Zátišie přehled

Zátišie
https://www.databazeknih.cz/img/books/91_/91145/zatisie-91145.jpg 4 470 470

Casey Marshallová je krásna, šťastne vydatá majiteľka úspešnej dizajnérskej firmy. Je dokonale spokojná so svojím životom, až kým ju nezrazí auto a celá sa nedoláme. No nielen to. Upadne do kómy, a keď sa z nej preberie, zistí, že nevidí a nedokáže komunikovať, zato počuje všetko, čo sa okolo nej deje. Veľmi rýchlo pochopí, že ľudia, ktorým dôverovala, nie sú takí, ako si myslela – a že jej nehoda v skutočnosti vôbec nebola náhodná. Má pocit, akoby sa jej život premenil na nočnú moru, z ktorej sa nemôže prebrať.... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Thrillery
Vydáno: , Ikar (SK)

Still life , 2010

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Zátišie. Přihlašte se a napište ho.

Kanimůra2
26.05.2024 4 z 5

Knížka se moc pěkně četla. Zajímavé téma-člověk v kómatu. Líbila se mi

Jack Bauer
01.03.2024 1 z 5

Zase jsem se nechal zlákat hodnocením a názvem a začal číst typicky ženskou literaturu plnou nesmyslných zbytečných ženských tlachání. Napětí zpočátku téměř žádné, neustálé myšlenky typu cože? mě někdy lezli na nervy, od autorky se mě líbí pouze jedinná kniha , kterou jsem četl jako první „Jane utíká" a kdoví, zda by se mi dnes ještě líbila. Asi jsem si od té doby zvyknul na lepší.
Hned od samého začátku jsem věděl, kdo za vším stojí, otřepaný model, klišé. Neuvěřitelné množství ženských zbytečných keců, silou vůle jsem se donutil knihu dočíst jen jak to dopadne. Casey vyťuká prstem: „chce mě zab". a Drew to netrkne apod.

VevodkyneLinda
21.01.2024 4 z 5

Kniha, která se hezky čte a svižně běží. Za měsíc si na ni už asi nevzpomenu, ale to mi vlastně ani nevadí.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Zátišie v seznamech

v Právě čtených1x