Zklidněte svou mysl: Jak čelit záplavě myšlenek a zbavit se stresu přehled

Zklidněte svou mysl: Jak čelit záplavě myšlenek a zbavit se stresu https://www.databazeknih.cz/img/books/53_/537638/bmid_zklidnete-svou-mysl-jak-celit-zapla-6633567460b03.jpg 4 1 1

Přehnané přemýšlení, někdy označované jako overthinking, je v současnosti nejčastější příčinou nespokojenosti. Autor této knihy chápe, čím si procházíte, ví, jak jste se do bludného kruhu úzkosti a stresu dostali i jak je pro vás tato situace vyčerpávající. Nick Trenton vás provede přes překážky s pomocí podrobně popsaných osvědčených technik, které pomáhají změnit nastavení mozku, ovládat myšlenky a upravit psychické návyky. V knize vás seznámí s vědeckými přístupy, díky nimž dokážete zcela změnit smýšlení o sobě i své pocity. Neuvízněte v nekonečné smyčce myšlenek, udržujte mysl v přítomnosti a přestaňte věnovat pozornost věcem, které nejsou a nikdy nebudou důležité.... celý text

Osobní rozvoj a styl Psychologie a pedagogika
Vydáno: , Grada

Stop Overthinking: 23 Techniques to Relieve Stress, Stop Negative Spirals, Declutter Your Mind , 2021

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Zklidněte svou mysl: Jak čelit záplavě myšlenek a zbavit se stresu. Přihlašte se a napište ho.

Zatím zde není žádný komentář.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Zklidněte svou mysl: Jak čelit záplavě myšlenek a zbavit se stresu v seznamech

v Právě čtených1x

Autorovy knížky