jiná žena se potýká s podobnými pocity a situacemi. Děkuji.

Verča651
28.11.2018

Skvělá, čtivá a velice inspirující kniha. Vřele doporučuji:-)

luci6839
07.02.2017

Knížku jsem zhltla za jedno odpoledne. Je to chuťovka, pro ty, jenž jsou otevření přirozenosti, intuici a moudrosti ženy jako dárkyně života. Doporučuji všem ženám a lidem, kteří se zajímají o porody z holistického pohledu.

eva5365
06.02.2017 5 z 5

V těhotenství jsem hltala knihy o přirozených porodech a nějak se ke mě dostala i kniha od Soni. Na náhody nevěřím, takže jasný osud. ;-) Je to intimní zpověď inteligentní ženy, hledající informace a přemítající o životě ze všech stran. Jsem ráda, že se o své pocity podělila a dala mi tak možnost necítit se v tom tak sama.

lucie0945
24.01.2017 5 z 5

Knihu Soni Kolmanové jsem dostala darem. Krasný dar.Nejen pro mě, ale i pro další ženy, které si knihu předávaly dál a dál... Já jsem si knihu vychutnávala, šetřila, četla po pěti stránkách a naciťovala se víc a víc do jednoho z nejkrásnějších období v životě Ženy. Mám velikou radost z toho, jak velmi jemně můžeme sdílením svého osobního porodního příběhu otevřít možnou cestu dalším ženám. Autorce se to zcela přirozeně podařilo. Děkuji.

miroslava8107
15.01.2017 5 z 5

Knihu od Soni jsem četla tři měsíce před porodem. Je úžasná. Přesně souhlasím s komentáři, které již taky jsou. Četla jsem jí jedním dechem. Inspirativní a odhalující na dřeň. Doporučuji ji nejen ženám, které čekají miminko, ale i těm, které jej plánují a nebo ho již mají. Je to lidský příběh, který je psaný tak jak byl, bez všech příkras. Možná se v něm v některých částech poznáte a nebo ne a uvidíte, jak stejný proces, stejnou změnu, transformaci prožíval někdo jiný.

egyptanka
13.01.2016

Přečetla jsem ji jedním dechem, velice poutavá a čte se úplně sama.
Obdivuji odvahu sdílet své myšlenky dál. Myslím že v příběhu se najde každá z nás (ty otázky myšlenky, boje i odpovědi...). Vřele doporučuji nejen nastávajícím maminkám, ale i těm co už děti mají. Je přece krásné se alespoň v myšlenkách vrátit do chvílí kdy vznikal nový život.

Verča2
18.12.2015 5 z 5

Úžasná čtivá kniha odkrývající pomocí zpovědi autorky mnohá tabu dnešní společnosti. Doporučuji všem ženám, které plánují mateřství (i jejich partnerům).

VerčaVla
09.12.2015 5 z 5

Příběh jsem četla jedním dechem, chvílema jsem se nemohla od čtení ani odtrhnout v napětí jak to nakonec vše dopadne... Knížka je mimo jiné plná i užitečných odkazů. Rozhodně doporučuji k přečtení, už i kvůli pocitu, že na to člověk není sám, ale je nás víc...

ilonaw.
03.12.2015 5 z 5

Knihu jsem přečetla jedním dechem, vnímala jsem ji jako velmi osobní zpověď. Kde se v někteých pocitech najde spousta z nás. Při čtení jsem si zase více uvědomila, že to co jsem cítila já, není úplně ojedinělé...že je nás víc. To vnímám v naší zemi jako velice potřebné. Knížka je odvážná, upřímná a rozhodně jsem se ani minutu nenudila. Rozhodně stojí za přečtení.