Vynález zkázy přehled

Vynález zkázy https://www.databazeknih.cz/img/books/92_/92104/bmid_vynalez-zkazy-P1S-92104.jpg 4 368 368

Dobrodružný román o vynálezu výbušniny ohromné ničivé síly vypráví o osudu vynálezce, který v důsledku svých přemrštěných požadavků nenajde kupce, je unesen piráty a těm má posloužit svým vynálezem ke zničení lodi vlastní země.Tu si teprve uvědomí svou zaslepenost, vyhodí pirátský ostrov do vzduchu a zahyne spolu se svým tajemstvím.... celý text

Literatura světová Romány Sci-fi
Vydáno: , SNDK - Státní nakladatelství dětské knihy

Face au drapeau , 1896

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Vynález zkázy. Přihlašte se a napište ho.

dasa6360
20.05.2024 4 z 5

Příběh francouzského vynálezce Thomase Rocha, který vytvoří výbušninu tak silnou, že by mohla změnit světovou rovnováhu moci. Ačkoliv nejsem technický typ, kniha mě svým barvitým příběhem vtáhla do děje až tak, že mi chvílemi přišlo, že jsem spolu s hlavními hrdiny na palubě lodi či v jeskyni na ostrově Back Cup. Parádní počtení. Jen by možná člověk myslel, že budou mít ti zlosynové nějaký záložní plán. :)

Alix
08.03.2024 4 z 5

Nebylo to vůbec špatné, ale to napětí, které jsem cítila u 2 000 mil pod mořem nebo Tajuplný ostrov, jsem tady necítila.

Artemis886
02.03.2024 5 z 5

Velmi zajímavé dílo, které vás zavede do světa ponorek, jeskyní a neuvěřitelné síly vynálezů. Další naprosto skvělá vernerovka.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Vynález zkázy v seznamech

v Právě čtených2x