Zlý úmysel přehled

Zlý úmysel https://www.databazeknih.cz/img/books/22_/224772/mid_zly-umysel-IZV-224772.jpg 4 191 191

Jeffrey Rhodes je anestéziológom v poprednej bostonskej nemocnici. Je úspešný, ctižiadostivý, práca je mu záľubou a pri nevydarenom manželstve i najväčšou istotu. Jedného dňa však jeho životom otrasie hrozná udalosť : po podaní bežného anestetika pri pôrode mu doslova pod rukami zomrie mladá žena. Už táto tragédia by stačila na to, aby nemohol pokojne spávať, ibaže nou sa zďaleka všetko nekončí. Je obvinený zo zanedbania povinnosti a zo ,,zlého úmyslu´´ a odsúdený za druhostupňovú vraždu.... celý text

Literatura světová Romány Thrillery
Vydáno: , Ikar (SK)

Harmful Intent , 1990

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Zlý úmysel. Přihlašte se a napište ho.

aliza
03.05.2023 5 z 5

Asi všechny knihy od autora jsou skvělé. Tahle taky. Napínavé od začátku do konce.

Len2očka
07.06.2021 5 z 5

Moje první autorova knížka,která si mě získala natolik,že jsem si začla kupovat každou nově vydanou Cookovu knížku.Je to ovšem dobrých 25 let,dle mých papírových poznámek,ale hodnocení jsem tehdy dala maximální a těším se,že si knížku s chutí přečtu znovu.

Kontryhelka
01.12.2020 5 z 5

Všechny knihy od pana Cooka jsou čtivé,pěkně napsané a příběh má spád a švih. Přečetla jsem všechny, i když jsou na jedno brdo, ale jsou jako droga. Musela jsem číst další a další a další dokud jsem je všechny nezdolala. Ale nelituji. Bylo to opravdu pěkné čtení. Občas celkem mrazivé a kolikrát jsem si říkala, zda všechno to zlo, mamon a nelidskost a nedůstojnost, těm záškodníkům stojí za to, aby bylo zničeno tolik životů, rodin a dobré pověsti. A svědomí? to zřejmě ti prevíti ani neví, co je. V Cookových knihách je barvitě vše popsáno a bohužel se to děje i v reálném životě a světě. Ne každý ctí lidské hodnoty a bohužel pro spoustu lidí peníze, pohodlný život a kariéra nesmrdí. Bohužel dobří a poctiví lékaři a lidé,kterým lékařská etika něco říká jsou pronásledováni a usiluje se jim o život. Hlavně aby nezhatili plány těm padouchům. Ale milovníkům tohoto žánru není třeba dalších komentářů. Ti sami nejlépe ví, jaká četba je ta pravá.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Zlý úmysel v seznamech

v Právě čtených1x