Všetko, čo ostáva nevypovedané přehled

Všetko, čo ostáva nevypovedané https://www.databazeknih.cz/img/books/empty_bmid.jpg 4 99 99

Dve lásky a jeden nedokončený román Georgii Stantonovej sa rozpadol vysnívaný život pred očami. Po bolestivom rozvode sa vracia domov do Colorada, aby prevzala literárnu pozostalosť svojej prababky – najpopulárnejšej autorky ženských románov. Existuje však rukopis, ktorý obľúbená spisovateľka nikdy nedokončila. Je to príbeh jej jedinej veľkej lásky, ktorú našla a stratila počas hrôz druhej svetovej vojny. Noah Harrison je na vrchole svojej spisovateľskej kariéry. Keď sa mu naskytne jedinečná príležitosť dokončiť posledný rukopis slávnej spisovateľky, nedokáže odolať ponuke dopísať knihu svojho literárneho idolu. Plány mu však prekazí spisovateľkina pravnučka Georgia. Tá mu odporuje na každom kroku a bez jej súhlasu nesmie napísať ani slovo. Vzájomnými škriepkami a každodennými nekonečnými diskusiami k sebe nachádzajú cestu. Noah je Georgiou čoraz fascinovanejší... Tento román je príbeh o dvoch veľkých láskach – a o koncoch, ktoré nedokážeme predvídať.... celý text

Toto vydání knihy ještě není v prodeji.
Literatura světová Romány Pro ženy
Bude vydáno: , Ikar (SK)

The Things We Leave Unfinished , 2021

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Všetko, čo ostáva nevypovedané. Přihlašte se a napište ho.

p. Rochesterová
předevčírem 4 z 5

Moc hezké..dvě časové roviny..ta z minulosti byla zajímavější,s konečným zvratem, který jsem tak trochu tušila.. zhruba uprostřed se mi zdálo, že příběhu dochází dech, ale pak se to zase rozjelo....

Wabinka
18.05.2024 5 z 5

Nádherný, romantický a opravdu dojemný příběh, kapesníčky jsou u čtení zapotřebí. Mně se moc líbily obě dějové linky, každá měla své kouzlo.

avalonek
27.04.2024 5 z 5

Achjo,proč..Proč jsem musela číst tak smutný příběh.Zase mám nateklé oči jak jsem celou dobu u konce plakala.Kniha mě moc překvapila,byla romantická,vtipná,smutná a hlavně překvapivá.Válka si brala všechno,i to,co neměla.Příběh všech hrdinů byl moc hezký a bolavý

Brána pekel, Nelítostný princ a další knižní novinky (37. týden)

10.09.2023

Možná to nejlaskavější, co bych mohla pro své postavy udělat, by bylo nechat jejich příběhy nedokončené. Nechat jim jejich možnosti, jejich potenciál, i když existují jen v mojí mysli.

Když příběh skončí – ať už jakkoli –, ty možnosti jsou pryč. Je tu to, co je, nebo tu bylo, co bylo

Kniha Všetko, čo ostáva nevypovedané v seznamech

v Právě čtených4x
v dalších seznamech5x