Zlato predátora přehled

Zlato predátora https://www.databazeknih.cz/img/books/40_/403830/bmid_zlato-predatora-221-403830.jpg 4 101 101

Steampunková fantasy. Predstavte si post-apo svet, v ktorom došli suroviny a tak boli mestá nútené zdvihnúť kotvy a vydať sa do sveta. Takže všetky mestá sú ako ozrutánske tanky, ktoré križujú Európu (a aj svet). No a Londýnu dochádzajú zásoby, tak sa vydáva na lov!

Literatura světová Sci-fi Pro děti a mládež
Vydáno: , CooBoo

Predator´s Gold , 2003

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Zlato predátora. Přihlašte se a napište ho.

maja8148
20.08.2023 3 z 5

Neřeším, že města chodí a jak to funguje (eto jsem přestala řešit v jedničce. Co ovšem řeším tak je zápletka a chování postav. Zápletka mě nezaujala a kniha za mě měla hromadu hluchých míst. Postavy... ty mě taky nebavili a vlastně všechny (kromě pseudoarcheologa) se chovali hodně zvláštně a nepochopitelně, takže mě vlastně ani nezajímalo jak to dopadne a kdo přežije.

Zelený_Drak
24.03.2023 2 z 5

Doma jsem měla koupený 3. a 4. díl, ale 1. mě úplně nepřesvědčil o tom, že si je budu chtít nechat pro budoucí generace. 2. už ano. Méně jsem se soustředila na skutečnost, že ta zatracená města se pohybují (i když je to pěkná blbost) a více na zápletku, která tentokrát nebyla tak přímočará. Líbila se mi ale myšlenka parazitické přílipky, postava alternativního historika, nebo také to, jak se nejedné postavě nevyplatila trocha té spekulace. Hlavní postavy se skutečně stále chovají dosti naivně. Ale vzato kol a kolem už mi to přišlo vcelku snesitelné. Napsané to možná bylo lépe než první díl, protože tady jsem byla více zvědavá a měla jsem chuť pokračovat ve čtení a dokonce se docela těším na 3. díl, kde se (jak doufám) dozvím, co je tedy v Americe.

Karcoolka2210
19.02.2023 4 z 5

Skvelé pokračovanie. Philip Reeve si ma získal už prvou časťou a druhá časť len prehĺbila toto naše stretnutie :) Pokračovanie príbehu Hester a Toma prinieslo nové mestá, postavy a aj pár prekvapení. Pokračujem s radosťou ďalej. AJ

Knižní novinky (9. týden)

24.02.2019

Kniha Zlato predátora v seznamech