Vzali mi i dítě přehled

Vzali mi i dítě
https://www.databazeknih.cz/img/books/71_/71770/vzali-mi-i-dite-71770.jpg 4 31 31

Hrdina románu má od dětství konflikty se svými politicky přepjatými sousedy. Neudělá jim nic dobrého. Když pak odchází z domova, netuší, že zasel špatné zrno. Poznává to až poté, co se už dospělý a vybouřený vrátil do rodného města s manželkou a tříletou dcerkou. Kam až sahá lidská zloba, pocítí v okamžiku, kdy je mladé rodině odebráno dítě a on sám i se svou ženou jsou nevinně odsouzeni.... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Vzali mi i dítě. Přihlašte se a napište ho.

Peťula91
22.05.2023 3 z 5

Příběh, který mě pohltil až narozením dcery Vaška. Nejsmutnější byly intriky na samotném dítěti, které za nic nemohlo.

alnahu
05.04.2022 5 z 5

(SPOILER) Tento příběh ze života je opravdu velmi smutný.Dočteme se v něm co vše dokáže lidská nenávist ,zášť a zloba.Příběh Vaška ,který zrovna nebyl od dětství žádné neviňátko,ale nakonec se usadil a se svou ženou Jiřinou měl dcerku a právě o tu je připravili závistiví sousedé.Falešně manžele obvinili ,že týrají své dítě,aby ho sami mohli dostat do péče.Rodiče byli odsouzeni ,každý jiným trestem Jiřina se nakonec své dcerky vzdala a měla další děti,ale Václav nikdy na svou malou Vendulku nezapoměl.

le21nka
18.03.2022 4 z 5

Kniha je napsána na základě skutečné události. Bohužel konflikty s politicky angažovanými lidmi obyčejní lidé opravdu neměli šanci vyhrát. Určitě stojí za přečtení.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Vzali mi i dítě v seznamech