Život Freddie Mercuryho - The show must go on přehled

Život Freddie Mercuryho - The show must go on
https://www.databazeknih.cz/img/books/56_/5627/bmid_zivot-freddie-mercuryho-the-show-mu-coi-5627.jpg 4 70 70

V listopadu 1991 šokovala celý svět zpráva o úmrtí jedné z nejzářivějších a nejzbožňovanějších hvězd; jedinečné muzikantství a provokující vystupování Freddie Mercuryho uvádělo po léta skupinu Queen na vrchol všech hitparád. Spolu s převážně nepublikovanými fotografiemi a rozhovory s kolegy a přáteli nám kniha vypráví o tom, jak se z nesmělého studenta umění původem ze Zanzibaru stal extrovertní hudební král, jak Live Aid a Bohemian Rhapsody vytvořily hudební legendu, pravdu skrytou za pověstmi o divokých večírcích, o dvou ženách jeho života, o nerozhodnosti přiznat se ke své bisexualitě i k přes pět let trvajícímu onemocnění AIDS. Kniha Ricka Skye je fascinujícím příběhem muže, který se za svého života stal legendou a nepostradatelnou součástí života svých fanoušků. V knize se vyskytují některé faktografické chyby, ale je pěkná.... celý text

Literatura světová Literatura naučná Biografie a memoáry
Vydáno: , Premiéra Studio

Show must go on - the life of Freddie Mercury , 1992

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Život Freddie Mercuryho - The show must go on. Přihlašte se a napište ho.

boxas
16.03.2022 5 z 5

O životě Freddie Mercuryho toho bylo napsáno až až! Není snad člověka, který by jeho hlas nepoznal, když ho někde zaslechne. Tato knížka je velice zdařilou sondou do jeho života.
Osobně si myslím, že za posledních 70 let byly jen tři naprosto výjimečné, nezaměnitelné a nenapodobitelné hlasy: Edith Piaf, Johnny Cash a Freddie Mercury. Nikdo další.

cleopatra11
01.11.2021 5 z 5

Velmi dobře se četla, plno zajímavých informací ze života Freddiho.

Domisek1
17.10.2020 5 z 5

Krásně napsána

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Život Freddie Mercuryho - The show must go on v seznamech

v Právě čtených2x